Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

terasa
5. jan 2010

svetluska tak prijemne pozeranie tych kociarikov
aku mas predstavu o farbe,funkciach?

svetluska23
5. jan 2010

na farbe mi až tak nezáleží. skôr mám dilemu, či vedľa seba alebo za sebou. a aby vošiel do výťahu. ľahký. ked sú vedľa seba tak sa mi zdajú úzke lôžka. narodia sa v lete a neviem či v zime vojdu fusaky. táram dve na tri, asi radšej zdvihnem zadok a pojdem potom pozrieť do obchodov na "živo". ale ešte to má čas. len ma to včera už tak trošku chytilo a večer som začala pozerať. no a teraz mám v tom chaos.

teraska ako inak? už máš výsledky? ty si bola na inseminácií pravda?

terasa
5. jan 2010

ja inak na prd,som velmi nahnevana na doktorku,vysledky este nemam.necitim sa dobre zdravotne
ano bola som na inseminacii 3.12 cize je to 1 mesiac

svetluska23
5. jan 2010

a neskúšala si si urobiť testík. už by to mal pekne ukázať. ak sa cítiš zle, ak si nejak prechladnutá, môžeš si dať paralen obyčajný, ten sa v tehotenstve môže užívať

terasa
5. jan 2010

nie som prechladena vies mam bolesti,krce ja mam totiz aj myom na maternici
test som si robila a bol negativny,ale to bolo este davno 16.12 naposledny
vies bola som dohodnuta a objednana ze pridem 4.1 k lekarke na vysetrenie aby mi povedala ze ako to dopadlo,co ako dalej,ci mam brat aj lieky dalej
vyvolam tam dnes cely den ale nikto sa mi nehlasi ☹

matelko1
5. jan 2010

svetluska kociare som aj ja zacala skoro pozerat.musis vediet,ci chces vedla seba,alebo za sebou...ja chodim aj do temy tehotenstvo-cakame dvojicky,tak sa kukni,su tam baby co davaju rozne linky na kociare a opisuju ako su spokojne,tak sa prid aj tam kuknut...

terasa myom mam aj ja na maternici.kvoli myomu mi necchcel hermi robit KET,ale maternicu,sliznicu som mala pekne pripravenu,tak povedal,ze to riskneme a vyslo to a pomaly som vo finale.

matelko1
5. jan 2010

terasa tak to potom nieje fer,ked si bola dohodnuta a nik tam nieje a nemozes sa dovolat.to ti verim,ze teraz nevies ci mas brat dalej lieky,alebo ako....a ake lieky beries.

svetluska23
5. jan 2010

a to včera nebola? dnes je to ťažké všade sa dovolať. pomedzi sviatky všetci lekári ordinovali a po sviatkoch si traja moji lekári / gynekologička, internista a obvoďáčka/ vzali voľno do 11.
ja by som asi lieky brala aj naďalej. neviem síce čo berieš ale ak je to napr. duphaston ten ja stále užívam

terasa
5. jan 2010

nie nebola a to som s nou bola dohodnuta 😠 vies ja mam este teraz volno v praci tak aj preto sme sa dohodli vobec sa tam neviem dovolat som z toho nastvana
ked sa dnes nedovolam,tak budem skusat vo stvrtok ci mozem vtedy prist,lebo v piatok uz idem do prace
beriem duphaston a cipky utrogestan 😒

matelko1
5. jan 2010

terasa duphaston ja som brala az do 20 tt tehu a aj utrogestan,ale ten si nepamatam ako dlho.takze sa neboj a uzivaj lieky dalej tak ako ich mas.

terasa
5. jan 2010

no vsak ja ich aj dalej beriem len vies ja nemam rada takyto pristup k pacientovi
ja uz som si vselico zasila v nemocnicach 😠

svetluska23
5. jan 2010

matelko máš ip.
teraska máš pravdu prístup lekárov nie je vždy perfektný. ale zas na druhej strane majú veľa pacientov a aj svoj život. niekedy by asi tiež mali ale overiť či nemajú objednaných pacientov a dať im vedieť, veď majú telefónne čísla

matelko1
5. jan 2010

veru ani ja nemam rada taky pristup lekarov a nakoniec maju tel.c.tak nech si ich radsej preobjednaju a nie,ze clovek sa trepe a nebodaj nebyva v tom meste a ide tam zbytocne.

svetluska mas ip.

matelko1
5. jan 2010

ja som zvedava ako lusi dnes u hermiho,kedy zacne so stimulkou.
lusi cakame na spravicky 🙂

lusinkaj
5. jan 2010

ahojte,tak som domka hermi bol dnes zlatý 😵 tak a prisiel deň D...zajtra zacinam prvou inje.puregonu 😵 super,tesim sa zazelal mi nech tento rok je u mna uspesny 😵

svetluska23
5. jan 2010

super lusi, tak nech je čo najviac vajíčok.

lusinkaj
5. jan 2010

sveti dakujem...len nech su kvalitne 🙂

matelko1
5. jan 2010

lusi super,drzim palce aby si mala vela jajok a rozbehni tehu vlnu 🙂

lusinkaj
5. jan 2010

dakujem matelko....staci par len nech su dobre a nech sa oplodnia 😵

lusinkaj
5. jan 2010

matelko stromcek uz poskladany?

terasa
5. jan 2010

ja uz som dovarila baby
nepodarilo sa mi dovolat 😠

matelko1
5. jan 2010

terasa a co dobreho si navarila.....tak pekne uzivaj nadalej lieky.

svetluska23
5. jan 2010

idem si dat obed a asi sa kus pojdem prejst do mesta, aj ked u nas kus snezi a zima. potom ešte prídem

matelko1
5. jan 2010

ja som taka naserinkana.moj svokor vzdy urobi nejaky program mojmu manzelovi.my si ani nic nemozme naplanaovat,lebo nam prekazi vsetky plany.ma troch synov a vyuziva len mojho manzela.som zvedava ako to bude ked pridu deti,lebo ti dvaja sa len na rodiny vyhovaraju,no dobre jeden byva na orave,ale ten druhy tu.

terasa
5. jan 2010

polievocku zemiakovu,so syrom,hubami,mliekom,sampinonamy a druhe jedlo cestoviny mlete maso take nieco ako omacka je tam v tom aj pretlak paradajkovy,kecup
budeme mat aj na zajtra

matelko1
5. jan 2010

mnam,dobry obedik 😝
ja si idem dat polievku zo vcerajska a druhe porozmyslam.

terasa
5. jan 2010

tak dobru chut prajem 🙂
ja uz som sa najedla

lusinkaj
5. jan 2010

matelko ja to dobre poznam o com pises...u nas je to tak,ze svokra stale mojho manzela otravuje toto tamto...ale uz sme sa ozvali,taze no...trosku sa to zmierilo... 😉 😝
tak ja este len idem varit obed,dnes to bude granadir....akurat som dozehlila a idem dat dole stromcek a popratam si,zajtra bude pokoj... 😉

matelko1
5. jan 2010

lusi,ale ved to je hrozne,ja som sa aj ozvala parkrat a nic akokeby som hrach o stenu hadzala.dokazu ma take veci nasrat,s prepacenim.
v sobotu musel ist na oravu bratovi pomoct,zase kto mu urobil program-otec,prehltla som to,ved aj svagor nam trosku pomohol na dome,ale nie,ze mu niekto nadiriguje ze kedy pojde,dnes s nim behal po bankach a v byte kde byvali,tak ho prenajal a musi ist tam baterie vymenit,lebo z nich kvapkalo.juj,ale som nervozna.
este ked pride domov,tak mu poviem,ze akosi to dalej predstavuje,myslela som si,ze ked sa odstahoval 30 km,ze bude pokoj-figu borovu,este je to horsie.

eva7780
autor
5. jan 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂
matelko ako vidím,svokrovia sú všade rovnaký 😒 a ten moj býva u nás 😠 ale kedže ja som drzana papulnatá 😀 😀 poviem všetko hned na rovinu,svokor sa velakrát oduje,ale už sa preto netrápim 😝 je mi to jedno