• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
svetluska tak prijemne pozeranie tych kociarikov
aku mas predstavu o farbe,funkciach?
5. jan 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na farbe mi až tak nezáleží. skôr mám dilemu, či vedľa seba alebo za sebou. a aby vošiel do výťahu. ľahký. ked sú vedľa seba tak sa mi zdajú úzke lôžka. narodia sa v lete a neviem či v zime vojdu fusaky. táram dve na tri, asi radšej zdvihnem zadok a pojdem potom pozrieť do obchodov na "živo". ale ešte to má čas. len ma to včera už tak trošku chytilo a večer som začala pozerať. no a teraz mám v tom chaos.

teraska ako inak? už máš výsledky? ty si bola na inseminácií pravda?
5. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja inak na prd,som velmi nahnevana na doktorku,vysledky este nemam.necitim sa dobre zdravotne
ano bola som na inseminacii 3.12 cize je to 1 mesiac
5. jan 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neskúšala si si urobiť testík. už by to mal pekne ukázať. ak sa cítiš zle, ak si nejak prechladnutá, môžeš si dať paralen obyčajný, ten sa v tehotenstve môže užívať
5. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som prechladena vies mam bolesti,krce ja mam totiz aj myom na maternici
test som si robila a bol negativny,ale to bolo este davno 16.12 naposledny
vies bola som dohodnuta a objednana ze pridem 4.1 k lekarke na vysetrenie aby mi povedala ze ako to dopadlo,co ako dalej,ci mam brat aj lieky dalej
vyvolam tam dnes cely den ale nikto sa mi nehlasi :frowning2:
5. jan 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska kociare som aj ja zacala skoro pozerat.musis vediet,ci chces vedla seba,alebo za sebou...ja chodim aj do temy tehotenstvo-cakame dvojicky,tak sa kukni,su tam baby co davaju rozne linky na kociare a opisuju ako su spokojne,tak sa prid aj tam kuknut...

terasa myom mam aj ja na maternici.kvoli myomu mi necchcel hermi robit KET,ale maternicu,sliznicu som mala pekne pripravenu,tak povedal,ze to riskneme a vyslo to a pomaly som vo finale.
5. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terasa tak to potom nieje fer,ked si bola dohodnuta a nik tam nieje a nemozes sa dovolat.to ti verim,ze teraz nevies ci mas brat dalej lieky,alebo ako....a ake lieky beries.
5. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to včera nebola? dnes je to ťažké všade sa dovolať. pomedzi sviatky všetci lekári ordinovali a po sviatkoch si traja moji lekári / gynekologička, internista a obvoďáčka/ vzali voľno do 11.
ja by som asi lieky brala aj naďalej. neviem síce čo berieš ale ak je to napr. duphaston ten ja stále užívam
5. jan 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nebola a to som s nou bola dohodnuta :angry: vies ja mam este teraz volno v praci tak aj preto sme sa dohodli vobec sa tam neviem dovolat som z toho nastvana
ked sa dnes nedovolam,tak budem skusat vo stvrtok ci mozem vtedy prist,lebo v piatok uz idem do prace
beriem duphaston a cipky utrogestan :unamused:
5. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terasa duphaston ja som brala az do 20 tt tehu a aj utrogestan,ale ten si nepamatam ako dlho.takze sa neboj a uzivaj lieky dalej tak ako ich mas.
5. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak ja ich aj dalej beriem len vies ja nemam rada takyto pristup k pacientovi
ja uz som si vselico zasila v nemocnicach :angry:
5. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko máš ip.
teraska máš pravdu prístup lekárov nie je vždy perfektný. ale zas na druhej strane majú veľa pacientov a aj svoj život. niekedy by asi tiež mali ale overiť či nemajú objednaných pacientov a dať im vedieť, veď majú telefónne čísla
5. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ani ja nemam rada taky pristup lekarov a nakoniec maju tel.c.tak nech si ich radsej preobjednaju a nie,ze clovek sa trepe a nebodaj nebyva v tom meste a ide tam zbytocne.

svetluska mas ip.
5. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zvedava ako lusi dnes u hermiho,kedy zacne so stimulkou.
lusi cakame na spravicky :slight_smile:
5. jan 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak som domka hermi bol dnes zlatý :dizzy_face: tak a prisiel deň D...zajtra zacinam prvou inje.puregonu :dizzy_face: super,tesim sa zazelal mi nech tento rok je u mna uspesny :dizzy_face:
5. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super lusi, tak nech je čo najviac vajíčok.
5. jan 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sveti dakujem...len nech su kvalitne :slight_smile:
5. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi super,drzim palce aby si mala vela jajok a rozbehni tehu vlnu :slight_smile:
5. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem matelko....staci par len nech su dobre a nech sa oplodnia :dizzy_face:
5. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko stromcek uz poskladany?
5. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som dovarila baby
nepodarilo sa mi dovolat :angry:
5. jan 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terasa a co dobreho si navarila.....tak pekne uzivaj nadalej lieky.
5. jan 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si dat obed a asi sa kus pojdem prejst do mesta, aj ked u nas kus snezi a zima. potom ešte prídem
5. jan 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som taka naserinkana.moj svokor vzdy urobi nejaky program mojmu manzelovi.my si ani nic nemozme naplanaovat,lebo nam prekazi vsetky plany.ma troch synov a vyuziva len mojho manzela.som zvedava ako to bude ked pridu deti,lebo ti dvaja sa len na rodiny vyhovaraju,no dobre jeden byva na orave,ale ten druhy tu.
5. jan 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polievocku zemiakovu,so syrom,hubami,mliekom,sampinonamy a druhe jedlo cestoviny mlete maso take nieco ako omacka je tam v tom aj pretlak paradajkovy,kecup
budeme mat aj na zajtra
5. jan 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam,dobry obedik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja si idem dat polievku zo vcerajska a druhe porozmyslam.
5. jan 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru chut prajem :slight_smile:
ja uz som sa najedla
5. jan 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko ja to dobre poznam o com pises...u nas je to tak,ze svokra stale mojho manzela otravuje toto tamto...ale uz sme sa ozvali,taze no...trosku sa to zmierilo... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ja este len idem varit obed,dnes to bude granadir....akurat som dozehlila a idem dat dole stromcek a popratam si,zajtra bude pokoj... :wink:
5. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi,ale ved to je hrozne,ja som sa aj ozvala parkrat a nic akokeby som hrach o stenu hadzala.dokazu ma take veci nasrat,s prepacenim.
v sobotu musel ist na oravu bratovi pomoct,zase kto mu urobil program-otec,prehltla som to,ved aj svagor nam trosku pomohol na dome,ale nie,ze mu niekto nadiriguje ze kedy pojde,dnes s nim behal po bankach a v byte kde byvali,tak ho prenajal a musi ist tam baterie vymenit,lebo z nich kvapkalo.juj,ale som nervozna.
este ked pride domov,tak mu poviem,ze akosi to dalej predstavuje,myslela som si,ze ked sa odstahoval 30 km,ze bude pokoj-figu borovu,este je to horsie.
5. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
matelko ako vidím,svokrovia sú všade rovnaký :unamused: a ten moj býva u nás :angry: ale kedže ja som drzana papulnatá :grinning: :grinning: poviem všetko hned na rovinu,svokor sa velakrát oduje,ale už sa preto netrápim :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi to jedno
5. jan 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok