Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
17. jan 2010

matelko aj u nas je riadna kosa...taze dnes nevaris,mam odych...a co ste mamke kupili?

margab
17. jan 2010

Ahojte dievcata. Takm som si dovolila nakuknut k vam do vasej temy.Kedysi som aj ja pisavala do fora,no žial dnes mi na to akosi neostava čas.Ja som jedna z tych štastnych,ktorym sa podarilo otehotniet hned po prvom prenose,a dnes mi tu pobehuje už štrnast mesačny anjelik,nas najdrahší synček Gabko.Tak vas len chcem všetky povzbudit a popriat vele vela štastíčka na ceste za dokonalym štastím.Všetkym vam držim palce.Ahojte,Maja

matelko1
17. jan 2010

halooo kde ste kto.
margab dakujeme a drzte sa 🙂

lusinkaj
17. jan 2010

matelko ja som tu,len som sa pripravovala na zajtra...kupkala sa,nechty som nalakovala 😀
uz len rano si dam saty do tasky

lilly4
17. jan 2010

ahojte babenky,
lusi ta sa zajtra drz 🙂 ,a das si lepidlo a PK.

lusinkaj
17. jan 2010

lily ano uz som vravela dr.ze chcem obidve,taze fajn len mu to zajtra mam este povedat

lusinkaj
17. jan 2010

baby to ked zajtra oplodnia,tak pk trva 5 dni taze v piatok je odber,ci v sobotu?su tam aj v sobotu?

lilly4
17. jan 2010

a das si vlozit 1 ci 2.ja tiez cem lepidlo a PK uvidim podla toho kolko sa oplodni,lebo som mala 8,ale ta dufam ze dake vajka este do stredy pribudnu 🙂

lusinkaj
17. jan 2010

lily urcite pribudnu ja som mala 10 v stredu a piatok 17 😀 uvidim zajtra kolko bude ich 😝
tak toto je este dilema kolko...ty?

lilly4
17. jan 2010

no ja som rozhodnuta ze 2.my by sme aj tak chceli dvojicky,tak budem len stastna ak sa uchytia obe 🙂

lusinkaj
17. jan 2010

to vazne?tak mi dve nechceme,v ziadnom pripade...mi chceme jedno 😉 tak uvidime...
dobre idem sa ja ulozit...dobru nocku 😔

matelko1
17. jan 2010

lusi drzim palce.ja si myslim,ze v piatok budes mat prenos.

matelko1
18. jan 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
lusi cakam na spravicku....neviem sa dockat.

matelko1
18. jan 2010

bolasom rano na tom cievkovani.nieje to nic prijemne,ale da sa to vydrzat.vzorky som poodnasala do labaku a v piatok budem vediet vysledky.

babulko
18. jan 2010

krasny dnik zelam vsetkym..... 🙂 matelko to ta teraz trapia este cievkovanim,ved uz budes rodit coskoro a zase ta budu cievkovat,ale vydrzis to potom to bude nadherne ked si budes drzat drobcov v naruci 🙂 drzim palce nech to mas uspesne za sebou.....kedy budes vlastne rodit nejak dlho to tahas?lusi aj tebe drzim palce nech to je tiez uspesne 🙂 a rovnako vsetkym co sa o to snazia ......krasny den 🙂

lusinkaj
18. jan 2010

ahojte,tak na rychlo vam podavam info.som domka,ale vsetko ma boli,tak idem si lahnut...mam 12 vajicka,dnes sa oplodnuju taze zajtra po 14 budem volat co ako to vyzera 🙂 😵

matelko1
18. jan 2010

babulko veru trapia ma,ale vydrzim....ty si v ktorom tt rodila.mne sa zda,ze som vecne tehotna 😀

lusi drzim palce aby sa co najviac oplodnilo.

lusinkaj
18. jan 2010

matelko,babulko dakujem...trosku som si pospala,ale vsteko ma boli,nic neprestava zatial... ☹

ofs
18. jan 2010

Ahojte dievčatá,
Lusi držím ti veľmi palce, uvidíš všetko dobre dopadne. Tento krát vám to vyjde,zaslúžite si mať vytúžené bábo.
Dávno som nepísala, ale vždy som si vás prečítala a sledujem aj teba Lusi, aj teba Matelko, už buď trpezlivá, onedlho to budeš mať za sebou.
Ja ani neviem čo mám vlastne aj mám čo napísať, ale zatiaľ som veľmi opatrná, neviem vám ani dievčatá napísať len to, že mám strašný strach. Dnes som bola na ultrazvuku u svojho gynekológa, ak si na mňa pamätáte, bola som na prenose 23.12., tak s najväčšou pravdepodobnosťou sa ujalo jedno embryo, ale ešte to nikto nevie, ani to nehovoríme, vo štvrtok idem ku Hermimu. Bola som 3 krát na odber krvi /HCG/ to posledné bolo 4210, tak podľa toho fajn, ale z minuloročnej skúsenosti mám strach, ani tajne sa netešíme, veľmi by som chcela optimisticky myslieť, ale po minuloročnej skúsenosti sa skôr bojím ako teším, to moje pozitívne myslenie je niekde v prdelke.....

Matelko, prosím ťa nepamätáš sa aké lieky si brala po prenose? A ako dlho? Ja beriem dufaston, aj estrimax. Dnes mi však môj gynda povedal, že estrimax už nemám brať, len dufaston. Tak neviem, lebo v zápätí som volala hermimu, že kedy môžem ku nemu prísť a povedal mi, že mám brať aj estrimax a prídem ku nemu vo štvrtok. Tak som z toho jeleň, ale v každom prípade dám na hermiho, veď to je zázrak čo so mnou spravil, ak si pamätáte so mnou to bolo biedne, mala som len 2, oba sa oplodnili, tak AJ preto som taká opatrná, ešte som to nehovorila ani malej, tak držte mi palce.
Lusi ty len oddychuj, podľa mňa pôjdeš v piatok, v sobotu oni nerobia, pokiaľ dobre viem. Teda keď si si dala PK.
Matelko, prosím ťa napíš ak si to ešte památáš. Kedy by mala byť akcia srdiečka, neviete náhodou?Ja som dnes ešte nemala, tak neviem...bojím sa držte mi palce, ďakujem a pusa, pa

lusinkaj
18. jan 2010

ofs dakujem ti velmi krasne 😉
vies co prezivas a ze si opatrna ja som tiez pri 1ivf ostala tehotna ale srdiecko nebilo vtedy kedy malo,nevyvijalo sa tak preto bol potrat ☹ dufam,ze teraz ma to obijde a budeme sa tesit z vytuzeneho babätka,staci aby s ajedno ujalo a vytrvalo 9 mes.u mna 😵
aj tebe velmi dsrzim prsty 🙂

ofs
18. jan 2010

Lusi a nevieš v ktorom týždni by mala byť akcia srdiečka? U nás sa vlastne ako počítajú týždne? Prenos som mala 23.12. nebola predlžená kultivácia.

lusinkaj
18. jan 2010

ofs tak toto ja fakt neviem ako s ato pocita pri ivf...to by som aj ja chcela vediet 😝
srdiecko?joooj netusim v ktorom tyzdni

ofs
18. jan 2010

Tak nevadí, vo štvrtok sa opýtam hermiho, a napíšem ti, možno to bude vedieť matelko

lusinkaj
18. jan 2010

no matelko skor...buduca mamina 😉 alebo hermi urcite povie a potom daj vediet...ty mala kolko emb.?mas aj zmrazene?

matelko1
18. jan 2010

ofs estrimax a duphaston som brala tak,duphaston do 20 tt tehu a estrimax do potvrdenia srdiecka,to je asi 6-7 tt vtedy by si mala ist k hermimu a potom on ti povie kedy mas vysadit estrimax,ale hned sa vysadza ako sa potvrdi akcia srdiecka.pocuvaj hermiho a nie svojho gynekol.

matelko1
18. jan 2010

a pri ivf sa pridavaju + 2 tyzdne.

lusinkaj
18. jan 2010

matelko nam to uz vysvetlila... 🙂 co robis matelko?

ofs
18. jan 2010

Joj lusi, ja som bola preňho špecifický prípad. Po dlhej liečbe, už mi to aj skoro stopol, boli len 2, oba sa oplodnili, no a vyzerá to dúfam fajn.... Takže zmrazené nemám vôbec.

lusinkaj
18. jan 2010

aha,jasne...tak to jedno co mas v brusku zabojuje urcite... 🙂 kazdy den sa musis modlit
dnes hermi povedal,ze zajtra mam volat kolko ich je,a ze svetko je v bozich rukach 🙂 a potom mojmu mnazelovi,davajte na nu pozor 🙂 zlaty vsak?

ofs
18. jan 2010

Matelko, a tá akcia srdiečka? Marí sa mi, že okolo 6 týždňa, ale neviem či si to s niečim nepletiem.
Inak dík za info,
Áno Lusi hermi je v pohode, myslím si že je to odborník, možno zo začiatku sa zdá, že je čudák ale podľa mňa vždy sa nakoniec vysvitnie, že je ok a chce len to najlepšie každej z nás. Ja osobne som si vždy s ním pokecala aj o iných veciach.