• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
asi ta sanca je fakt vyssia,ale riskujes ze budu 2 nebodaj 3 deticky,aj nato treba mysliet... :wink:
ja som zacala so stimulaciou 5dc a mala som tiez tie najdrahsie injekcie.
29. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ano to je pravda, ze sa musis pripravit na to,ze ich mozno bude viac.a znasala si tu stimulaciu v pohode, myslim chodila si do prace alebo si bola na pn?ja totiz robim na smeny a tak neviem ci sa mam dat radsej vypisat na cely ten cas alebo ci staci az po transfere.U nas musime nahlasit vypisanie tak 2 tyzdne dopredu :frowning2:
29. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stimulacia bola uplne v pohode,nemala som ziadne problemy,myslim ze kludne mozes chodit do prace.niektore baby dostali pocas stimulky ohss,ale o tom radsej ani nehovorme :wink: ja som nezamestnama,cize som v kuse doma,no a po tom transfere by si mala byt den,dva v klude...
29. jan 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,ja poznam dobre ohss, ja som bohuzial sestricka na gynde :wink:
Ok, tak potom sa nam teda vypisat az po transfere.A na kolky den sa ten transfer robi?alebo je to individualne?
29. jan 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kevama, my sme mali pri vstupnych vysetreniach tiez zly spermiogram - pomalsie a zla morfologia.. to sa nam potvrdilo z viacerych spermiogramov... ratali sme s tym, ze bude treba ICSI.. nakoniec pri samotnom IVF bol spermiogram dobry, takze vajicka sa oplodnili same.. :slight_smile:
29. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa pre pokoj duse dala vypisat..,aj ked niektore chodia po transfere do prace,je to individualne..
transfer sa robi na treti den, a ked si das predl.kultivaciu, tak na ten piaty den.
29. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je super.Ja som mojho dopovala vitaminom E, tak snad spermiogram dopadne dobre a nebude nam treba ICSI.
29. jan 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na piaty alebo treti od od coho?od odberu?a odber je na 14 den alebo je to individualne?
29. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano 3-5dni od odberu :slight_smile: ja som mala odber na 12den.
29. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,debata v plnom prude...kevana vitaj :slight_smile:
lily ty chces uz testnut,na ktory den?ja by som aj hned kedze uz mam doma jeden test ale s abojim,ak tam nic nebude... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pekne.Ja sa vam divim, ze to tak vydrzite,ja by som nevydrzala netesnut.Aj ked tiez by som sa asi bala sklamania, no ak by nahodou tam boli //,tak ta radost by bola o to vacsia :slight_smile:
Drzim palce nech vam to vyjde a strach vystrieda obrovska radost.
29. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kevama,jasne je to radost ked objavis // ale kedze ja mam za sebou 1ivf neuspesne,potrat...tak teraz sa o to viac budem bat,vies urcite chapes... :unamused: taze ja fakt testnem az na ten 10 den...
29. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to teda ano.Clovek uz je opatrny potom.Akurat smola, ze vysledok sa zmenit neda tym ze vydrzis dlhsie netesnut. :unamused:
29. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak,ako to je uz sa nezmeni,ak ten hore chce aby sme mali budeme,ak nie nebudeme mat...
ale ja verim,ze uz to vyjde... :slight_smile:
29. jan 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urcite,hlavne treba pozitivne mysliet, to robi vela.Ved koniec koncov vela veci zalezi aj od psychiky.A ak sa mozem spytat,preco len jedno embryjko ti vlozili, ked ste ich mali tak vela? :wink:
29. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco?ja som chcela dve,kedze pri 1ivf som si sama povedala ze chcem jedno,vtedy dr.nevravel svoj nazor...ale teraz povedal ze len jedno,lebo som mlada :slight_smile: oplodnili sa skoro vsetky co je dobre...a potom vrvael chcete mat dvojicky?a ja nieeee...tak dame jedno... :wink: a bolo rozhodnute
29. jan 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja by som aj dvojicky celkom brala :slight_smile: Tak to mas dobre za sa skoro vsetky oplodnili,asi ma manzel sikovnych bojovnikov :grinning:
29. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mi dvojicky nechceme...no ai hej,bojovnici boli dobry :wink:
29. jan 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A stalo vas to cele zhruba 1000eur ako tu pisu?Nech viem na co sa mam pripravit.
29. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemusis ak nechces odpovedat,je to sukromna otazka, takze pochopim
29. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano presne tolko to stoji...na taku sumu sa treba pripravit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co uz, co clovek neurobi pre ten maly uzlicek. :wink:
29. jan 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak... :slight_smile: len nech to vyjde... :slight_smile:
29. jan 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono ani ked to nahodou nevyjde tak ziadna z nas tie peniaze nelutuje.Aspon vieme ,ze sme urobili vsetko mozne a niekedy aj nemozne.
29. jan 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak sa to da povedat,clovek by do toho isiel stale,donekonecna ale aj tych penazi keby tolko bolo...
29. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kebyze sa z neba sypali,nebolo by na skodu.Mohla by to poistovna preplacat uplne cele.Ved to sa zasa nezneuziva ako nejake ine veci.
29. jan 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru,toto by mohli viac preplacat velmi malo preplacaju..ale narozdiel od drogistov,alkoholikov tam vsteko im preplatia... :angry:
29. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi ja som tiez dnes kupila testy ,tak ma to bude teraz drazdit :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz by som testovala :grinning: ale neviem kedy sa odhodlam, bojim bojim, ale uz je asi aj tak rozhodnute :astonished:
29. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lily presne tak uz je to rozhodnute...a este ak fakt najdeme // tak budu nervaky ci bude bit srdiecko na utz,ak nie tak zase smola...taze tie // ak najdeme tak to je len zaciatok..kolko si kupila???
29. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi tak nato ani nemyslim ze srdiecko by nebilo..to by bolo velmi krute,po pozitivnom teste. kupila som dva a doma som este mala jeden :wink: ty budes testovat len raz?
29. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok