Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
13. jan 2010

lilly preco sa pytas.nebodaj ty mas syndrom polycystickych ovarii......tym zenam ktore to maju,vraj hrozi OHSS,ale ci vsetkym,tak to neviem.

lilly4
13. jan 2010

aha a matelko o tom by mi asi doki povedal,kebyze to mam 😕

lilly4
13. jan 2010

prave preto sa pytam kvoli tomu ohss ci mi hrozi,mne doki nic take ne 🙂 hovoril tak asi nemam ten syndron

matelko1
13. jan 2010

ked ti doki nic nevravel,tak to nemas.bud rada 🙂
poobede som si narovnala chrbat a samozrejeme,ze som zaspala.

petronelka77
13. jan 2010

Matelko, pekne ti pribudaju tyzdne 🙂 . Ako sa citis?

lusinkaj
13. jan 2010

Tak sme uz spät,nakupene minute az-az 😀 kupovali sme zemiaky 5 kg a naratala mi 6x po 5 taze zemiaky stali okolo 12e.este ze som sa hned pozrela,lebo to by boli velmi drahe zemiaky 😀 😠
lily ty kedy ides v piatok k dr.?ty uz stimulkujes?

matelko1
13. jan 2010

ahoj petronelka.veru leti to.citim sa tak,ze uz ma vsetko boli.tvrdne mi brusko,aj na pasoch som bola na pozorovani a vsetko ok.zajtra idem do poradne,ale ledva chodim.zo spodu mam ako-keby svalovicu.som ako tulenik.je to riadna zataz,ale zvladnem to.
a ty ako.,mala pekne rastie,ze... 🙂

lusi tak to pekne ti naratala 🙂 ...ako pokracujes s injek.

ja idem k susede na pik,pik,

lusinkaj
13. jan 2010

peti ahoj... 🙂
matelko no aj ja uz idem o chvilku pichnut si 😀 veru naratala mi... 😝

lusinkaj
13. jan 2010

tak mam uz pichnutu inj.uz ani neviem ktoru v poradi.. 🙂

matelko1
13. jan 2010

aj ja mam pichnutu a od jula ani neviem ktoru v poradi,ale 100 urcite.

lusinkaj
13. jan 2010

ci pana,kazdy den pichat 😀 ale hlavne nech pomoze...a budes aj po porode...

matelko1
13. jan 2010

lusi ano potom este 6 t si budem pichat,ale zavisi to od vysledkov.

lusinkaj
13. jan 2010

matelko tak to je dost...este mas kde pichat?

petronelka77
13. jan 2010

Lusi, Matelko 🙂 .
Matelko, mame maleho 🙂 , nie malu 😉 . Na tvrdnutie bruska neberies magne B6? Mne tiez tvrdlo asi od 30tt, tak som to aspon potiahla do 37tt. Hlavne vela odpocivaj.
Lusi, velmi velmi drzim palce, az do vytuzeneho konca 🙂 .

lusinkaj
13. jan 2010

peti dakujem ti velmi krasne 🙂 dufam,ze to tak bude...
akurat som sa obj.na melir v utorok budem mat po vybere vajok a budem pred vkladom ebr.aby som bola pekna v teh.lebo vtedy nebudem chciet si davat melir

sonikah
13. jan 2010

Ahoj,
tak po istom čase som sa dostala k netu. Keďže som musela ležať v nemocnici. No už sme na svete. Narodili sa nám krásne detičky 23.12. - Ninka, Nelka a Nikolas v 29 tt. Sme síce ešte maličký, no zatiaľ sa nám darí a veríme, že sa nám aj naďalej bude. Držte nám prosím palčeky, nech sme čo najskôr doma. 😉

lusinkaj
13. jan 2010

ahoooj soni...drzime vam velmi prstiky nech ste svetci zdravucki a nech uz mas deticky domka 😵

sonikah
13. jan 2010

ďakujeme, veríme že všetko bude dobré.

lusinkaj
13. jan 2010

soni a ty si doma?deticky su v nemocnici nevies este do kedy?

matelko1
13. jan 2010

ahoj soni.som rada,ze ta tu vidim.ja to mam uz za par.
tebe a detickam drzime palce,nech ste cim skor doma.a ako.priberaju na vahe?ako sa malym drobcom dari.

petronelka77
13. jan 2010

Soni, gratulujem a prajem Tebe aj babatkam vela, vela, vela zdravia 🙂 .Som rada, ze ste v poriadku.
Krasne mena 🙂 .Aku ste mali vahu?

matelko1
13. jan 2010

vahu mali malinku.ja som zo sonikah v kontakte.mali 1200g,1240g a 1100g

lusinkaj
14. jan 2010

ahojte baby,co porabate?ja idem varit akurat sme sa naranajkovali... 😉

matelko1
14. jan 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
rano som bola v poradni,tak vysledky ok.zajtra idem dojednat termin na tu sekciu.dr mi dala vymenny listok nech sa kukne na mna primar a on rozhodne,tak som zvedava.
potom som bola konecne obj.kocik.tak bude to jane twin two.chcela som casualplay,ale ten bude na trhu na prelome januar,februar,aj to s velkym otaznikom,ci dovtedy a ja nemozem cakat.dodavka sa moze oneskorit a co potom.ale myslim si,ze aj jane su dobre kociky,ved je podobny tomu co som chcela.
bude za sebou.nechcela som vedla seba.

lusinkaj
14. jan 2010

matelko ahoj,aha taze deticky budu za sebou,no to je krajsi ako vedla seba...akej farby?

matelko1
14. jan 2010

tyrkys-cierna.boli len 4 farebne kombinacie.cervena-cierna,tyrkys-cierna,sedo-cierna a hnedo-cierna.to su farby pre dvojky na rok 2010.pre jedno dieta farieb do aleluja.
musela som volit kociar za sebou,lebo v niektorych obchodoch su dvere 80 aj 60 a tam by som sa nevtrepela s kocikom vedla seba.

matelko1
14. jan 2010

idem si nachvilu lazkat.od rana som behala po meste.aj na obed som bola s mamkou,dnes ma narodky,tak ma pozvala.juuuj,ale dobre sa mi stalo,ze som nemusela varit 🙂

lusinkaj
14. jan 2010

ale aj tak je krajsi za sebou...lepsie vyzera...ale ved to je pekna kombinacia tyrky.cierna... 🙂
dnes co varis na obed?

matelko1
14. jan 2010

lusi ved som pisala,ze ma mamka pozvala na obed.ma dnes narodky....dala som si v restike fazulovu poliev.brav.stehno so sunkou a ananaso a syrom,hranolky a ryza......a teraz mi je tazko na zaludok 😀 😀

a kde ste kto,halooooo.ved sme boli na druhej str.

lusinkaj
14. jan 2010

aha som nato zabudla,ze si dnes nevarila....