• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
ahoj sofia.co mas dnes v plane?
21. nov 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halllo,kde ste kto..............
aspon nas posuniem-boli sme na druhej str.
21. nov 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ixi, mimuš, no ved viete, bavili sme sa o tom.. :wink:
21. nov 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko, myslím na teba, kvoli tomu genetickému vyšetrenie...ty si asi otehulkovala a prvý šup, zato ti nerobili tie genetické testy, alebo si bola neuspešná viackrát? nakolký krat ti vyšlo ivf, alebo ket? a v tomto centre? prepáčte, ja som nečítala vsetko odzadu :slight_smile: :confounded:
21. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobka ja som v aprili absolvovala ivf,ale vo 4 tyz.som potratila a hned na dalsi cyklus som sla na KET,potom som zacala vo 4 tyz.spinit,tak ma hospitalizovali v nemocnici a az tam mi zacali robit vysetrenia,absolvovala som hematologiu no a od jula si picham kazdy bozi den injekcie kvoli zrazenine aby som trombozu nedostala.
21. nov 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, no to aj ja som si pichala, ale fraxiparín, ale ani to nepomohlo k otehu. takže ty si rozhodne lepší prípad...a gratulujem k výsledku, nech ste zdravíííí...snad aj my ostatné sa raz dockáme... :wink:
21. nov 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobka urcite sa dockate....prajem vam to :slight_smile: ..je to uzasny pocit.
ty sa chystas podstupit ivf?
21. nov 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, chcem ist teraz do gyncare, mám posledný cyklus hradený poistovnou...teraz cakam na mrsku a chcem volať lekárovi, viem že to takto bude zdlhavejsie, ale verím , že teraz už to vyjde
21. nov 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobka musi to vyjst.ale ty si nechodila do gyncare,ci ano?
21. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pre dnesok koncim.
prajem vam dobru noc.
21. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak som tu neskoro, ale nemôžem spať...dnes mi šibinkalo a skladala som puzzle, čo som nedokončila s neterkami... :confused: :astonished: :dizzy_face: normálne ma to tak chytilo, že až som na vás zabudla!!! :frowning2: :slight_smile:

sofi, ty si tu dnes bola? a včera nie...musíš ostať dlhžšie, len prídeš, pozdravíš a zmizneš!!! :angry: :wink: :slight_smile: a nám je potom smutno...
matelko skalné pa...stále sa zdozviem niečo nové o tebe...tiež si si odskákala svoje... :pensive:
sobka, napíš viac o sebe pre nás novších...alebo si pridaj aj aktuálne info k fotografii..to pomáha nováčikom... :wink:

tak pa a dobrú nocku...
21. nov 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tu nikto nebol??? :unamused: :unamused:čo sa deje...hermanky spinkajú...alebo aktivita začne až po Vianociach...? :wink:mňa dnes pobolieva bruško...celkovo...necítim sa až tak supe... :confounded:dúfam, že budeme v poriadku ... :pensive:
22. nov 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ja som tu..vcera som cely den nebola doma a ani vecer..tak som pritomna az dnes..wall, boli ta brusko alebo podbrusko?
kedy ides na krv? ja idem na sono v piatok a tam mi asi povie, ze kedy sa ide na vklad.. :slight_smile:
22. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooj sofinka, dúfam, že budeme spolu tehulky a budeme si písať ešte 9 mesiacov... :wink:minimálne! potom prejdeme do " čakanie po transfere..." ja síce už som tam...a potom tehulky a úspešne prídeme až na koniec...na začiatok šťastia... :wink:

30. novembra v pondelok o týždeň idem na krv...
22. nov 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to aj ja dufam...aj ked to beriem akosi s rezervou, ze to aj tak nemusi vyjst, tak si nerobim velke nadeje, aby som potom nebola sklamana..ale ved mozno motyka vystreli...a neskusis skor testovat? na nejaky 10. den? :slight_smile:
22. nov 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz hovorím, že nebudem testovať!!! no neručím za to! :grinning:
22. nov 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ved uvidis, ako sa nakoniec rozhodnes...a kto vklada embryjka?
22. nov 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha!!!ja som sa dnes odhalila!!! :astonished: :astonished: :astonished:
22. nov 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný nedelnajsí vecer dievcence, matelko, nie nechodila som, ale chystám sa tentokrát :wink:
22. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobka- neboj, budeš v dobrých rukách... :wink:
22. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi - embryjká vkladá Hermi... :sunglasses:
22. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
vcera som tu nebola,nebola som doma.svokrovci nas pozvali na obed a hned vyuzili manzela,musel si asi obed odmakat :grinning: a prisli sme vecer a nchcelo sa mi notbook zapinat,bola som akasi unavena.
23. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste baby....
aspon nas posuniem o jednu stranu dopredu.
23. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky matelko...chýbala si tu včera...tak asi ja nás posuniem dopredu... :wink:
23. nov 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj walle.uz som si myslela,ze dnes tu budem sama :grinning:
idem na injekciu,potom nakuknem :wink:
23. nov 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde si wall?..ja som uz aj po veceri :slight_smile:
23. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. tak co mate nove ? mame nejaku novu tehulku ?
matelko, neckalo sa ti vcera ? hrozne som na teba myslela kvoli tej blbej sprave z vasej nemocnice.
23. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj beadz.veru to je hrozne.....ty ako.davno si tu nebola.
23. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre. dnes som sa s malym cele poobedie hrala na psa, nahanali sme sa tu po celom byte po styroch. normalne ma bolia kolena. :grinning:
23. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky matelko...prepáč, ja som tu trápošila do pol siedmej...a vidím, že sme sa minuli.. :pensive: .chodievala som po iných miestnostiach...

a som zvedavá...aká blbá správa z nemocnice? :sweat_smile: dúfam, že nie v Spišskej... :pensive:
23. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok