Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
8. jan 2010

no veru matelko 2 rok.ani sa mi nechce verit...dufam,ze teraz to bude uspesne,lebo uz fakt nemam nato nervy to vsetko okolo toho mama mi volala ze musim v pondelok na ultrazvuk brucha ze dr.sa nieco nepozdava z krvi ohladom pecene ci co 😒 ale ze nieje to nic zle,ale chce sa ubezpecit taze musim ist
lily no presne ja ked som isla pred 2r.na ivf som nemala sajnu coto je,co to obnasa,net sme nemali konik som netusila co to je len knihu som si kupila atam nieco sa docitala nic som netusila...ohss???nemala som sajnu co to je

lilly4
8. jan 2010

no mi sme uz po veceri..no ved super ze mame tolko info k dispozicii,ale uz mam toho plnu hlavu a uz vymyslam co ked dostanem toho,alebo tamto a ked clovek nemal tolko info ani sa nemal coho tolko obavat lebo o tom ani netusil.no nie?
lusi ty si uz bola na internom,aj ja som sa chcela objednat dnes,ale nik nedvihal,tak musim volat pondelok.dufam ze ma hned objednaju a neviem tam nepotrebujem ziadnu doporucenku?len ze ziadam o predoperacne?dufam ze ultrazvuk ti dopadne ok.
baby ja sa na dnes lucim idem kukat film a pekny vecer prajem 🙂

lusinkaj
8. jan 2010

lily sestricka ti musi dat taky papierik ze potrebujes interne...nemas ho?tak si musis ist pre neho...
kam ides si robit intrene?no dufam,ze bude vsetko ok..ale dr.vravel ze to nic nieje mama tam mi robi tak sa ho pytala,ale to je taky dr.ze svetko chce mat dokladne taze som aj rada radsej mat ako... 😉

lilly4
8. jan 2010

aha tak asi mi ho zabudla dat, 🙂 pojdem si po neho v pondelok...no ja mam obvodnu mimo ke tak aj interne urobim tam.ja som bola v lete na preventivke a vsetko bolo ok,tak ma dufam ze sa to nezmenilo 🙂

lusinkaj
8. jan 2010

no tak hej chod si pre ten listok a stym pootm na interne 🙂
beries nieco teraz ked mas stimulku?nejake vitaminy,chili...?

matelko1
8. jan 2010

lilly tak pa a pekny vecer ;-
lusi co robkas.

lilly4
8. jan 2010

moja doki mi odporucila femibion800 tak iba ten,a tie cili su naco dobre?a ty co beres?

lilly4
8. jan 2010

no mne zacina film tak pekny vecer aj tebe matelko 🙂

lusinkaj
8. jan 2010

matelko ja nic len tak sem-tam nieco urobim v byte...
lily ja beriem tiez ten femibion 800,mne doki nic neodporucil lebo ze som mlada 😀 ale vravela som mu o fem.tak povedal,ze mozem toto...chili ze vraj su dobre na maternicu - prekrvuje ju...ale ja to nemusism

sofia2008
8. jan 2010

ahojte 🙂 pozeram, ze debatujete v plnom prude 🙂 a vidim tu aj novu hermanku - lilly4 🙂
no ja neviem kedy sa uz ja konecne k Vam pridam ☹ o OHSS tu ani nehovorte,ani ho nespominajte ☹ kym nemate PCO, tak sa netreba nicoho bat..mne OHSS a fakt, ze som po nom sla hned na stimulaciu na KET a nemala mesiac pauzu sposobil moju momentalnu koznu alergiu a kompletne mi rozhadzal imunitny system, takze mam len cakat, kedy sa mi to da do poriadku 😠 ale aj tak to mohlo dopadnut horsie, ked som citala temu OHSS, co niektorym sposobil, tak ja som na tom este dobre..matelko, prajem pekne pocitanie poslednych dni 😵 lusi, lilly a ostatne, nech vam stimulka rychlo ubehne a vsetko dobre dopadne 🙂 nemam cas tu casto prispievat, ale aspon si citam 🙂
pekny vikend 🙂

matelko1
8. jan 2010

sofia aj tebe pekny vecer.
ja sa idem sprchnut.

lusinkaj
8. jan 2010

sofi ahoj,mne s auz to vsteko miesa poriadne,ako si natom ty ako pokracujes..okrem toho hnusneho ohss
taze ak nemame pco,nemusime sa bat? 😉
matelko aj s manzelom? 😉

sofia2008
8. jan 2010

lusi,ked nemate pco, tak sa vobec nemusite bat 🙂 aj keby sa to malo niektorej stat, nic nepomoze, ani pitie vody, ja som vypila 4litre na den a nepomohlo, aj hermi mi povedal, ze na to nic nepomaha 😠 ani pitie vody 😠 ale vam sa to nestane!
OHSS som mala zaciatkom novembra, po nom, hned ako som dostala menstr. som zacala brat lieky na KET, ale par dni pred vkladom zaciatkom decembra som dostala virozu,cize na vklad som nemohla ist, tak som dobrala Duphaston a Estrimax,ale zacala som krvacat este pocas brania Duphastonu, co by sa vobec nemalo stat, este som ho mala brat tri dni a ja uz som tri dni krvacala a tak som dostala koznu alergiu, cize kedy bude KET, to vobec neviem, lekari vravia, ze sa telo musi dat dokopy, ze to moze trvat aj pol roka 😠 alergia sa nelepsi, uz je to mesiac, co ju mam ☹ neviem, ci som to napisala zrozumitelne 😀 no proste sa musim dat dokopy 🙂 tal vas budem aspon povzbudzovat 😵

lusinkaj
8. jan 2010

aha,tak to mi je luto 😒 drzim ti velmi prsty...
este to pco je co? 😨 ja ho asi nemam...sa mi zda ja som pri 1ivf nemala ohss tak sa vravi ze ani teraz nebude,no zle som to napisala trosicku nieco take bolo uz po vklade ale to dr.povedal ze preto lebo som bola uz tehu...emb.sa uchytilo skoro ale rychlo odislo 😒
dakujeme ti pekne,teraz ty nam pootm mi tebe budeme drzat prsty

matelko1
8. jan 2010

sofia tak sa daj dokopy a potom sup,sup do boja.budem ti drzat palce 🙂

lusinkaj
8. jan 2010

matelko uz si spät?sama si bola ci s muzikom...??? 😉

matelko1
8. jan 2010

lusi sama som bola.teraz vyberame mena pre drobcov 😀 ..pacia sa nam alex,maxim,oliver.

lusinkaj
8. jan 2010

no tak mne sa pacia celkom dobre aj vsetky tri...ale na vyber,hm...

matelko1
8. jan 2010

ktore k sebe lepsie pasuju.porad.z tolkych mien ostali len 3 na vyber a jedno treba skrtnut.

lusinkaj
8. jan 2010

maxim,alex tak idu k sebe...kedze dvojicky tak nech aj mena maju take podobne... 😉

matelko1
8. jan 2010

no,tak aj my rozmyslame..... 😉 to su,ale starosti,ze...

lusinkaj
8. jan 2010

no veru aj toto k tomu patri... 🙂 aj ked oliver sa mi tiez paci je take ine,pekne...nie velmi pouzivane...

matelko1
8. jan 2010

ved to,ze tiez je pekne aj oliver.tazka dilema.

lusinkaj
8. jan 2010

no asi tak,ak porodis a muzik ktore ho prve napadne nech da... 😉

matelko1
8. jan 2010

asi to tak aj urobime........... 😉

lusinkaj
8. jan 2010

aj kamoska tak urobila,prvemu vybrala ona meno,isla druhykrat rodit tiez chlapec mali 2 vyb.mena tak tak povedala ktore prve napadne nech povie muz...

matelko1
8. jan 2010

a to bude najlepsie....
uz nevladzem sediet pri nb,tak idem pomaly a iste spinkat.
tak dobru noc 😔

lusinkaj
8. jan 2010

ok aj ja idem pomaly...dobru nocku 😔

matelko1
9. jan 2010

dobry vecer.dnes tu nik nebol?
ja som dnes mala poplach.rano mi zacalo tvrdnut brucho,tak som zavollala do nemocnice,hned si ma zavolalai a dali ma na pasy a sledovali ma 40 min,ale vsetko ok.doki mi predpisal diazepan a mala som si dokupit magne B6.normalne som sa zlakla.
ale radsej plany poplach,ako keby som si mala potom nieco vycitat.

mima263
9. jan 2010

matelko dnes som nakukla a tak mi napadlo, či už tv. drobci nie sú na svete 🙂