Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

fredy27
27. nov 2009

matelko,áno už som oboznámená s tým,čo sa robí pri laparoskopii,už len prekonať ten strach 😢

madonnka
27. nov 2009

Ahojte 🙂

stevca ja som z okolia Rv blizsie v IP ak chces.

tiez som chodila 3 roky do Gyncare.

broskina
27. nov 2009

matelko ja už nebudem chodit do ziadneho centra...mam velke zdravotne problemy..ale nechcem to velmi rozoberat..
mrazacikov nemame ziadnych...

sofia2008
27. nov 2009

broskinka, ja si na teba matne pamatam... 🙂

broskina
27. nov 2009

ahoj sofi..ja som tu tak s prestavkami..nevladzem byť dlho pri pc..

sofia2008
27. nov 2009

mrzi ma, ze ti nevyslo ivf..ale ved bolo len prve..tak ti prajem, aby si sa dala cim skor dokopy 😵 ..ja som mala OHSS, aj ked sice len 1.stupen, ale bolo to hnusne ☹

broskina
27. nov 2009

viem..citam vas.. 🙂

broskina
27. nov 2009

ja som nemala ohss..dopadla som horsie..

broskina
27. nov 2009

a jedno vieme už naisto..že babo nechame na prirodu..ale najprv sa musím dat dokopy..

beadz
27. nov 2009

ahojte bojovnicky. pocasie mame nejake uslzene a nejako to na vas zle posobi. tak hlavu hore a mysliet pozitivne, lebo dostanete po holej. ano ??? 😉

walle
27. nov 2009

beadz..tak tak...a poriadne!!! 😖

broskinka - to si ty, čo si raz napísala, že si dopadla veľmi zle...v nemocnici a tak? a potom si už neodpísala nám čo sa stalo? iba si raz tam niečo napísala? nechce sa mi to hľadať... 😖

broskinka - mali by sme robiť veci, ktoré vnútorne cítime...ak cítiš ty to...tak to aj urob... 😔 bodaj by si mala veľa síl a dúfam, že sa už cítiš lepšie... 🙂

beadz
27. nov 2009

broskinka, verim ze si mozno sklamana, mozno nahnevana, ale zivot je tvrdy, kazdy si nesie svoj kriz. skus sa na svoj problem pozriet inym pohladom a mozno ti to pomoze.
toto je moj 6000 prispevok, tak nech vsetkym prinesie stastie. 😵

walle
27. nov 2009

páni beki...beadz, tak ty si už iný koreň!!!! 😅 pfuj,,,pfuj...! šťastíčko poď k nám!!!! 😉

matelko1
27. nov 2009

ahojte.tak som tu.
teraz som dosla domov.
madonka ahoj.ja ta poznam 🙂
beadz ako.co si dnes robkala.

broskinka verim,ze si nahnevana,zivot je tazky,ale nevzdavaj sa.treba bojovat.

matelko1
27. nov 2009

walle ozaj ako.mas stale spinenie..

walle
27. nov 2009

aho zlatíčko...matelko...čo špiním...nešpiním, ja už dá sa povedať krvácam!!! 😢 už som písala niekde, že keď idem na WC, mám už krv - slabočervenú na toaleťáku...už som si znova porevala...ale...

potom ma bambuľky znova presvedčili, že zázraky sa dejú!!! 😀 😀 tak verím ešte, hoci už je mi to smiešne a ani neviem, či mám revať alebo sa smiať... 😖

beadz
27. nov 2009

walle, noooo to som 😀
matelko, bola som s malym na kontrolu, co mal krvacanie do mozgu pri porode a aj na oblicke mal nieco, tak ale nastastie uz je to vsetko v poriadku 😵
a teraz sa hrame, dnes ma 8 mesiacov, tak dufam ze ho vystavim a vecer s manzelom oslavime 😉

matelko1
27. nov 2009

beadz tak super,ze je vsetko ok.tesim sa.
walle tak to mi je luto ☹

beadz
27. nov 2009

a inak som si teraz vsimla ze simon sa narodil presne rok po tom ako som sa zaregistrovala na koniku.
takze walle...

matelko1
27. nov 2009

beadz tak to ti super vyslo. 🙂 ..od kolkych mes.chodis s nim plavat.je zlaty v tej vodicke 🙂

matelko1
27. nov 2009

beadz dnes som si chcela kupit fatru na zahu a myslis,ze som dostala?v celom meste u nas nemali fatru.ved to je sila.....tak predavacka mi ponukla iskru-sumivy napoj,ze vraj na zahu.to mozem uzit?nepise sa tam,ze tehotne nemozu.

beadz
27. nov 2009

od pol roka sa moze. teraz nechodime, lebo sa blizia sviatky a vsetky kurzy pomaly koncia, ale na jar zase zacneme. miluje vodu. ine deti placu ked sa musia kupat a on ked ho vyberam z vane 🙂

walle
27. nov 2009

takže 22.septembra 2010 budem mať bábo!!!!jééééééééééééééj... 😅

matelko1
27. nov 2009

walle ako to.nerozumiem.

beadz
27. nov 2009

matelko, som pisala ze simi sa narodil presne o rok ako som sa zaregistrovala, takze walle to uz ma tiez vypocitane 😉
dobre, koceny, ja idem kupat a davat maleho do poriadku, otvorim tequilu, narezem pomarance a dufam ze uz aj muzik pride. keby nahodou ze stiham tak sa este zastavim.
budte dobreeeee 😉

broskina
27. nov 2009

ahoj walle..no tom som ja.. 🙂 mam sa ...ale snažím sa davať dokopy cele telo ktore mi odislo..mam super rodinku ktora mi pomaha..nie je to este žiadna slava..ale male pokroky robím,tak verim že budem fungovat ako kedysi../aby ste boli troska v obraze-mam zapal svalov..ciev..rozpad svalovych vlakien..ciže mi nic nefunguje ani klby..neviem sa obliect..osprchovať..ucesať.. sadnut si na posteli..proste bežne veci..ktore si ani clovek neuvedomuje ked je zdravy/
beadz,matelko ja viem že život je ťazky a teraz bojujem ako viem..bude to dlhý boj.. 🙂 ale verím že to zle raz pominie..

terasa
27. nov 2009

ahojte walle takze nieco z toho bude 🙂

beadz
27. nov 2009

broskina, a ak sa mozem opytat... tie tvoje problemy suvisia s ivf ?

terasa
27. nov 2009

ahoj broskinkamy sa nepozname,som tu aj nova.chcem sa ta opytat ze ten stav mas od liekov ktore si brala u tej lekarky?
beriem tiez niejake lieky mam velke obavy ☹

broskina
27. nov 2009

beadz,terasa napisem vam IP