Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
19. dec 2009

lusi, ja cakam na mrchu 9.1., lenze mne kvoli PCO meska min 2 tyzdne, ale beriem Femi kvapky uz 5 mesiac, tak som zvedava, ci pomozu..no a hned ako dostanem, mam volat Hermimu..hlavne musime byt zdrave, co je v tejto dobe asi zazrak 😠
tak ja som tu jedina z Presova..dnes som cely den vypekala a upratovala, takze idem pomaly spat..tak sa majte..dobru noc 😵

matelko1
19. dec 2009

ano,tak mamka mi zo zaciatku pomoze,ona tym presla,ved aj som z jednovajec.dvojciat.
moji drobci ma tak teraz zacali kopkat 🙂 ..je to krasne.
ja viem,ze sa zivot zmeni,ale ved to sme chceli 🙂
ja pojdem tiez pomaly do postele.necakam na manzela,neviem kde sa zatulal.

matelko1
19. dec 2009

sofia tak ty si sikovna.ja som absolutne nic tohto roku neupiekla,a aupratovat bude u nas manzel.ja sa mam setrit.akurat stromcek urobim.
takze aj tebe vychadza ten januar.jeeej to sa rozbehne....super.

matelko1
19. dec 2009

tak aj ja pre dnesok koncim.
pa a dobru noc 😔

ofs
19. dec 2009

Ahoj walle, je mi to ľúto, 3 mesiace sú predsa 3 mesiace.... Lekári vravia, že pri týchto zamĺknutých potratoch nevedia príčinu, prečo??????
Ja sa už bojím hrozne toho, že to znova zažijem, ak to vyjde, čomu verím, že vyjde, bude to už vždy o strachu, každé jedno vyšetrenie......
Ale držím ti palce, silno
Dievčatá všetky budeme mať deti, ja vám každej prajem takú hviezdu aká mi už sladko spinká vo svojej izbičke.

ofs
19. dec 2009

Sofia môj manžel je tiež z Prešova, sídlisko 3, krásne mesto

ofs
19. dec 2009

Všetkým vám prajem dobrú noc a pekné sny...
Ešte raz napíšem, že ďakujem, že tu môžem byť medzi vami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

matelko1
20. dec 2009

ahojte.prajem pekny den 🙂
ale nam napadalo snehu.
co mate dnes na plane.ja idem k mamke,lebo manzel ide kuknut na hokej,hra jeho synovec a vecer hra zase moj manzel,takze vecer som zase sama.on je tak sportovo zalozeny,ja tiez,ale teraz nemozem nic robit.tuto sezonu aj lyze musim z hlavy vypustit,ale co uz......babatka su prednejsie 🙂

ixi
20. dec 2009

ahojte babulky casto na vas myslim 🙂

matelko1
20. dec 2009

ahoj ixi..ty mas co nove...jeje pozeram,ze si tiez zo snv, 🙂

ixi
20. dec 2009

ahoj matelko ja niesom so snv ale z krompach 😉 ja co mam nove? ani nic konecne som bola na preventivke dala mi dufaston lebo mam mrsku dajako az po 40 dc a spinim dalej tak neviem v pondelok mam volat na vysledky lebo mi brala aj hormoniky tak som zvedava 😎

ofs
20. dec 2009

Ahojte babenky,
varím, vlastne dokončujem obed, malá sa išla sánkovať s manželom, dnes budem mať málo k dispozícií počítač, lebo manžel pracuje, zajtra ide posledný deň do práce v tomto roku, tak musí makať.
Matelko, keď si išla na odber, mala si pyžamo, alebo nočnú košeľu? Asi praktickejšie je mať n.k., že?
Ty si potom taká vášnivá lyžiarka? Ja neviem lyžovať, zato manžel tiež lyžuje a malá už druhú sezónu je v lyžiarskej škole, a už jej to ide celkom fajn. Málo však lyžujú, vždy cez jarné prázdniny chodíme do Tatier, takže aj vo februári ideme do Tatier, už sa teším. ja skôr využívam wellnes, a je tam vždy fajn, lebo chodíme ešte s jednou rodinkou, kde sú tri deti, takže je veselo s tými deťmi,
zatiaľ pa, každú pozdravujem a prajem pekný deň

matelko1
20. dec 2009

ofs ano lepsie je mat nocnu koselu,ja som mala nk....ano lyzovanie je moj sport,lyzujeme so segrou od dvoch rokov,manzel je byvaly profesion.sportovec v parasutizme,takze sport to je jedno aky to je nase.....

ixi tak ti drzim palce,aby bolo vsetko ok,a aby ti konecne vyslo ci ivf,alebo ket.citam aj vasu temu,takze som v obraze.

bola som poobede v obchode,potom u mamky a prisla som vecer domov.

matelko1
20. dec 2009

no tak kde ste kto,haloooo

lusinkaj
20. dec 2009

ahojte,ja som vcera bola viete si dat pichnut decapeptyl ale som bola na pohotovosti vecer po praci nebola som u dr.hermana a na pohoto.mi pichli do zadku a teraz citam v inej teme ze su prekvapene ze decap.do zadku??? 😕
co vy nato?ake amte skusenosti...no dufam,ze to je jdeno kde... 😒

matelko1
20. dec 2009

lusi aj mne pichli do zadku,tiez som bola vtedy na pohotovosti.a kde inde sa picha.... 😀

lusinkaj
20. dec 2009

ta lebo som milo prekvapena,ze tu v teme Stimulka od septembra skus pozriet mi caje pisali ze su prekvapene ze mi pichli do zadku??ze do brucha sa ma...aj tebe do zadku tak super...a naco je ten decap.???

gerena
20. dec 2009

Ahojte kocky. lusi nepanikar, decapeptyl depot len do zadku, te co sa picha kazdy den, ten je podkozny..........som uplne off 😅 idem spat, pekny tyzden, snad len trosku teplejsi 😀
matelko, zachvilu to ma sza sebou, sa mi ani nechce verit ako rychlo ten cas leti.........

lusinkaj
20. dec 2009

gerena joooj zlatko moje diki ti pekne 🙂 uz by som ti volala alebo pisala...no toto ta tie baby ma znepokojili 😉
no mozem ist kludne spinkat...lebo som hotova 😒
dobru nocku 😔

matelko1
20. dec 2009

ahoj gerena.ani mne sa nechce verit,ze ako rychlo to leti.
lusi tak nepocuvaj tie caje.ja som tiez radsej sla na pohotovost,ved oni predsa najlepsie vedia kde sa picha.

tak dobru noc baby. 😔

ofs
20. dec 2009

Ahojte,
ešte som tu kukla, ale už pomaly idem spať, bojím sa..... zajtra o 8.00.... Sofinku som zobrala k susedom, aby som ju ráno nebudila tak skoro, tak susedky sa jej budú zajtra venovať, moja zlatá tak ma stískala.....
Lusinkaj, mne decapeptyl pichla sestrička u dr., tiež do zadku, pokiaľ si dobre pamätám. Podľa mňa budeš mať dlhý protokol, budeš čakať na kramy a potom si začneš pichať tie úžasné hormóny... ja som mala gonal, ale veľmi mi nepomohol, potom sa to rozbiehalo s merionalom. Aj tak to nie nic moc, možno budú 4. Ale už to chcem mať za sebou!!!!!!!!!!!!!! Inak ten decapeptyl mi pichla 22 deň cyklu, aj tebe?
Držte mi palce prosím
Matelko pusa

ofs
20. dec 2009

Lusinkaj, manžel si tiež pamätá, že mi hermiho sestrička pichla do zadku decapeptyl

svetluska23
21. dec 2009

ahojte. dnes je strašná zima. u nás ešte fúka strašný vietor studený. cez víkend som opäť ušla k naším na chalúpku. všade bolo plno snehu, zima, ako v ruskej rozprávke, ale super.

lusinkaj
21. dec 2009

dobre ranko 😉 tak som sa trosku znepokojila ale ked mi pisete ze to je ok tak som rada...dakujem vam 🙂
chcem si ist dnes kupit mejaku kys.listovu a dufam ze aj nejake to cili by som cvhcela zjest tak dufam ze mi nic z neho nebude lebo ja palive nem rada.. 😒 😀
ta idem ja makat mam plnooo prace doma dufam,ze to vsetko stihnem...

svetluska23
21. dec 2009

ahoj lusi. ja som asi rok užívala Femibion 800. ten sa potom užíva pri plánovaní a až do 12. týždňa. okrem kys. listovej sú tam aj nejaké ďalšie vitamínky, myslím B-čkové. poradila mi to gerenka v lekárni

lusinkaj
21. dec 2009

ahoj sveti..no tak ja som to este nikdy nebrala ale uz musim zacat...

svetluska23
21. dec 2009

sú to len vitamíny, neboj nemôže ti to ublížiť.
v podstate je tam napísané už na krabičke, že je to pre ženy plánujúce tehotenstvo. moja dr. mi tedy aj hovorila, že to mám užívať pár mesiacov pred ivf. sú aj iné napríklad centrum alebo calibrum. ale pýtaj si také na plánovanie tehotenstva.

lusinkaj
21. dec 2009

jasne viem co to je..uz som o tom citala ja sa nebojim...taze v pohode si to pojdem kupit...
tebe sa ktore ivf.podarilo?kolko si si dala vlozit?

svetluska23
21. dec 2009

podarilo sa 5.ivf. dala som si vložiť dva, odporúčal to aj lekár. budú to dvojičky

ninajana
21. dec 2009

Dievcata, mam na PREDAJ MENOPUR 2 balenia, DIPHERELINE 1 balenie a PREGNYL 2 injekcie, nebudem uz potrebovat, ak by ste niektora mali zaujem, mozeme sa dohodnut na super cene, je mi to luto vyhodit, stalo to strasne vela penazi. Som z Topolcian, tel.c. je 0908155284, alebo mail j.vozarova@orangemail.sk.