Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
21. nov 2009

ahoj sofia.co mas dnes v plane?

matelko1
21. nov 2009

halllo,kde ste kto..............
aspon nas posuniem-boli sme na druhej str.

sobka
21. nov 2009

ahojte ixi, mimuš, no ved viete, bavili sme sa o tom.. 😉

sobka
21. nov 2009

matelko, myslím na teba, kvoli tomu genetickému vyšetrenie...ty si asi otehulkovala a prvý šup, zato ti nerobili tie genetické testy, alebo si bola neuspešná viackrát? nakolký krat ti vyšlo ivf, alebo ket? a v tomto centre? prepáčte, ja som nečítala vsetko odzadu 🙂 😖

matelko1
21. nov 2009

sobka ja som v aprili absolvovala ivf,ale vo 4 tyz.som potratila a hned na dalsi cyklus som sla na KET,potom som zacala vo 4 tyz.spinit,tak ma hospitalizovali v nemocnici a az tam mi zacali robit vysetrenia,absolvovala som hematologiu no a od jula si picham kazdy bozi den injekcie kvoli zrazenine aby som trombozu nedostala.

sobka
21. nov 2009

hej, no to aj ja som si pichala, ale fraxiparín, ale ani to nepomohlo k otehu. takže ty si rozhodne lepší prípad...a gratulujem k výsledku, nech ste zdravíííí...snad aj my ostatné sa raz dockáme... 😉

matelko1
21. nov 2009

sobka urcite sa dockate....prajem vam to 🙂 ..je to uzasny pocit.
ty sa chystas podstupit ivf?

sobka
21. nov 2009

ano, chcem ist teraz do gyncare, mám posledný cyklus hradený poistovnou...teraz cakam na mrsku a chcem volať lekárovi, viem že to takto bude zdlhavejsie, ale verím , že teraz už to vyjde

matelko1
21. nov 2009

sobka musi to vyjst.ale ty si nechodila do gyncare,ci ano?

matelko1
21. nov 2009

baby pre dnesok koncim.
prajem vam dobru noc.

walle
21. nov 2009

ahojte...tak som tu neskoro, ale nemôžem spať...dnes mi šibinkalo a skladala som puzzle, čo som nedokončila s neterkami... 😕 😲 😵 normálne ma to tak chytilo, že až som na vás zabudla!!! ☹ 🙂

sofi, ty si tu dnes bola? a včera nie...musíš ostať dlhžšie, len prídeš, pozdravíš a zmizneš!!! 😠 😉 🙂 a nám je potom smutno...
matelko skalné pa...stále sa zdozviem niečo nové o tebe...tiež si si odskákala svoje... 😔
sobka, napíš viac o sebe pre nás novších...alebo si pridaj aj aktuálne info k fotografii..to pomáha nováčikom... 😉

tak pa a dobrú nocku...

walle
22. nov 2009

dnes tu nikto nebol??? 😒 😒čo sa deje...hermanky spinkajú...alebo aktivita začne až po Vianociach...? 😉mňa dnes pobolieva bruško...celkovo...necítim sa až tak supe... 😖dúfam, že budeme v poriadku ... 😔

sofia2008
22. nov 2009

ahojte..ja som tu..vcera som cely den nebola doma a ani vecer..tak som pritomna az dnes..wall, boli ta brusko alebo podbrusko?
kedy ides na krv? ja idem na sono v piatok a tam mi asi povie, ze kedy sa ide na vklad.. 🙂

walle
22. nov 2009

ahoooooooj sofinka, dúfam, že budeme spolu tehulky a budeme si písať ešte 9 mesiacov... 😉minimálne! potom prejdeme do " čakanie po transfere..." ja síce už som tam...a potom tehulky a úspešne prídeme až na koniec...na začiatok šťastia... 😉

30. novembra v pondelok o týždeň idem na krv...

sofia2008
22. nov 2009

tak to aj ja dufam...aj ked to beriem akosi s rezervou, ze to aj tak nemusi vyjst, tak si nerobim velke nadeje, aby som potom nebola sklamana..ale ved mozno motyka vystreli...a neskusis skor testovat? na nejaky 10. den? 🙂

walle
22. nov 2009

teraz hovorím, že nebudem testovať!!! no neručím za to! 😀

sofia2008
22. nov 2009

😀 😀 😀 😀
no ved uvidis, ako sa nakoniec rozhodnes...a kto vklada embryjka?

walle
22. nov 2009

aha!!!ja som sa dnes odhalila!!! 😲 😲 😲

sobka
22. nov 2009

pekný nedelnajsí vecer dievcence, matelko, nie nechodila som, ale chystám sa tentokrát 😉

walle
22. nov 2009

sobka- neboj, budeš v dobrých rukách... 😉

walle
22. nov 2009

sofi - embryjká vkladá Hermi... 😎

matelko1
23. nov 2009

ahojte baby 🙂
vcera som tu nebola,nebola som doma.svokrovci nas pozvali na obed a hned vyuzili manzela,musel si asi obed odmakat 😀 a prisli sme vecer a nchcelo sa mi notbook zapinat,bola som akasi unavena.

matelko1
23. nov 2009

no kde ste baby....
aspon nas posuniem o jednu stranu dopredu.

walle
23. nov 2009

ahojky matelko...chýbala si tu včera...tak asi ja nás posuniem dopredu... 😉

matelko1
23. nov 2009

ahoj walle.uz som si myslela,ze dnes tu budem sama 😀
idem na injekciu,potom nakuknem 😉

matelko1
23. nov 2009

no kde si wall?..ja som uz aj po veceri 🙂

beadz
23. nov 2009

ahojte kocky. tak co mate nove ? mame nejaku novu tehulku ?
matelko, neckalo sa ti vcera ? hrozne som na teba myslela kvoli tej blbej sprave z vasej nemocnice.

matelko1
23. nov 2009

ahoj beadz.veru to je hrozne.....ty ako.davno si tu nebola.

beadz
23. nov 2009

dobre. dnes som sa s malym cele poobedie hrala na psa, nahanali sme sa tu po celom byte po styroch. normalne ma bolia kolena. 😀

walle
23. nov 2009

ahojky matelko...prepáč, ja som tu trápošila do pol siedmej...a vidím, že sme sa minuli.. 😔 .chodievala som po iných miestnostiach...

a som zvedavá...aká blbá správa z nemocnice? 😅 dúfam, že nie v Spišskej... 😔