• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
mam este 2testy,tak testnem piatok a nedelu. ano pondelok idem.a ty ides o kolkej,mne nepovedali kedy prist.
3. feb 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak do pol.9 treba prist ak chces ten den vediet ake je hcg... :wink:
3. feb 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to nam iba sestricka zobere krv a ideme domov,s dokim nebudeme?
3. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej len tak...ale ja by som chcela nech mi dr.predpise lieky nechce sa mi ist k svojmu gyn.uvidim ako to bude...potom ak poobede zavolas o vysledok ti povie kedy mas prist...
3. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak ako ? lusi uz sa to blizi :wink:
mne dnes vytiahli dalsie dva zuby, uz je to minus 9 dokopy za posledne 2 tyzdne :frowning2: . este zajtra pojdu von styri a koncim. uff.
ale co je podstatnejsie, simonko dnes urobil svoje dva samostatne krociky. bola som uuplne z toho hotova a plakala som jak male decko. naaaadhera. uz aby ste to zazili aj vy :dizzy_face:
3. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea super....tak to si ta neviem predstavit bez zubov... :grinning: :wink:
tak to musi byt fakt uzasny pocit...urcite sa aj ja dockam coskoro ... :wink:
3. feb 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som bola na laparke pred 2rokmi,vtedy sa potrvdila ta nepriechodnost a vylucili ine diagnozy.tak sme sli na ivf,kedze 3x iui mi nevysli. Teraz na jesen som mala posledne ket z 2ivf v inom centre,tak som sa rozhodla na 3ivf prist k dr.hermanovi no a on mi odporucil ten vajickovod odstranit!zevraj neuspech moze byt aj v tom,ze v tom nefunkcnom vajickovode sa tvori tekutina,ktora pri namahe prejde do maternice a moze odplavovat tie embrya,takze preto som opat na laparoskopii,je to len maly zakrok:slight_smile: dobru nocku
3. feb 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,dnes som neodolala urobila som si test..pozrite album su tam krasne // silne ciarky :wink:
4. feb 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...Lusi..už som si pozrela..sú krásne..niet pochýb, že sa zadarilo..teraz len aby pri Tebe bábo zostalo 9 mesiacov..držím silne pršteky.. :slight_smile:
4. feb 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bonsai dakujem...veru uzasne tie // ciarky su krasne :slight_smile: len teraz sa musim modlit aby vsetko islo ako ma ist :wink:
4. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi..verím, že to tak bude...musíš pozitívne myslieť.. :wink:
4. feb 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslim...nic ine nerobim :slight_smile: musim verit ze vsetko bude dobre :wink:
4. feb 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi, potichucky gratulujem a drzim palce na zajtra :slight_smile: ...ale uz si jasna tehulka :wink: .
4. feb 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti dakujem...ale si myslim,ze po dnesnom testiku je to jasne :slight_smile: len som zvedava na hcg... :wink:
4. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak ja sa hlasim.sme doma :slight_smile:
o chvilocku vam popisem.idem kuknut na drobcov :slight_smile:
4. feb 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko ahoj blahozelam k malickym tesim sa stebou :slight_smile:
4. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak do nemocnice ma hospit.22.1. a 26.1.rano o 2:30 mi odtiekla plodova voda,hned ma brali na pozorovanie na pasy a tam som lezala na pozorovani az do rana do 7-mej a slo sa na to.mala som celkovu anestezu,tam nebolo co rozmyslat,ze aku,nemala som este ani ARO urobene,prisiel rychlo anesteziolog a slo sa na to.pytal sa ma nejake otazky a uz mi davali narkozu.pamatam si,ze neslo mi zili napichnut a potom uz nic.prebrala som sa na pooperacnej,prisli mi povedat,ze mam chlapcov,ze je vsetko v poriadku,ale Maxim nemal vyvinuty saci reflex,tak drobcov brali na nedonosenecke odd.hned na druhy den som zacala cvicit,rano sanitarka,ze ideme na wc a zuby umyt.zvladla som to sama,potom prisla fyzioterapeutka a ukazala mi zopar cvikov a ja som sla hned na to a na dalsi den som uz isla za drobcami,ale nie na nohach,ale na vozicku.
ja som sa rozplakala od stastia ked som ich videla.
1.2.2010 ma prepustili na nedonosen.odd. a tam sme sa dlho nezdrzali.vcera nas prepustii domov,kedze mali peknu vahu.
pri narodeni mali Alex 2920g,49cm,Maxim 2420g,49 cm.
samozrejme ako kazdy novorodenec tak schudli a po prepusteni mali alex 2680g a maxim 2380g
4. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi ahoj :slight_smile:
dakujem
4. feb 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Matelko vitajte doma :dizzy_face:
4. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evi :slight_smile: ...a dakujem.
prajem vam to zazit.je to krasny pocit.ja som sa az rozplakala od stastia.

lusi co to citam,potichucky gratulujem :slight_smile:
4. feb 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matelko vitaj doma a medzi nami... :slight_smile: este raz velka gratulacia k drobcom :slight_smile: vela zdravicka im prajem....
Dakujem... :slight_smile:
4. feb 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi dakujem :slight_smile: ....
4. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko tak ich maa doma...uzasny pocit...ale uz by si mohla hodit nejake foto :wink:
4. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich nafotima snad sa mi to podari.ja som skusala aj pocas tehu hodit foto,ale nejde mi ich zmensit,vsetky su velky format.
ale slubujem,vynasnazim sa :dizzy_face:
4. feb 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matelko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Gratulujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tesim sa velmi s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lusi tebe este raz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matelko, srdečne gratulujem, a prajem všetko najlepšie celej rodinke. Je to určite obrovská radosť pre celú rodinu. Veľa zdravia maličkým aj tebe, nech rastú do krásy.
4. feb 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi aj tebe veeeelmi držím palce. Ja som po odbere. Mala som len 3 vajíčka, z toho sa oplodnili dve, ale veríme, že to bude dobre. Máme predlženú kultiváciu.
4. feb 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi,dakujem este raz... :slight_smile:
matelko,viem poznam to ak fotis fotakom musis zmensit lebo su velke...ale to nieje tazke :wink:
arianat...tak aspon tie dve nech po PK,ostanu a nech ti ich vlozia... :wink:
4. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matelko :slight_smile: ,gratulujem k syncekom :dizzy_face: :slight_smile:
4. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lily ako sa mas?kukni moj testik---ty si uz nerobila?baby uz 3 den ma pali zaha...teh.priznak? :wink: :grinning:
4. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok