Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

petronelka77
6. jan 2010

Nebola som a ani by som nesla, ma to svoje rizika. Kombinovane testy dopadli celkom dobre, takze nebol ani dovod. Kvoli veku odporucaju amniocentezu, ale lekar nechal rozhodnutie na mne.

bonsai
6. jan 2010

a nebála si sa..?..viš..v tomto smere ma zaujíma aj názor niekoho iného..niekoho, kto už niečím podobný prešiel.. ja cítim, že u nás je všetko v poriadku..mala si aj Ty nejaké pocity..alebo..ja ani neviem, čo sa pýtať..

matelko1
6. jan 2010

ahojte .tak som tu.debata v plnom prude.

lusinkaj
6. jan 2010

baby poradte mi,dala som si teraz chili papricku k poliecku,ale ja som ju len rychlo prehltla a zajedla polievkou moze byt?alebo sa musi pokusat? 😕

petronelka77
6. jan 2010

Bonsai, nebala, akosi som cele tehu myslela pozitivne a aj vysledky som mala v poriadku, takze nebol dovod.
Je to dost skreslene kvoli veku.
Lusi, nevadi, ale lepsie je, ked ju rozhryzies.

bonsai
6. jan 2010

lusi..experimentuješ?..ináč ja som počas plodných dní si dala nie každý deň ale ob deň 1 dcl červeného vína..kdesi som sa dočítala, že to pomáha maternici..ale Ty Lusi asi teraz nemôžeš alkohol..a podľa mňa papričku si podrva do jedla..nehltaj ju celú..a nehrýzť..veď to štípe.. 😀

lusinkaj
6. jan 2010

peti jooj len to nie... ☹ ale radsej staci tak,ak nic...ja len prehltnem... 😉 lebo to stipe 🤐

matelko1
6. jan 2010

petronelka o mesiac skor si porodila...aku vahu mal davidko.

baby dnes sa narodili dalsie hermiho dvojcata chlapci.ta baba nechodila na mk.my sme mali spolu termin a ona v 34 tt porodila.chlapci mali krasnu vahu 2550g obaja.ta baba bola 2 dni predo mnou na vklade.

bonsai ani ja som nebola na amniocentezu.mam 35 rokov a vysledky tripletesty mi vysli na h...ale to bolo tym,ze tie testy sa koriguju na jedno dieta a ja cakam dvojky.sla som na 3D/4D utz do KE a vsetko ok.bola som v 19 tt a potom este aj v 24tt na kontrolu.

lusinkaj
6. jan 2010

matelko ahoj,jooooj super hermi to je jednicka 😉
no vidis bonsai mas tu dve nazory taze velmi dobre porozmyslaj 😉 a rozhodni sa spravne 😉
matelko nevies bea bola na amni.ved ona ma tiez 37-38 r. 😕

bonsai
6. jan 2010

matelko ďakujem..veď aj ja chcem ísť najpr na 3D ..a podľa výsledkov sa rozhodnem..
lusi..jasnačka...ale nechcem sa týmito myšlienkam naplno venovať..idem si užívať..ako vidíš, ešte stále som sa neodlepila od PC..ináč mužík tu celkom pekne vyhráva..tak sa smejem, že počkám, kým bábo bude viac vnímať zvuky z vonku a keď mu bude takto vyhrávať..či bude v brušku tancovať..
petronelka..ja viem..lekárske štatistiky...aj kamoška z BA mi to vravela..tiež bola na amnio pri prvom..ale pri druhom už nie..

petronelka77
6. jan 2010

Matelko, Davidko mal krasne miery, na to, ze sa narodil o mesiac skor, 3300g a 49 cm.
Mali sme vsak problem s pluckami, tak sme boli 2 dni v inkubatore, potom mal silnejsiu zltacku.
Ty uz mas krasne tyzdne, ja som mala 36tt a uz som rodila 😉 .
Lusi, Hermi je odbornik, vdakabohu za neho.

lusinkaj
6. jan 2010

bonsai tak nech vam nuzik pekne vyhrava...mozno babo zacne cim skor uz kopkat a to bude krasne 😵

bonsai
6. jan 2010

tak na to sa lusi..veľmi tešíme..predsa len už to bude iné..apropo..konečne viac počuje..čítam, že sa znova narodilo hermiho bábätko..lebo o jeho úspechoch sa málo hovorí..ale skutočne tie, ktoré ste prešli jeho rukami a úspešne..ste a môžete byť hrde, že taký odborník je tu v KE..
petronelka..no na 36 tt..skutočne pekné miery..a Ty si bola tiež u hermiho?..alebo prirodzene si otehotnela..

matelko1
6. jan 2010

lusi beadz nesla na amnio.

petronelka77
6. jan 2010

Tiez som bola u Hermiho 🙂

petronelka77
6. jan 2010

A 1-y termin porodu som mala az 11.01.10, cize az v pondelok 😉 , ale som rada, ze to mame uz za sebou.

bonsai
6. jan 2010

to verím petronelka..veď už máš malého pri sebe a ten pocit, pohľad a všetko s ním súvisiace sa nedá vymeniť za nič..a rodila si normálne alebo cisárskym a kde ak sa smiem spýtať?

petronelka77
6. jan 2010

Rodila som prirodzene, nemohla som mat EPI a rodila som v Saci.
Veru, neviem sa na maleho vynadivat 🙂

bonsai
6. jan 2010

to verím..my sme z manželom len na fotku z 3D čo sme boli v 12tt dlho prezerali..a to bolo bábätko len 5 cm.. no skutočne vidieť bábo je isto iné..a to si tam začala chodiť kedy pred termínom pôrodu..

petronelka77
6. jan 2010

to ti verim, prve fotky boli nezabudnutelne 🙂 , stale som si ich obzerala...za porodnikom som bola az v novembri, spravia ti prietoky, UTZ, krv, moc.

svetluska23
6. jan 2010

ahojte. aj ja blahoželám k bábätku. nech je zdravé a šťastné.

svetluska23
6. jan 2010

matelko prosím ťa, môžeš mi povedať asi ako skoro dopredu sa treba objednať na 4D utz do KE? je k tomu potrebný aj lístok mojej gyn?

petronelka77
6. jan 2010

Svetluska, gratulujem dvojnasobne 🙂 🙂 , nech su babatka a mamina zdravi.
Aj my sa tesime 🙂

matelko1
6. jan 2010

my fotky z 3D/4D nemame,lebo neboli dobre otoceni a doki nam povedal,ze zbytocne budeme platit.
zajtra idem do poradne a bude ma vysetrovat zo spodu,tak ja pevne verim,ze bude vsetko ok a nepovie mi,ze sa mam hlasit na prijem.este by som mohla nejaky ten den vydrzat.

matelko1
6. jan 2010

svetluska tam ti telefon nebudu dvihat .najdi si stranku 3D/4D utz ke a objednaj sa mailom a nezabudni napisat tel.cislo.oni sa ti ozvu sami.tyzden dopredu som pisala v 18tt a utz robia morfolog.od 19 tt.

matelko1
6. jan 2010

ano vymenny listok si vypytaj tv.gynekologa a budes menej platit len 23€.bez vymenneho platis 45€ ak sa dobre pamatam.

svetluska23
6. jan 2010

no ja som našla stránku na centrum prenatálnej diagnostiky v KE. bol tam kontaktný formulár. je tam, že uty v 24 tt, tak som ešte len v 16 tt. tak tam nechcem písať mesiac dopredu ak to netrvá tak dlho, dik za info

matelko1
6. jan 2010

morfolog robia od 19-24tt.ja som bola v 19tt.

bonsai
6. jan 2010

svetluška..blahoželám k dvom bábätkám..a želám veľa zdravíčka..pre všetkých
matelko..aj Tebe držím palce, nech je všetko ok..
ja idem off..trocha si oddýchnuť..zajtra sa nasedím pri PC v práci..ahojte a želám pekný zvyšok sviatočného večera.. 🙂

silvia.v
6. jan 2010

Ahojte, som po neúspešnom IVF-ICSI. V januári by som mala ísť na KET. Môžete mi opísať ako to prebieha. Mám už tablety Estrimax a Ustrogen a čakám na menštruáciu. Musím podstúpiť ultrazvuk a koľko krát do KETu? A prečo? A ďalej ma zaujíma kedý sa musím podrobiť prvému ultrazvuku a kedy je vhodný čas na KET,
Ďakujem za každý príspevok.