Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katarina822
24. jan 2010

ahojte 😉 🙂 😉

lusinkaj
24. jan 2010

kati ahoooj,co robkas?co si myslis moj bobcek sa uz uhniezdil?

katarina822
24. jan 2010

ahoj babetko sa uhniezduje dlhsie prvych 12tyz.je velmi dolezitych.ja som sa velmi bala.hlavne odychuj. nic tahsie nedvyhaj. ja som od 6tyz.bola az do porodu na magneB6.lebo ma pobolievala brusko.
kedy ides k hermimu ?

lusinkaj
24. jan 2010

aj mna pobolieva brusko stale...k hermimu idem 5.2 na krv 🙂

katarina822
24. jan 2010

inak obed uz mam navareny Katka spinka ked vstane tak pojdeme na prechadzku.ma rada pravidelnost v papani spani kazdy den vychadzka kazdy druhy kupeme v rovnakom case a rovnakom case chodi vecer spat.trvalo mi nie 6tyz.ako sa udava porozumiet babetku najst si system mne to trvalo 3mes.lebo zo zaciatku sme mali problem s kojenim doteraz mliecko odsavam apije s flase a mali sme 3mes.detsku koliku.ale uz je to za nami a teraz je to super 😉

lusinkaj
24. jan 2010

no tak toto je zaklad aby babo malo svoj rezim,v papani,kupani atd..super si dobra mamka 😉
a co dnes mate na obedik?

katarina822
24. jan 2010

5.2silno drzim palceky to tak vie pobolievat hoci sa clovek snazi byt v pohode vnutorne sa boji .beries nejake teraz lieky vitaminy.

lusinkaj
24. jan 2010

ano beriem,femibion 800 som si kupila,a hermi predpisal duphaston,estrimas a utrogestan...pevne verim ze to vyjde ale jasne aj sa bojim... 🙂

katarina822
24. jan 2010

slepaciu polievku a fasirky so zemiakmi a vy co mate dobreho ja uz niekedy ani neviem co varit

katarina822
24. jan 2010

ja som brala do 12tyz.siofor,duphaston magneB6.babycalibrum.

lusinkaj
24. jan 2010

ja mam tiez sle.polievku,dam ugrilovat nozky,kridla a zem.kasa 🙂

walle
24. jan 2010

ahooooooooooojte dievčatká...

tak čo je nové? nechce sa mi moc čítať dozadu...ale asi idem na to...

lusinkaj, ty si po vklade?????? a matelko je už v nemocnici????? dúfam, že ste v poriadku a všetko dobre dopadne... 😵

walle
24. jan 2010

ja čakám na výsledky z Prahy, keď ich budem mať, idem na hemato....a šup na KET!!! 😵

lusi...opatruj sa...

matelko...joooooooooooooooooj strášne na teba myslíme!!!

madonnka
25. jan 2010

Ahojte,uspesny tyzden zelám 🙂
Lusi drzim palce aby ivf bolo uspesné 🙂
Matelko mi pisala vcera ze dnes bude velka vizita tak jej hádam povedia zaóe kedy bude sekcia.
drzim palce aj ostatnym snazilkám,cakatelkám a pozdravujem aj maminky 🙂

lusinkaj
25. jan 2010

ahojte,prajem pekny pondelok... 😉
walle,madonnka dakujem vam.... 😵

arianat
25. jan 2010

Ahojte, Lusi ako sa cítiš ? Ja mám brať ešte do štvrtku gonal a v piatok kontrola, predpokladám, že v pondelok bude odber. Takže už sa teším, a zároveň bojím.

lilly4
25. jan 2010

ahojte baby,tak dnes som bola na vklade,doki odporucil vlozit 1.muzik to kus dlhsie rozdychaval,pretoze sme chceli dat vlozit 2,ale nechala som si poradit od hermiho.ostali mi aj daky mrazacikovia.
lusi ako sa citis? aj nieco robis, ci len oddychujes? 😉

lilly4
25. jan 2010

ariant drzim palce aby bolo vela kvalitnych vajok 😉 neboj odber bol upne v pohode,budes mat kus bolesti
po odbere, ale da sa to vydrzat 🙂

walle
25. jan 2010

dievčatá blahoželám ku vkladu, lebo aj toto je umenie dostať sa až tak ďaleko!! 😵

a ako to, že vám odporúča iba jedno embryjko vložiť? lusi, lily??????? viem, že lusi je mladučká...kvôli veku?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

lilly4
25. jan 2010

dakujem walee...no ano kvoli veku, mne tiez povedal,ze som este mlada...mam 27, tak som dala na jeho radu 😉

lienka2
25. jan 2010

walle, aj mne odporucil iba jedno, a mam 28.. ze som mlada, embryjka kvalitne.. prvy pokus.. ale nepocuvla som ho 😀 a som rada, lebo sa nam uchytilo iba jedno.. nechcela som to riskovat.. preto vas baby obdivujem ze ste ho pocuvli a dufam ze vam to aj s jednym vyjde 😵

lienka2
25. jan 2010

ozaj nejake nove spravy o matelkovi? 😕

arianat
25. jan 2010

Lily ďakujem za povzbudenie. A tých mrazáčikov potom si necháš vložiť napr. o rok, alebo dva...?

arianat
25. jan 2010

Ja mám dylemu z toho, že keď bude veľa mrazáčikov, čo s nimi ? Všetky postupne vynosím a porodím ? Asi áno !

cizana
25. jan 2010

ahojte, chcela by som sa vás opýtať na dr. Hermana (doteraz som chodila k Hredzákovi do SPLNu- neúspešne). Pohrávam sa s myšlienkou zmeniť centrum a neviem ako to chodí v tomto centre. Berie dr. na základde telefonickej objednávky? Robí si všetky vyšetrenia sám?
Aké máte s ním skúsenosti ako s lekárom? Odporučili by ste ho?

arianat
25. jan 2010

Ahoj cizana. Môžeš sa mu nahlásiť telefonicky v prvý deň menštruácie a on ťa hneď objedná. Prvé vyšetrenie robí v začiatku menštruácie. Všetky vyšetrenia si robí sám.

arianat
25. jan 2010

Ja som s ním spokojná. Dobre sa s ním spolupracuje. Je vecný, hovorí stručne a jasne.

lilly4
25. jan 2010

cizana ja by som ti hermana tiez odporucila ,je to velky profsional, aj ked trosku malo zhovorcivy.

cizana
25. jan 2010

Ďakujem za info. Ešte by som sa chcela opýtať - robí vyšetrenia ráno? netreba dloho čakať - či stihnem do práce...
Okrem krvi a UTZ ešte robí aj iné vyšetrenia? Až potom vypisuje papiere pre poisťovňu?
Arianat ty máš prvé IVF? Držím palce na odber 😉

cizana
25. jan 2010

lilly - aj Hredzák toho veľa nenarozpráva ...