Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
1. feb 2010

dufam,ze sa vyspim konecne v noci,tato noc bola strasna 😒

kevama
2. feb 2010

Blahozelam lusi, prajem nech odteraz uz mas same len pozitivne spravy,nech vsetko,dobre dopadne a nech sa o devat mesiacikov dockas svojho vytuzeneho babetka. 😉

lusinkaj
2. feb 2010

Ahojte,kevama dakujem...ale istejsie to bude az v piatok na krvi...ale verim,ze bude vsetko ok 😉

madonnka
2. feb 2010

Ahojte 🙂
Tak Lusi pekná spravicka,pozitivny testik,drzkajte sa a opatruj bobácika 🙂

lusinkaj
2. feb 2010

madonnka,dakujem...opatrujem... 🙂
ako sa mas,co robkas?

madonnka
2. feb 2010

Akurát som trosku nakukla,o chvilku pojdem zehlit 🙂
je tu riadna kosa 😒

lusinkaj
2. feb 2010

u nas ani nie...len nech sa to nepokazi...
ja idem si lahnut...podriemat 😝

svetluska23
2. feb 2010

Ahoj.
Matelko, trosku oneskorene, ale blahoželám. Nech ste zdraví a čím skôr sa ozvi.

Lusi, Lusi, takto to nevydržať? Žartujem. tiež zatiaľ len potichu blahoželám. Ja som tiež bola počas prvých týždňov chorá, bolelo ma hrdlo. Užívala som také homeopatiká na hrdlo zn. BOIRON. Vyskúšaj. majú aj sirup Stodal, tiež homeopatikum, môžu aj tehulky

lusinkaj
2. feb 2010

sveti...no nie som prva ani posledny co nevadrzi a testuje 😝 ale ved 10 den je akurat...niekto v centre na 10 den ide na krv... 😉 taze musi to byt uz dobre... 🙂
zatial nechcem brat nic,tie homeopatika mam doma...ale zatial len cajik,med...cukriky na dychanie a snad to vyzera lepsie...naparujem sa

svetluska23
2. feb 2010

aha, neuvedomila som si, že je to už 10 dní. čas tak letí. ja som bola na krv na 12 den po prenose.tak už by to malo byť dosť presné.

lusinkaj
2. feb 2010

no aj ja si myslim ze na 10 den by to malo byt uz presne... 🙂 ved ako som pisala niekto ide na krv na 10 den...

svetluska23
2. feb 2010

tak sa drž. idem sa trochu vystrieť. bola som dnes dlho v práci. prerusila som na mesiac pn. brusko mam už take ako niektore tehulky pred porodom. a drobci sa asi už zacinaju ozyvat.

lusinkaj
2. feb 2010

tak to je super...ak drobci sa ozyvaju 🙂

walle
2. feb 2010

wau!!!!!!lusi, iba tak kuknem, chcela som vedieť ako a čo je nové a pozri na ňu!!!! to je fantastická správa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 neboj, bude už dobre!

a matelko? matelko má chlapčekov už na svete? nejako mi to ušlo... 😲

sofi - tak kedy ideme na KET? 😅

lusinkaj
2. feb 2010

walle...no super sprava,ale este suprovejsia bude ak dr.oznami vysoke hcg v piatok.... 😉 dakujem

sofia2008
2. feb 2010

ahoj wal 😵 no tak ja to vidim na marec 🙂 ..ale nechcem to este zakriknut 😠 lebo ja ked si nieco naplanujem, tak to potom nevyjde 😔
lusi, neboj, dr. oznami len tu naj spravu 😵

lilly4
3. feb 2010

dobre ranko babenky ... dnes som si robila testik a su tam // 🙂 nemozem tomu uverit 😝 jupiii
v pondelok idem na krv, tak dufam, ze to len potvrdia. neviem sa dockat 🙂

lusinkaj
3. feb 2010

Dobre ranko 🙂 lily super...no len nech bude vsetko dobre aj z krvi a potom nadalej nech sa vsetko dobre vyvija 🙂
ktory si dnes den? 😉

bonsai
3. feb 2010

ahoj lusi..tak ako prebieha Tvoja chor;bka

lusinkaj
3. feb 2010

ahoj bonsai...joj uz lepsie,som rada...este smrkam ale to uz su take hlieny taze je to fajn.... 😉

bonsai
3. feb 2010

to som rada lusi..a ako sa cítiš?

lusinkaj
3. feb 2010

tak normalne...sem tam pobolieva brusko...chodim na wc casto...ale nic ine... 🙂 uz si porozmyslala?

bonsai
3. feb 2010

nad čím..nad stretkom v piatok..v podstate aj áno..stretnúť sa môžeme pri aide..Ty to myslím nebudeš mať z centra ďaleko alebo áno?

lusinkaj
3. feb 2010

no presne nad tym...no super pred aidou je to najlepsie...o 9?

bonsai
3. feb 2010

ja som nad tým rozmýšľala hneď len som si musela vybaviť, kde to centrum je..a ako ďaleko to budeš mať..no..budem sa snažiť o 9..len mne až vtedy začínajú vychádzky..tak ak by som chvíľku mškala..už teraz sa ospravedlňujem.. 🙂 🙂

lusinkaj
3. feb 2010

jasne v pohode,len ja budem skoro vybavena tak neviem kde sa budem flakat... 😝 no ja si ymslim,ze ak tak za 10 min.9 ak pojdes z domu nikto nepride... 😉

bonsai
3. feb 2010

no veď isto..neboj niečo vymyslím.. 🙂 ..teraz idme žehliť..lebo som si pospala do 10:30..aj keď som od pol siedmej bola hore s mužíkom...ale o 8:30 som znova zaľahla..som ako spachtoš.. 😀

lusinkaj
3. feb 2010

odychni si,mas narok....ta tvoja praca ta vycerpavala... 😉 ok vymyslaj a potom daj vediet...co ako 🙂

bonsai
3. feb 2010

OK...to máš asi pravdu..veď kontak na seba máme..tak TI prezvoním, ak by niečo..ale tých 10 min..myslím nemôže uškodiť..aby si ma dlho nečakala..

lusinkaj
3. feb 2010

no presne tak anko vravim...odychuj teraz,potom uz nebude cas... 😉 ta tvoja praca...jooj... 😝
jasne mame tel.c.ak nieco volame si... 🙂