• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
tak my sme uz po obede.
haloooo kde ste.....
21. jan 2010 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matelko ja este stale peciem zem.placky uz vyse hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak skoro ich robit nebudem... :grinning:
21. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to ti verim.ja som minule tiez robila,v celom dome dym a tak som si povedala,ze tak skoro ich robit nebudem :grinning:
21. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved to cely byt smrdi,aj ked mam vkuse okno v kuchyni otvorene :stuck_out_tongue_closed_eyes: este chcem pozmyvat a mam veget...
21. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja uz mam veget.mycku som zapla a neviem co s nacatym dnom....
21. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uz aj ja som dopiekla placky,ako pre armadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: hotova som...pojdem este pozmyvat podlahu...najprv trosku odychnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matelko coskoro uz nebudes mat taketo dni, tak si vyloz nohy a uzivaj si kym mozes :wink:
21. jan 2010 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lusi to by som si dala, mnam...som uz sto rokov nejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janapo ahoooj,jooj vies co poslem mam jak pre armadu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky. tak z 8 jajok sa oplodnilo 7 :slight_smile: super...dala som si PK, tak ja neviem ako vydrzim ten dlhy vikend az do pondelka :sunglasses:
21. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lily tak to je tiez super uroda...a lepidlo si nechcela?
21. jan 2010 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano dam si aj lepidlo :slight_smile:
tak lusi zajtra ti drzim palce,aby sa pekne uhniezdilo a bolo s tebou nasledujucich 9mesiacov :slight_smile:
21. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lily dakujem...a kedy to povies dr.nemala si to dnes povedat...? :wink:
21. jan 2010 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som mu uz povedala :wink: a zajtra mu mam este zavolat a sa dohodneme na pondelok,ze o ktorej pridem :slight_smile:
21. jan 2010 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj jasne chapem...bodaj by nam to vyslo,potom budeme spolu kocikovat,dame stretko :slight_smile: kolko si das vlozit?
21. jan 2010 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to by bolo super :slight_smile: ja si dam vlozit 2,risknem to radsej dvojky ako ani jedno,a my by sme sa dvojkam aj potesili :slight_smile:
a ty...kolko? :wink:
21. jan 2010 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lily tak spytam sa dr.najprv co povie ale aj ja si dam 2...
21. jan 2010 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.tak tu som.trosku som si bola vystriet chrbat...
lilly super 7 sa oplodnilo.ja som tiez mala 7 oplod.z 9.takze v pondelok ides.
baby to sa tu rozbieha.super :slight_smile:
janapo ved na to sa tesim,ved to sme chceli mat deticky :slight_smile: :slight_smile:
21. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matelko ved ano to sme chceli, je to kazdopadne uzasne :dizzy_face: aj ked su chvile ked sa manzela pytam ci sme toto chceli :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janapo to sa budem asi aj ja mm pytat :dizzy_face: ..ale bude to krasne,aj ked niekedy tazke...
dosiel mi uz kocik.cena ma trosku zarazila,ale doobjednala som si k tomu aj fusaky,tasku,nanozniky.potom kde budem zhanat.a tak to budem mat dopasovane orig.ku kociku.chcete vediet tu cenu?...1470€..myslela som si,ze manzel odpadne ked som mu povedala.a to nam bude treba auto vymenit za vacsie,lebo 4 sa nepomestime aj s kocikom.
21. jan 2010 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to aky kocik si objednala matelko? :wink: taky co sam kocikuje? :grinning: no auto aj my mame ltt, tiez vravim ze by sa siklo vacsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matelko to je co za cena...pana beka...ved to je vela,to by som zan nedala...ved pootm to nepredas ani za polovicu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano matelko 7,a ty si mala PK? a dala si si vlozit dva? a uchytilo sa jedno a to sa potom rozdelo na dva,kedze cakas jednovajecne, dobre tomu rozumiem? :confused:
no to je poriadna cena,to musi byt superkocik,a bude vedla seba,ci za sebou?
21. jan 2010 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilly ano aj ja som mala lepidlo aj PK.vlozil mi dve a z toho sa este jedno rozdelilo,takze boli 3.
kocik budem mat za sebou.vedla seba som nechcela,lebo by som sa vsade s nim nezmestila.
21. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocik je jane twin two,ale vsetko co som k nemu chcela som obj.vsetko v tej istej znacke jane.kde budem zhanat potom doplnky.samotny kocik az taky drahy nieje,ale to ostatne.
no pri takej cene asi aj sam soferuje :grinning: ....teraz sa smejem,uvidime ci aj zajtra sa budem pri plateni.
21. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matelko no veru,pri plateni to bude ine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: tak co nove? Mili, Janapo som rada ze sem tam zavitate, vidim ze chalami rastu a samozrejme baby su naj... :grinning: :grinning:
Lusi proipravena? uz mam tvoj rp ok :wink:
21. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gerenka ahoooj,pridem zajtra pre lieky :slight_smile: pracujes vsak?
jooj hej,uz ano,som nedockava... :slight_smile:
21. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, lusi držím palce, nech ti to zajtra dobre dopadne. Ja zatiaľ beriem 4. deň gonal a v pondelok idem na kontrolu, tak uvidíme čo bude ďalej.
21. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ari..diki... :slight_smile: drzim aj tebe prsty ako sa citis?nemas zatial ohss....
21. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok