Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
14. jan 2010

idem na injekciu,ani sa mi nechce,ale musim.tie sa mi pichaju do ramena.
neviem co na veceru,lebo chladnicka je prazdna... 😀 ,a nic ma nenapada.akurat som manzelovi pisala,nech nieco kupi.ja som akurat pecivo kupila,dobra som co......a cele doobedie v meste som bola.

arianat
14. jan 2010

Ahojte, lusi ako sa cítiš pred odberom, keď som správne pochopila v pondelok máš ísť na odber však ?
Matelko a to aké injekcie berieš počas tehotenstva?

lusinkaj
14. jan 2010

matelko tak budete mat suchu vecer...len ciste pecivo,popripade zapijete cajikom 😀
arianat,ano zajtra idem na kontrolu a dr.upresni co presne ale vyzera na pondelok odber...

arianat
14. jan 2010

Na zadnej strane protokolu som čítala, že si máme priniesť v deň odberu aj hygieniské potreby. Čo konkrétne tam budem vtedy potrebovať?

lusinkaj
14. jan 2010

no treba papuce,nocnu koselu,hyg.potreby vlozky lebo po zakroku trosku budes krvacat ale to je normalne...a to je vsetko

arianat
14. jan 2010

Diky lusi, budem na teba v pondelok myslieť. Nech sa to už podarí.

lusinkaj
14. jan 2010

dakujem...ty kedy ides na odber?

arianat
14. jan 2010

Ešte neviem , v pondelok idem za ním a pravdepodobne mi už nasadí gonal. Takže uvidíme kedy bude odber.
A keď už máš jedno ivf za sebou na KET si nebola?

lusinkaj
14. jan 2010

ano bola som aj na ket,ten nevysiel vobec... 😒
aha jasne a na ktoru ides v pondelok?

arianat
14. jan 2010

Ako dlho po zákroku tam budeš ležať ? Idem tam až na poludnie.

lusinkaj
14. jan 2010

po zakroku max.hodinku ani to nie... 😉

arianat
14. jan 2010

A aký je u vás problém? Aj ty máš endomet. ?

arianat
14. jan 2010

Ozaj lusi a ako ma tam uspia? V celkovej anestéze, alebo mi len niečo pichnú do žily ? Alebo žeby kladivom?(ha , ha)

lusinkaj
14. jan 2010

nie ja som mala zlu stitku a spg... ☹
uspia ta v takej kratkodobej anesteze...to trva max.10min.ale mozno ak poziadas bude stacit u teba kladivo.. 😀

matelko1
14. jan 2010

tak som tu.
ariana na zaciatku tehu mi nasli zrazeninu,tak aby som trombozu nedostala,tak si musim pichat,vlastne suseda mi picha.

lusinkaj
14. jan 2010

jooj baby ja som si zabudla pichnut inj.o 17:00 az etarz som pichla...ja dilko... ☹

matelko1
14. jan 2010

lusi to nevadi,jedna trosku neskor.
co robite baby....ja kukam spravy,rano mam vybaveneho primara uz o 7:00.musim skoro vstavat.uz teraz sa bojim.

lusinkaj
14. jan 2010

matelko nebojaaaaj...bude vsetko dobre

bonsai
14. jan 2010

matelko a čo Ťa čaká?..vari už sa nechystáš na pôrod? 🙂

lusinkaj
14. jan 2010

bonsai ahoooj... 🙂

lusinkaj
14. jan 2010

idem spinkat,drzte na zajtra prsty...dobru nocku 😔 😵

matelko1
15. jan 2010

ahojte baby.
tak mam po vysetreni,ale vam poviem,ze primar ma riadne bolestive vysetr.az hviezdicky som videla,potom som sla na utz,tak drobci maju vahu 2440g a 2420g,super co....krcok mam uzavrety,co povedal,ze klobuk dole,na to,ze cakam dvojky,tlak dobry,ale mam bielkovinu v moci,takze v pondelok rano o 6:45 musim ist na cievkovanie.boli to,neviete.ja sa bojim.
o ntyzden znova na kontrolu ku primarovi na vyster.uz teraz mi je blbo.

eva7780
autor
15. jan 2010

ahojte hermanky 🙂 lusi držím palce 😉
matelko drobci majú pekné váhy 😵 s cievkovaním nemám skúsenosť,asi to bude trochu nepríjemne(podla mna) a to ti má odstrániť tú bielkovinu? 😕

matelko1
15. jan 2010

ahoj evy.
len sa chce uistit,ze ci bielkovina je v moci.ved vcera som bola v poradni,aj moc mi vysetr.a vsetko bolo ok.to sa moze zmenit zo dna na den?nema v plyv aj to,ze som rano vypila pollitra mlieka?...ved aj mlieko obsahuje bielkoviny,ci nie?
ty sa ako mas.co mas nove.

wendicka
15. jan 2010

Ahojte Hermanky 🙂
Matelko, nebojaj, cievkovanie je v pohode, síce trošku nepríjemné, ale nie je to nič hrozné.
Čítam vás každý deň, no nepíšem. Ale všetkým držím palce. Matelko, ináč máte krásne váhy 😵

matelko1
15. jan 2010

ahoj wendicka.a preco nepridavas prispevky.ved by sme sa potesili 🙂
ty sa ako mas?co mas nove.

wendicka
15. jan 2010

Ja som po 1. neúspešnom IVF od febr. min. roka, odvtedy si dávam dokopy štitnu, o ktorej sme ani nevedela, že nie je v poriadku. Dr. na endokrin. so mnou robí pokusy,mení mi dávky raz vyššie, potom nižšie... skúša...a trvá to doteraz, už pomaly rok. V júli som bola odstrániť polyp na maternici, pre ktorý mi Hermi neodporúčal KET, takže čas uteká a čakám, kým bude štitna už konečne o.k. Len neviem, dokedy... 😠
Len ma trápi, aké budú moje mrazáčiky skoro po roku, možno z KET už ani nič nebude, kedže ubehla dlhá doba. Ale druhé IVF by som rada čím skôr, hned ako sa bude dať.
Tú dobu, čo som sa zdržiavala s týmito vecami som sa IVF nevenovala, ale blíži sa to, tak zase čítam MK a zisťujem, ako urobiť všetko pre to, aby sa to už podarilo...Aj ked aj tak je to vyššia moc, ale chcem mať čisté svedomie, že my sme pre to urobili všetko, čo sa len dalo.

matelko1
15. jan 2010

ale ved mrazacikom by sa nemalo nic stat.ved hermi potom povie ked sa budes chystat na KET,ale rok nieje dlha doba.a zo stitnej kedy budes mat vysledky.
jasne treba sa dat zdravotne do poriadku a potom sa pustit do dalsieho boja.

wendicka
15. jan 2010

zo štitnej budem vedieť 4.2., ale ked mi zase zmení dávku a znova čakať pár mesiacov na výsledok, tak ma porazí 😠
aj tak ju idem zmeniť za inú dr., ale najviac ma štve, prečo ma lekári na štitnu neupozornili ešte pred 1.IVF, ved nie som lekár 😠 odkiaľ mám všetko vedieť. To je tak s našimi lekármi 😠
Tak dúfam, že ozaj budú mrazáčiky ešte ako-tak životaschopné, a ked nič, hor sa na 2.IVF. Aj ked už teraz mám strach z toho psych. vypätia ☹
Za ten rok, čo som to nemohla riešiť, som bola v pohode, ale ked sa to blíži, dosť som z toho nervozna 😒

lilly4
15. jan 2010

ahojte baby 🙂
dnes som bola u dokiho,mam 8 vajok a stredu idem na odber.tak mi drzte palceky 🙂