Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bonsai
8. feb 2010

ahoj..ahoj..dnes mám veľkú absenciu na koníkovi..ale doobeda som spala..zobudila som o 12:00 ..a popoludní som si pozrela ženský či dámsky magazín..dávajú tam celkom dobré veci..a potom som si robila niečo do prace..aký si mala dník ?

lusinkaj
8. feb 2010

tak ja dnes som varila 🙂 a nic bola na koniku ako stale,kedze ja nemam co ine na praci

bonsai
8. feb 2010

a čo dobrého si varila?...mňa to čaká asi až zajtra..a to chcem robiť halušky z kyslou kapustou.. 🙂

lusinkaj
8. feb 2010

varila som kur.prisa so sampionmi na omacke a k tomu cestoviny...tak mi budeme mat aj na zajtra ale potom zase stredu neviem dilema 😝

dicinka1
8. feb 2010

lusi gratulujem 🙂))))))ň 😵

dicinka1
8. feb 2010

lusi gratulujem 🙂)))))) 😵

dicinka1
8. feb 2010

matelko...chlapci su zlatunkí..drobci malinkatí... 😵 😵 😵

lusinkaj
9. feb 2010

ahojte 🙂
dicinka dakujem krasne 😵 😵

mili1
9. feb 2010

Ahojte babulky,,, dicinka ako sa mate s malickou? poslucha?
Madonka, evka, ger, janapo, mohli by sme dat nejaku sk.particku,,,co vy nato?ako davno sme uz nemali 😒
matelko skus pit vela caje pre dojciace matky, lucku, mlieko, mliecko sa ti rozbehne, len teraz sa ti zacina tvorit,,,casto skus prikladat malickych k prsniku, cim viac prikladas tym viac sa ti tvori mliecko...
lusi citam ze si tehulka,,,, gratulujem 😉 🙂 aj ostatnym tehulkam drzim palceee

dicinka1
9. feb 2010

baby,mam z vas velku radost... 😉

lusinkaj
9. feb 2010

mili ahoooj,ano som tehulka ale este som opatrna vies bojim sa 😒 ale musim verit ze bude dobre 😵
dicinka a ty ako?

matelko1
9. feb 2010

ahojte.pekny vecer prajem.
dnes bola rusna noc,tak cez den som sa snazila s dtobcami oddychovat.
o chvilku ideme kupkat,papkat....

lienka2
9. feb 2010

ahoj, matelko 🙂 ti zavidim ze uz to mas za sebou.. ja stale cakam a neviem co so sebou 😖

lusinkaj
9. feb 2010

ahojte matelko,lienka 😉

ixi
9. feb 2010

ahojte hermanky 😀 😀 😀
matelko drobci su na spapkanie krasnucky 😵 😵 😵 😵
lusi ako si to uzivas?

lusinkaj
10. feb 2010

ahojte,tak som bola u svojho gyn.zobrali mi krv na hcg tak pobede volam ale verim,ze krasne stupa 🙂
a 18.2 idem na utz taze uz hadam,bude pekne vidiet 🙂
ixi,dakujem no este si to neuzivam este je skoro,ale ak to bude ultrazvukom potvrdene tak potom.... 😵

lusinkaj
10. feb 2010

tak hodnota hcg je 8990 taze je to super...tesim sa 🙂 uz len utz nech vsetko potvrdi a nech je vsetko ako ma byt... 🙂 😵

matelko1
10. feb 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
lusi tak to mas krsne hcg.
teraz nam zapli prud,od rana name nesiel.

lusinkaj
10. feb 2010

matelko no pekne hodnota...tesim sa aj ja 🙂

matelko1
10. feb 2010

lusi to budu dvojky,priprav sa na to... 😵

sobka
10. feb 2010

Lusi, super hodnota, hlavne že hcg rastie...nie? matelko ty ju nestraš 😵 😉 Inak ako sa maju tvoje deturence? zvladaš to?

matelko1
10. feb 2010

ahoj sobka.zatial to zvladam 🙂 ....zajtra ideme prvykrat k Dr odkedy sme doma.som zvedava,ze kolko pribrali.

sobka
10. feb 2010

tak to je fakt obdivuhodné....vidím na vlastnej sestre co je to uspať, nakrmiť, vychystať sa s malým von ato má už prax, kedže jedno dieta má a teraz takého drobca , no a dá jej to zabrať...ale pri dvoch bábatkách,fakt super...len nech ste zdravé a trpezlivé...už jak podrastiete trosku, bude iste ovela lepsie, aj si zvyknete na systém... 😲 😉pa

matelko1
10. feb 2010

drobci napapani,prebaleni a uz su aj v postielke a spinkaju.zvladam to sama,vecer mi chodi mamka pomahat kupat,manzel je cely den v praci,prichadza o 17-tej domov.
bavila som sa z kociarom.neviem rozobrat sportovu cast a nahodit tam vanicky,tak sa bavim.musim na to prist.

matelko1
10. feb 2010

zase som hodila 2 fotky do albumu.
halooooo,kde ste.........

wendicka
10. feb 2010

Ahojte Hermanky,
Matelko, nádherné detičky 😵
všetkým ostatným kočkám gratulujem k úspechu 😵

bonsai
10. feb 2010

ahote..ja len na skok..matelko..drobci sú nádherní...skutočne krásne bábätká..a vtej perinke..ako anielíci.. 🙂

lusinkaj
10. feb 2010

Matelko nestras,ziadne dvojky,jedno a basta 😉 😅
hcg nic nenaznacuje 😵

eva7780
autor
10. feb 2010

ahojte 🙂
Matelko drobci sú zlatučký 😵
lusi,krásne hcg,veru neviem,či nemá matelko pravdu,no ale nevadí,ked budú dve 😉 no nie?

lusinkaj
10. feb 2010

Ale ved to je normalne hcg ved predsa uz som vela dni po et tak jasne ze to hcg musi stupat...keby bola mala hodnota tak by to nebolo dobre 😉