Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

walle
1. dec 2009

ahojky matelko...je to reprodukčná imunologia - tieto vyšetrenia robia iba v Prahe v Podolí. opisujem to v témičke, ktorú som založila: "Vyšetrenia, ktoré pomôžu k úspešnému IVF, KET -alebo ako na to..."

vraj zistia až v 58% neplodných párov príčinu...

síce hovoria aj o Košiciach a o Prahe...aj blaváčky vedia, že Košice niečo také robia...no moja gynekologička mi povedala, že v KE je staršia technologia a nie sú takí presní...niekedy sa to odrazí aj v mylnej liečbe...

ale ďakujem matelko za podporu...si pokladík a verím, že ťa budem nasledovať... 😉

matelko1
1. dec 2009

no ja verim,ze o chvilu povies ze si tehu.

matelko1
1. dec 2009

ale tam ides niekedy vo februari,nie?

beadz
1. dec 2009

ahojte mambule.
v prvom rade... walle, velmi je to luto ze sa to nepodarilo teraz, ale cakam ip-ko v najblizsom case, ze si tehu a potom ze ideme na vylet s lajdakmi 😉 ver mi, ked to ma prist tak to pride. vsetko ma zrejme svoj cas a miesto a toto prave nebolo to prave.
modonka, dakujeme so simonkom za gratulacie. ako sa mas ?
matelko, preco nepridas nejake foto ?

beadz
1. dec 2009

joooj, chcela som napisat bambule...

matelko1
1. dec 2009

ahoj beadz.neboj sa aj foto pridam.
simonko uz spinka?

matelko1
1. dec 2009

ja som si ani nevsimla preklep 🙂

walle
1. dec 2009

beadz - ďakujem, tak to by bolo krásne...viete si predstaviť, že jedného dňa by sme sa ako maminky stretli a detičkami?????????????????????????????? 😅

matelko1
1. dec 2009

walle neboj sa urcite sa dockas....veru bolo by to krasne kebyze tak sa vsetky stretneme s nasimi ratolestami.

beadz
1. dec 2009

matelko, nastastie uz spinka, vcera sme nespali celu noc. pretahovali mu pisulu, tak co ciknutie to rev akoby som ho do ziveho rezala... hrozna noc, teda.. ja som nespala vobec, muz trocha a simon plakal so zavretymi ocami na cele sidlisko...
walle, ja si to viem velmi dobre prestavit 🙂
zo spisskej mam byvaleho frajera, tak by sme si urobili vylet a prenajali nejaku chatu v sl. raji a urobili jeden super vikendik.

matelko1
1. dec 2009

beadz no,to by som ja nemala daleko.mam to na skok. 🙂
chudatko simonko.dnes uz dobre?

matelko1
1. dec 2009

no nic.idem este vylozitt mycku,umyt sa a do postele.dnes som vobec neodychovala.poobede som bola v poprade.tam som si dala usit vlozky do perinky paperove a potom som sa s mamou flakala a nevladzem.

tak vam prajem dobru noc.
pa 🙂

beadz
1. dec 2009

matelko, viem ze ty to nemas daleko. a nechystas sa niekedy do kosic ? by sme mohli dat jednu kavu...
simon dnes uz lepsie, ale vraj aj 3 dni trva, kym sa to ustali... takze sparatka do oci a fungujem. pripravuj sa na to psychycky. a hlavne spinkaj kedy mozes. doobeda, poobede, vecer... kedykolvek, lebo potom si uz velmi dlho nepospis. ja som od 5. mesiaca nemohla v noci spat, cez den som nechcela, lebo ze aby som v noci spala ale to bol blud... keby ze to mozem vratit, tak spim co mi sily stacia. 🙂

beadz
1. dec 2009

dobru nocku matelko. oddychnite si poriadne vsetci traja 😵

matelko1
2. dec 2009

ahojte.
prajem pekny den 🙂
🙂 🙂 🙂

matelko1
2. dec 2009

kukuk..... 😉
ja uz aj obed mam pripraveny a nikde nikoho.
tak nic,mrknem sa neskor 😉

lusinkaj
2. dec 2009

ahojte,baby ja len tak na skok este notbook nemame doma 😠
ale dobra sprava mam uz dobru stitku taze sup do ivf zajtra idem k hermanovi,taze sa tesim 😵

matelko1
2. dec 2009

ahoj lusi 🙂
tak to som rada,ze mas titnu zlazu ok.tesim sa s tebou....notbook kedy budes mat doma.

lusinkaj
2. dec 2009

matelko dakujem 🙂 aj ja som velmi rada
notbook netusim,ale uz ma stvu akurat som tam volala oni nevedia co je snim,ci je opraveny ci co tak idu volat do polska a mi zavolaju no na nervy ☹ stym dnesnym svetom kazdy robi si co chce 😢

matelko1
2. dec 2009

a preco ho posielali do polska.co ho nevedia tu opravit?
potom daj vediet ako si dopadla u hermiho a kedy zacinas so stimulkou.

matelko1
2. dec 2009

kukuk.....
kde ste kto..... 😉 ...aspon nas posuniem vyssie.

sofia2008
2. dec 2009

ahojte.. 🙂
jej lusi, vitaj spat 🙂 ja som dnes dostala chripku, takze sa KET odklada na januar..zajtra som mala ist na sono, tak by sme sa lusi stretli 🙂 musim zajtra volat H., aby som mu povedala, ze mam chripku...hlavna vec, ze ja som mala chripku len raz v zivote a to asi pred 13 rokmi, no a teraz si vybrala ten naj cas 😠

matelko1
2. dec 2009

ahoj sofia.
tak to mi je moc lueto,ze akurat teraz si dostala chripku,ale neboj v januari ti to za to urcite vyjde... 🙂
len sa pekne preliec.

sofia2008
2. dec 2009

matelko dik 🙂
aj som rada, ze to bude v januari 🙂
to mozno pojdeme spolu aj s lusi 🙂

matelko1
2. dec 2009

veru mozno je to aj lepsie.budes uvolnena,teraz pred vianocami bude zhon,kazdy sa bude stresovat.

matelko1
2. dec 2009

idem na injekciu,na chvilu sa odmlcim.

sofia2008
2. dec 2009

presne tak..aj v robote toho bude vela..tebe sa to krasne krati 😵

matelko1
2. dec 2009

tak som tu.veru krati sa mi to.budem sa bat porodu,ale vydrzim.
trosku som sa u susedy zakecala a uz sme aj po veceri.
to je moj 4-tisici prispevok.

matelko1
2. dec 2009

nie 4-tisici prispevok,ale len 3900.pomylila som sa 😀 😀 😀 ..

matelko1
2. dec 2009

no kde ste.............halooooo