Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilly4
25. jan 2010

ariant no neviem ako je to z mrazacikmi,ci vydrzia taky dlhy cas do dalsieho tehulkovania,netusim 😝

lilly4
25. jan 2010

cizana no niekedy sa aj nacakas...myslim ze ine vysetrenia nerobi,ale moze ta poslat este na ine...ja som musela este pred ziadostou do poistovne ist na endokrinologiu...a az potom som poslala papiere.

arianat
25. jan 2010

Diky cizana. Vyšetrenia robí doobeda a niekedy je potrebné čakať, inokedy nie. Je to rôzne, ale do roboty ti dá sestrička priepustku. Okrem UTZ a krvi robí ešte výter.

lusinkaj
25. jan 2010

ahojte,tak ja som si trosku podriemkala poobede a potom prislakamoska o 16 a teraz odisla 😉
lily super ze to mas za sebou,taze aj tebe odporucil jedno????dufam ze odporuca dobre lebo ja uz dalsi neuspech nevydzim...ale ja mu verim,ze ved predsa ma uz nejake skusenosti nema 20 rok.
mne povedal,jedno ze som mlada a potom preto su vajka su dobre ze sa opolodnili vsetky...tak snad ma pravdu...
ale ja to uz neriesim co ma byt bude... 🙂 lily dala si si aj lepidlo?

cizana
25. jan 2010

ariant, buď rada pokiaľ budeš mať viac vajíčok- so zmrazovaním by nemal byť problém aj na dlhšie obdobie- len si zato asi priplácaš...
U Hredzáka vyšetrenia idú veľmi rýchlo. Takže tu sa načakám, no čo už. Koľko-x berie krv a UTZ?

lusinkaj
25. jan 2010

cizana berie 3krv,3utz...a potom spermiogram a potom tak o 2 tyzdne pridete obidvaja a vam povie vysledok

cizana
25. jan 2010

lusinkaj, ako sa cítiš? drím palce, aby sa tvoje drobčiatko pekne zahryzkalo 😵

lusinkaj
25. jan 2010

cizana citim sa normalne nic zvlastne...len sem-tam pobolieva brusko tak snad uz sa zahniezdil...a ostane tam 😉

arianat
25. jan 2010

Lusi, ty si si ako dlho pichala gonal ? Mne dnes povedal, že ešte do štvrtku si to mám pichať a to bude 11. deň. Zdá sa mi to dlho, azda ma z toho nenastrie....

cizana
25. jan 2010

väčšinou baby konštatujú, že pri uhniezďovaní ich pobolieva bruško.

lusinkaj
25. jan 2010

ari ja som mala puregon a som pichala presne 12 dni tak nejak plus minus ....neboj ja som tak mala gonal pri 1ivf a som tiez tak pichala...neboj
no hej cizana tak by malo byt ale nemusi niekoho neboli

lilly4
25. jan 2010

ahoj lusi vidim ze vo velkom oddychujes 😉 no mne povedal presne to iste co tebe...ze som mlada..vajka kvalitne..ano dala som si aj lepidlo.neboj urcite to vyjde, verim tomu 🙂

lusinkaj
25. jan 2010

lily aj ja verim hlavne hermimu ved je skvely odbronik....sna sa nezmylil...
no mne skoro zabudol na lepidlo,volal vedla vies embryologovi ze pre mna jedno emb.zlozil a ja vravim pan doktor aj lepidlo aha,tak zavolala este raz 😀 🙂
kedy ides na krv?budes testovat?boli ta brusko?

cizana
25. jan 2010

lilly, aj tebe držím palce , viem, aké je to utrpenie čakať na výsledok- kedy ideš na krv?

lilly4
25. jan 2010

dakjem cizana 🙂

na krv pojdem 8.2.,no jasne budem testovat,len neviem na kolky den,hmm...ty kedy zacnes testovat lusi.
zatial ma nic neboli,cely den lezim,len na vecko chodim,a najest som sa bola...aj zajtra este budem lezat, nech ma muzik obskakuje 😀

lusinkaj
25. jan 2010

lily ja som tiez tak v piatok lezala sobota tiez a v nedleu som jedine obed navarila a dne suz tak normlane fungujem...
budem na taky 8-10 den testovat,uvidim kedy sa odhodlam...mas ip 🙂

lilly4
25. jan 2010

ok lusi uz som pokojnejsia,dik 😉

idem sa prevalit na druhy bok,aby som nemala prelezaniny 😀 tak ja asi testnem na ten 10den,uz by tam malo daco byt vidno,uz aby to bolo...

lusinkaj
26. jan 2010

ahojte,lily no ja tak asi tiez ten 10 den isti urcite bude tam //.... 🙂
ty si doma na pn ci chodis do prace?ako sa citis?boli ta nieco?

lilly4
26. jan 2010

ahoj lusi, nie ja nechodim do prace teraz som nezamestnana. cely den iba lezim a spim,zajtra uz nebudem.
ja nemam ziadne bolesti,sem tam ma pichne do vajecnika 😒 a ty sa ako citis?

lusinkaj
26. jan 2010

ahoj lily,tak ty si natom tak ako ja...nezamestnana,tiez veget a sem tam nieco urobim lebo uz mi to lezie na nervy sa priznam... 😝 ja mam tiez sem take bolesti brucha,pichnutie vo vajecniku tiez ine a chodim asi castejsie na wc.popritom malo pijem... 😝

lilly4
26. jan 2010

lusi musim povedat, ze mi to teraz aj vyhovuje byt doma..nechcela by som zazivat stresy v robote,myslim ze teraz potrebujeme klud...aj ked je dakedy nuda..keby bolo aspon teplo vonku,ale sa mi nechce ani nos vystrcit do tejto zimy 😎

lilly4
26. jan 2010

ozaj neviete nieco nove o matelko?

lusinkaj
26. jan 2010

lily no presne tak...ja sa uz tiez riadne nudim...v telke same hluposti,za netom sa mi nechce stale sediet...
neviem co je z matelkom... 😉

walle
26. jan 2010

joj dievčatá...tak dobre viem, čo prežívate...hoci mne to nevyšlo, ale musím skonštatovať, že bolo to pekné obdobie čakania...neviem, hoci je to náročné na emócie...pre mňa to boli krásne dni, kedy som si viac vážila telo i dušu... 🙂

tak sa opatrujte a s ležaním vôbec nepreháňajte...Herman je striktne proti ležaniu...

myslím si, že ten prvý deň, aj druhý ok ale potom " ako na dovolenke"...vylúčiť iba ťažkú prácu...

pa

lusinkaj
26. jan 2010

walle,presne tak moj nazor tie 2-3 dni v pohode lezat,odychovat...ale neprehanat to... 🙂
ak to ma vyjst vyjde ci budeme lezat ci nie,alebo neviem co robit... 🙂
presne ako pises su to pekne dni,ale krajsie by boli keby to fakt uz vyslo....snad anoooooo 😵

katarina822
27. jan 2010

ahojte 🙂

madonnka
27. jan 2010

Ahojte 🙂
Správa od matelka:mám to za sebou,vcera ráno mi odtiekla plodová voda a ráno o 8 hod.sa narodili Alexko 248og a Maximko 29oog.Brusko ma velmi boli.Pozdravujem baby na koniku 🙂 🙂

lusinkaj
27. jan 2010

ahojte,matelkoooo gratulujem 🙂 drzte sa 🙂

katarina822
27. jan 2010

matelko gratulujem 🙂 😉

sobka
27. jan 2010

Matelko gartulujem, krasne velký chlapci...vela zdravícka prajem celej rodinke 😉 Inak babenky, ahojte 🙂