Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilly4
29. jan 2010

asi ta sanca je fakt vyssia,ale riskujes ze budu 2 nebodaj 3 deticky,aj nato treba mysliet... 😉
ja som zacala so stimulaciou 5dc a mala som tiez tie najdrahsie injekcie.

kevama
29. jan 2010

no to ano to je pravda, ze sa musis pripravit na to,ze ich mozno bude viac.a znasala si tu stimulaciu v pohode, myslim chodila si do prace alebo si bola na pn?ja totiz robim na smeny a tak neviem ci sa mam dat radsej vypisat na cely ten cas alebo ci staci az po transfere.U nas musime nahlasit vypisanie tak 2 tyzdne dopredu ☹

lilly4
29. jan 2010

stimulacia bola uplne v pohode,nemala som ziadne problemy,myslim ze kludne mozes chodit do prace.niektore baby dostali pocas stimulky ohss,ale o tom radsej ani nehovorme 😉 ja som nezamestnama,cize som v kuse doma,no a po tom transfere by si mala byt den,dva v klude...

kevama
29. jan 2010

ano,ja poznam dobre ohss, ja som bohuzial sestricka na gynde 😉
Ok, tak potom sa nam teda vypisat az po transfere.A na kolky den sa ten transfer robi?alebo je to individualne?

lienka2
29. jan 2010

kevama, my sme mali pri vstupnych vysetreniach tiez zly spermiogram - pomalsie a zla morfologia.. to sa nam potvrdilo z viacerych spermiogramov... ratali sme s tym, ze bude treba ICSI.. nakoniec pri samotnom IVF bol spermiogram dobry, takze vajicka sa oplodnili same.. 🙂

lilly4
29. jan 2010

ja by som sa pre pokoj duse dala vypisat..,aj ked niektore chodia po transfere do prace,je to individualne..
transfer sa robi na treti den, a ked si das predl.kultivaciu, tak na ten piaty den.

kevama
29. jan 2010

no tak to je super.Ja som mojho dopovala vitaminom E, tak snad spermiogram dopadne dobre a nebude nam treba ICSI.

kevama
29. jan 2010

na piaty alebo treti od od coho?od odberu?a odber je na 14 den alebo je to individualne?

lilly4
29. jan 2010

ano 3-5dni od odberu 🙂 ja som mala odber na 12den.

lusinkaj
29. jan 2010

ahojte,debata v plnom prude...kevana vitaj 🙂
lily ty chces uz testnut,na ktory den?ja by som aj hned kedze uz mam doma jeden test ale s abojim,ak tam nic nebude... 😉 😝

kevama
29. jan 2010

dakujem pekne.Ja sa vam divim, ze to tak vydrzite,ja by som nevydrzala netesnut.Aj ked tiez by som sa asi bala sklamania, no ak by nahodou tam boli //,tak ta radost by bola o to vacsia 🙂
Drzim palce nech vam to vyjde a strach vystrieda obrovska radost.

lusinkaj
29. jan 2010

kevama,jasne je to radost ked objavis // ale kedze ja mam za sebou 1ivf neuspesne,potrat...tak teraz sa o to viac budem bat,vies urcite chapes... 😒 taze ja fakt testnem az na ten 10 den...

kevama
29. jan 2010

No tak to teda ano.Clovek uz je opatrny potom.Akurat smola, ze vysledok sa zmenit neda tym ze vydrzis dlhsie netesnut. 😒

lusinkaj
29. jan 2010

presne tak,ako to je uz sa nezmeni,ak ten hore chce aby sme mali budeme,ak nie nebudeme mat...
ale ja verim,ze uz to vyjde... 🙂

kevama
29. jan 2010

Urcite,hlavne treba pozitivne mysliet, to robi vela.Ved koniec koncov vela veci zalezi aj od psychiky.A ak sa mozem spytat,preco len jedno embryjko ti vlozili, ked ste ich mali tak vela? 😉

lusinkaj
29. jan 2010

preco?ja som chcela dve,kedze pri 1ivf som si sama povedala ze chcem jedno,vtedy dr.nevravel svoj nazor...ale teraz povedal ze len jedno,lebo som mlada 🙂 oplodnili sa skoro vsetky co je dobre...a potom vrvael chcete mat dvojicky?a ja nieeee...tak dame jedno... 😉 a bolo rozhodnute

kevama
29. jan 2010

No ja by som aj dvojicky celkom brala 🙂 Tak to mas dobre za sa skoro vsetky oplodnili,asi ma manzel sikovnych bojovnikov 😀

lusinkaj
29. jan 2010

no tak mi dvojicky nechceme...no ai hej,bojovnici boli dobry 😉

kevama
29. jan 2010

A stalo vas to cele zhruba 1000eur ako tu pisu?Nech viem na co sa mam pripravit.

kevama
29. jan 2010

Nemusis ak nechces odpovedat,je to sukromna otazka, takze pochopim

lusinkaj
29. jan 2010

ano presne tolko to stoji...na taku sumu sa treba pripravit... 😝

kevama
29. jan 2010

No co uz, co clovek neurobi pre ten maly uzlicek. 😉

lusinkaj
29. jan 2010

presne tak... 🙂 len nech to vyjde... 🙂

kevama
29. jan 2010

Ono ani ked to nahodou nevyjde tak ziadna z nas tie peniaze nelutuje.Aspon vieme ,ze sme urobili vsetko mozne a niekedy aj nemozne.

lusinkaj
29. jan 2010

aj tak sa to da povedat,clovek by do toho isiel stale,donekonecna ale aj tych penazi keby tolko bolo...

kevama
29. jan 2010

No kebyze sa z neba sypali,nebolo by na skodu.Mohla by to poistovna preplacat uplne cele.Ved to sa zasa nezneuziva ako nejake ine veci.

lusinkaj
29. jan 2010

no veru,toto by mohli viac preplacat velmi malo preplacaju..ale narozdiel od drogistov,alkoholikov tam vsteko im preplatia... 😠

lilly4
29. jan 2010

lusi ja som tiez dnes kupila testy ,tak ma to bude teraz drazdit 😝 uz by som testovala 😀 ale neviem kedy sa odhodlam, bojim bojim, ale uz je asi aj tak rozhodnute 😲

lusinkaj
29. jan 2010

lily presne tak uz je to rozhodnute...a este ak fakt najdeme // tak budu nervaky ci bude bit srdiecko na utz,ak nie tak zase smola...taze tie // ak najdeme tak to je len zaciatok..kolko si kupila???

lilly4
29. jan 2010

lusi tak nato ani nemyslim ze srdiecko by nebilo..to by bolo velmi krute,po pozitivnom teste. kupila som dva a doma som este mala jeden 😉 ty budes testovat len raz?