Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
6. jan 2010

ger tak to nem dobre...najlepsie sa vypotit na nejakom tele... 😀 😀

svetluska23
6. jan 2010

ahoj. čo dnes porábate? ja som sa už včera neozvala. kamaráti ma prekvapili o 8.vecer. mala som taký menší sviatok a oni mi zorganizovali malú oslavu.

svetluska23
6. jan 2010

ahoj gerenka. ja som si chodila k tebe do lekárne po lieky. aspoň si myslím, že som hovorila s tebou. taká nižšia milá osôbka, vždy si mi pekne poradila.

lusinkaj
6. jan 2010

sveti ahoj...co to za sviatok?pochval sa nech ti poprajeme vsetko dobre... 🙂
tak to urcite rozpravas o gerenke,to je ona... 😀
tak ja varim,akurat som dala vyprat jendu varku a nic...pripravujem sa na vecer na inj.prvu 😵
sveti ty chodis k dr.hermanovi?si po ivf?

svetluska23
6. jan 2010

som po piatom ivf, ale to som už párkrát písala

lusinkaj
6. jan 2010

aha,uz sa mi to vsetko pletie...uz viem..spominam 🙂 😉
a co robis?

svetluska23
6. jan 2010

len tak pozerám net. manžela mám na hokeji. varím obed. mám pocit akoby bola nedeľa.

lusinkaj
6. jan 2010

no pesne tak ...ja tiez varim,dala som prat a manzel je v praci...popijam kafe a co fajne varis?
ja fazulovu polievku s uden.mäskom,palacinky ale ci sa mi podaria neviem... 😕

svetluska23
6. jan 2010

takú cesnakovú krémovú polievku, rezeň a asi opečiem zemiačky. mám strašnú chuť na niečo nezdravé.vyprážané.
ja totiž často varím v parnom hrnci, vyzerá to všetko tak zdravo, ale nám to aj chutí.tak dnes výnimočne

lusinkaj
6. jan 2010

tak to je super,pocula som parny hrnies ze je dobry....sem-tam treba aj nieco nezdrave 😀

svetluska23
6. jan 2010

je dobrý ale zase nie na všetko.zeleninka, zemiaky, ryža,kuracie mäso bez kože, morské rybky.a všetko sa robí naraz bez tuku. na zeleninu ja potom dám kus ol.oleja alebo rozpustené maslo, aby sa vstrebali vitamínky.
ale rezeň v tom neurobíš. bravčové a hovädzie v tom nič moc

lusinkaj
6. jan 2010

aha,tak neviem nemam to..mi mame radi nezdrave 🙂 srandujem....

matelko1
6. jan 2010

ahojte.prajem pekne popoludnie 🙂 ...pojdeme sa trosku s manzelikom prejst do slovenskeho raja.dlho nebudeme,lebo vela nevladzem chodit.

lusinkaj
6. jan 2010

matelko,super aj ja by som isla niekam...ale muzik v praci a vies sama nepojdem nikam... 😉

lusinkaj
6. jan 2010

baby uz mam prvu inj.za sebou tak uz len verit,ze vsetko dobre dopadne tak ako ma... 😵

petronelka77
6. jan 2010

Lusinkaj, drzime silno palceky 🙂 .

lusinkaj
6. jan 2010

dakujem velmi krasne...potrebujem to urcite 🙂

bonsai
6. jan 2010

petronelka..blahoželám ku krásnemu batôžku šťastia..malý je krásny.. 🙂

petronelka77
6. jan 2010

Dakujem bonsai 🙂 .
Velmi sa z Davidka tesime, je to nas maly vytuzeny pokladik 🙂 .
Prajem vela stasticka pri tehulkovani, uz mas krasne tyzdne 🙂 .

lusinkaj
6. jan 2010

bonsai ahoj...aj ty zachvilu budes mat take male krasne 🙂

bonsai
6. jan 2010

petronelka..ďakujem..a lusi..verím v to.. 🙂

petronelka77
6. jan 2010

Velmi rychle to tehu preslo, nakoniec som porodila skoro o mesiac skor. Tesila som sa z kazdeho noveho dna a uzivala som si bruska 🙂 .

lusinkaj
6. jan 2010

bonsai musis 🙂 ono to vyjde urcite,dotiahnes do uspesneho konca 😉

petronelka77
6. jan 2010

treba pozitivne mysliet a rozpravat sa s bruskom 🙂

lusinkaj
6. jan 2010

peti ja urcite budem,len nech ivf vyjde 🙂

petronelka77
6. jan 2010

Lusi, urcite vyjde, uvidis 😉 . Neskusala si kajanske korenie? Nam vysiel druhy pokus, KET.

bonsai
6. jan 2010

veď ja sa s ním rozprávam..a hlavne tak dlaňami..je to pre bábätko príjemné..ešte nepočuje..myslím pozitívne..len niekedy pri istých rozhodnutiach sa človek zamyslí..a zneisie..vieš petronelka mám 37 rokov..tak preto to menšie zneistenie..a snažili sme sa viac ako 3 roky..ale náš malý zázrak rastie..viedieť to na brušku..a z toho mám radosť..je to príjemné..

lusinkaj
6. jan 2010

peti nie kajanske som si nekupila,len femibion lieky,sem tam si dam chili paricku a to vsetko 🙂 nechcem stym prehanat ak to ma vyjst tak vyjde ci budem brat kajanske a ine veci alebo nie 😉

petronelka77
6. jan 2010

Bonsai, ty si presne moj pripad, mam 37, snazili sme sa 3 roky 🙂 .

bonsai
6. jan 2010

a podstupovala si aj amniocentézu?..my sme sa zatiaľ rozhodli počkať na utz do 20 tt..ale pre istotu pôjdeme aj na genetiku..ak by bolo potrebné..kombinované testy dopadli veľmi dobre..len z hľadiska veku odporúčajú..