Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

beadz
9. dec 2009

ahojte. tak ako ?
my dnes celkom v pohode, troska umrcany bol maly kvoli tym zubkom, ale uz si pomaly zvykam...
matelko, ak ti mozem poradit, tak ako prvu vec co si kup do lekarnicky je chamomilla vulgaris, to je homeopatikum a moze sa aj malinkym babetkam a je to na vsetky druhy bolesti 😉

beadz
9. dec 2009

nikde nikto ? tak nic. majte sa.

svetluska23
10. dec 2009

dobré ráno.
dnes by už aj mohlo snežiť. bolí ma jazva po slepáku. sem tam sa aj nemýli

broskina
10. dec 2009

ahojte...tak som tu opat, pisem po dlhsom case..nejako to tu velmi neficí..vsetky baby sa niekam vytratili..a ste tu len vy skalne -matelko a beadz 🙂 /ja sa vas citam,aj ked nepísem/ 🙂

sobka
10. dec 2009

ahojte,tak aj ja sa k vám oficiálne pridávam...17.12 mám druhé vysetrenia v tomto centre...pocity? super 😉

svetluska23
10. dec 2009

ahoj, broskynka. tak trochu som čítala dozadu, že si nemala práve príjemnú skúsenosť s ivf. je mi to ľúto. možno nabudúce. ak môžeš, že to nie je príliš bolestivé, skús napísať čo sa ti stalo.

sobka ahoj. to centrum je fajn. ja som tam chodila 3 roky. teraz som po 5.ivf. budem mať dvojičky.
Dr.H. je fajn, ale treba byť trpezlivá a chce to dosť síl

broskina
10. dec 2009

ahoj svetluska..nie je to bolestive,co sa tyka toho že ivf nevyslo,ale tie ostatne veci okolo...ak si citala dozadu tak vies že mam zdravotne problemy.....a ustupuju pomaly,ale vdaka aj za tie male ustupy..je to tak na polrocnu liecbu a mam byt trpezliva..tak verim ze sa z toho dostanem..ked mas postihnuté cele telo co sa tyka svalov a klbov tak si vlastne odkazaná na pomoc inych..ja to velmi tazke..a co sa tyka ivf tak v tom mame jasno..nikdy viac..viem že to co sa stalo mne sa pri ivf nestava/a možno aj ano..len sa to nedostava na verejnost/,ale nahoda je blbec..ja si prajem len jedno spat svoje zdravie..a zit si so svojim manželikom a svojou rodinkou ktorí mi velmi pomahaju,tak ako predtým..

svetluska23
10. dec 2009

tak ti prajem, aby si sa uzdravila čo najskôr. nikdy by som neverila, že lieky, asi to bolo nich... môžu mať také vedľajšie účinky. musí to byť dosť zlé. a ako ti to lekár vysvetlil? ja si myslím, že ak sa niečo také môže stať, tak by mali na to upozorniť, alebo urobiť nejaké vyšetrenia dopredu, aby sa niečomu takému predišlo...no je to dosť vážne...
vieš, mám jednu kamošku, má 43 rokov a nemá deti. páči sa mi ako si s manželom žijú jeden pre druhého.bola mi aj takým vzorom, ked som chodila na ivf. nevedele síce o tom, ja som nikomu nehovorila, ani najbližším že chodím do centra, dodnes to nik nevie. ale späť k tej kamoške, vtedy som si hovorila, že aj ked ostaneme sami tak predsa nie sme horší ľudia ako tí ostatní. dôležité je to, čo konáme, a že to robíme správne a nikomu neubližujeme

svetluska23
10. dec 2009

ak môžeš niečo bližšie skús ip

broskina
10. dec 2009

mas ip svetluska

broskina
10. dec 2009

inak ta obdivujem 5ivf..uf..tak nech to už bude len ok..a babatka nech rastu 🙂

svetluska23
10. dec 2009

broskinka maš ip. budem dnes končiť. idem trochu s manželom von. zajtra som tu opäť

broskina
10. dec 2009

a jasne da sa žiť bez deti..aj ked je to tažke..a clovek sa s tym asi nikdy nevyrovna..ale ak mas pri sebe skvelých ludí tak sa to ako tak da..my sme si povedali že to nechame vsetko tak..a ked maju prist deti tak pridú.. 🙂 ja som chcela byt dokonala vo vsetkom a tak som dopadla...tak mam poucenie na cely život..

broskina
10. dec 2009

oki pa

matelko1
10. dec 2009

ahojte baby.pozeram,ze debata v plnom prude,ale prisla som asi neskoro 😉 ...trosku si vas idem precitat.

ja som bola dnes v poradni,tak drobci ok,su ulozeny koncom panvovym,takze vyzerra to na cisarak.prisla som neskoro domov,boli sme sa s muzickom napapat,pozval ma na obed,tak som sa potesila,ze nemusim aspon raz varit.dobre to tak padne 🙂

matelko1
10. dec 2009

sofi tak to je super,ze sa citis uz lepsie.

broskina tebe prajem aby si sa cim skor uzdravila.
sobka takze bud.tyzden 2-he vysetrenie,no super 🙂

svetluska ty ako.kde si sa flakala vcera 🙂

walle
10. dec 2009

bambuľky zlaté Hermanky...objímam vás...iba na skok... 😵

matelko1
10. dec 2009

ahoj walle .co mas nove.ako sa mas.
haloooo baby kde ste.

matelko1
10. dec 2009

tak ja koncim dnes.necitim sa dobre.
pa a dobru noc.

walle
10. dec 2009

matelko neblázni!! ty sa musíš cítiť dobre!! veď máš 2x miminko v brušku!!! 😉 obdivujem ťa...klobúk dolu 😔

ja čo mám nové? dnes sa mi podarilo preložiť termín do Prahy namiesto 4.2. ideme už 6.1.!!! niekto sa odhlásil a ja som len tak zavolala a opýtala sa...no a vyšlo. teším sa, pretože potom sa ešte čaká na výsledky asi mesiac max. dúfam...no a potom s výsledkami mám prísť na hematologiu...trošku som taká prekvapená...na hematologii mi lekárka povedala, že fraxiparin si asi budem pichať už mesiac pred vkladom embryjka... 😔jój a tak sa bojím injekcií...samass to nezvládnem... ☹

☹a ešte niečo...dnes som sa objednala s manželom k liečiteľovi, čo bol v relácii s Heribanovou na STV1 -Anjeli strážni...až 19.1.!!!

už sa chytáme aj slamky... 😖

tak zlatkovia, držte sa, opatrujte sa a hlavne nech sme zdraví!!!

sobka
11. dec 2009

Ahojte,dakujem za privitanie!svetluska gratulujem k vysledku,3roky navstev a tu je vysledok,krasne ste to stihli,ja chodim tiez 3roky a toto bude moje 3ivf a uz teraz mam obavy,ci vobec niekedy to vyjde a hlavne sa denne pytam seba,preco,ked sme obaja zdravi,nam to ani raz ani naznak nevyslo!obdivujem ta,ze ste to vydrzali tolko skusat ale hlavny je vysledok.dr ti povedal preco to je tak,ze az na 5ty krat to vyslo,alebo zmenil liecbu?aku ste mali diagnozu vy?matelko,tak vy ste uz za vodou,prajem vam vela zdravicka,nech to dotiahnete v pohodicke az do konca,cakate chlapceka?juj,tak by som tie vase tt hned brala🙂 vek ma tlaci ale aj by to chcelo ten nas zivot obohatit o najkrajsi dar sveta,,verim,ze vsetky po tom nesmierne tuzime a viem,ze nam to vsetkym urcite raz vyjde! pa

svetluska23
11. dec 2009

Dobré ráno.
Sobka, naša diagnóza je asi taká, že ja som v pohode, len manžel má málo spermií, mali sme ivf+icsi zakaždým.
Liečba bola skoro vždy rovnaká, len trochu sa menili lieky. po gonale som mala ohs,potom už 4 razy menopur a pri poslednom raze sa opäť objavil ohs. Ťažko povedať prečo to nevyšlo, ja som bola v tom, že ved som ok tak prečo. Ale aj moja lekárka aj lekár vraveli že ani prirodzené počatie, nie vždy sa ujme, len to ženy nevnímajú,vraj aj tam je štatistika otehotnenia 25%.
Ale na začiatku mi dr.H. vravel, že ešte nikto , kto vydržal a mal tpezlivosť, neodišiel od neho s bábätkom.
Tak Sobka držím palce a trpezlivosť.

Matelko, v stredu som sa flákala trošku v snv, bola som v nemocke na kontrolu. Len po troch hodinách čakania mi povedali, že nefunguje utz. tak mám prísť v pondelok./pomýlila som si dátumy, myslela som že idem vo štvrtok/

Neviete niekto ako často kontroluje sociálka nemocenskú?
Som prvýraz na PN a chcela by som ísť cez víkend k naším na chalupu, tak veľmi váham či to risknúť .
Ale tak idú vianoce, tak dúfam že pracovníčky poisťovne budú zháňať skôr darčeky ako mňa

beadz
11. dec 2009

ahojte babiky. ako sa mate ?
sobka, vitaj medzi nami a vela stastia prajem. a hlavne trpezlivosti. bez tej to nejde. 😉

matelko1
11. dec 2009

ahojte 🙂
svetluska cez vikend nechodia kontroly,lebo nema ich kto robit,nemaju peniaze.ja bezne chodim von,aj ked nemam vychadzky.a ak by nahodou,tak papier si nejaky vybavim.

beadz co si to za homeopatikum spominala vyssie?na co to je.

sobka a dakujem a neboj sa aj vy sa dockate babatka,vlastne kazdy sa docka,niekto skor,iny neskor,chce to len trpezlivost a hlavne treba verit.my sme cakali 7 rokov,z toho sme 2 roky chodili k hermanovi.

walle tak to je super,ved januar je za dverami.tam vam ake vysetrenia budu robit v tej prahe.

beadz
11. dec 2009

simon je hore, tak sa ideme hrat. papa a pekny vikendik kazdemu

kukulik30
11. dec 2009

ahoj matelko, ako???..este vladzes? 😀

kukulik30
11. dec 2009

ja som za cele tehu nemala ani raz kontrolu a flakala som sa dost teda 😉

matelko1
11. dec 2009

ahojte beadz,kukulik 🙂
kukulik este vladzem,vcera som to trosku prehnala aj s chodzou,vecer ma pichalo v brusku,a este ma aj zaha palila.
ty ako?davno si sa neozvala.

sobka
11. dec 2009

ahojte, dakujem, verím, že to zvladneme a este tento rok dostaneme darček, už som sa objednala aj na genetiku, este chcem ist na kontrolné odbery na hematologiu a hádam mi pan dr. nič nenájde závažné, co budeme musieť liečiť dlhodobo 😒 Kukulik ahoj, držíííím silno palceky, o 12dní bude tehu test pozitívny ja to tusím a tohtoročné vianoce budu štedréééé 🙂 🙂 🙂 myslím na vas aj v splne, ale nemám tolko času vsetko čítať ani prispievat a vlastne ani nemám čím... ☹ Tak sa držte, Samko nech je skoro zdravucký, hádam napadá este aj toho roku sneh a pojdete sa vyblázniť na kopce, alebo aspon malý s oteckom...ty sa musíš opatrovať...Tak zatial, pa

matelko1
11. dec 2009

kukulik ty si bola teraz niekedy na KET?..akosi niesom v obraze...

sobka na genetiku ides kedy.