• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
nenudim,ako to myslis?
13. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no že stále donesieš nenjakú novú správu domov
13. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj,aha... :slight_smile: no presne...ale nastastie dobre spravy :slight_smile:
13. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi tak to je ozaj zvlastne...nemohli sa na uzv pomylit :confused: ..lebo vies aj jednovajecne dvojky mozu mat vlastne obaly a vyzera to ako dvojvajecne...ale mozno sa mylim :unamused:
no podstatne je , ze su zdravucke :dizzy_face:
13. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem,neviem...asi by sa dr.nepomylil....uvidime no :slight_smile:
zaklad zdravie :slight_smile:
13. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,co je nove?
lusi a bola si u Hermiho?žeby ti vložil dve :confused: to sa mi nezdá
13. mar 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie evi ja som u hermiho od poz.krvi nebola lebo vsetko sa to tak zmlelo,ked som mala ist tak som bola v nemocke a potom ma uz neobj.ale ved to nedava logiku....tak s aho to aspon spytam :wink:
13. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lusi ved to,spytaj sa,za to nic nedas :wink:
13. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,som zvedava co povie... :wink: ty ako sa mas?
13. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi..nečakala si trojčatka? :confused:
13. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi?dvojvajcne dvojicky? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ci poštu :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekny vecer :slight_smile:
krstiny dopadli dobre.drobci ani v kostole nemukli,drzali sa statocne a aj hostina dopadla dobre,kazdemu chutilo aj sa pacilo,co sme velmi radi.

dicinka davno si tu nebola.
13. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dicinka trojcata??? :sweat_smile: odkial si to nabrala,hm?nie,nie len dvojicky...... :wink: nechavam sa prekvapit ake budu :dizzy_face:
matelko tak tvoji fesaci su zlati,ked cely cas boli tichucko...super,mate to za sebou.....mate aj fotky? :dizzy_face:
14. mar 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi som sa pomylila..stava sa :grinning:
14. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si sa velmi pomylila.... :grinning: to by som sa zblaznila trojicky nie....to je uz privela... :wink:
14. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....., neboj nezblaznila by si sa ...
14. mar 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy vie podla svojej situacie kolko deti moze mat.....
14. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja viem, ze by to bolo tazke....., a to mas fakt pravdu, ze asi kazdy najlepsie viem akoje na tom....,
14. mar 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dve sa este v pohode daju,ale tri v dnesnej dobe si myslim ze je az-az...uz len kvoli finanacnej situacii....
14. mar 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ano, to mas fakt pravdu, ze tri deti uz asi anozyj dost....., a hlavne pri nasich platoch tu na vychode....
14. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis prisla si nato....len caka clovek kedy ho prepustia...a dietatu nevysvetlis ze nemas zaco mu kupit jest
14. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac ako sa mate???? co dobre varis???
14. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame sa dobre...varim cervenu kapustu,knedlik a dala som upiect mäsko do rury a parad.polievka....uz mam vsteko len mäsko sa dopecie....
14. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty si sikovna:slight_smile:)) mne este treb spravit rezne ....., a poobede ideme kukamoske do nemocnice....
14. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skoro som vstala,kapustu mi vcera uz narezal manzel,knedlik mi urobila babka domaci....taze dnes len tak malo varim.... :wink:
14. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je dobre si to tak podelit...., aspon clovek nemusi celu nedelu prestat pri hrncoch...,
14. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak som nebola tehotna,tak v pohode nic mi to nerobilo....len teraz ked sa mi uz zle stoji dlhoooo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky bebulky...

lusi???????????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je čo za novinka???????????????????????neblázni!!! to mi chcú povedať, že ti vložili dve embrijká????ťažko sa to verí....ozaj sa opýtaj Hermiho, som stráášne zvedavá...

lana - :frowning2: :frowning2: dúfam, veľmi dúfam, že je to omyl.... :frowning2: ja som to prežila, keď srdiečko prestalo biť, veľmi to bolí...pomodlím sa za vás...daj vedieť... :pensive:
14. mar 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
walle ahooooj :slight_smile:
no bol to sok aj pre nas...sama tomu nechapem,ale zajtra volam hermimu a sa ho nato pytam co povie :sweat_smile:
14. mar 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajtra tu určite prídem , som zvedavá na tú reakciu....sranda!!! :grinning:
som smutná z lany, čítala som si vás dozadu...keď príde konečne radosť a potom ten strach...dúfam, že budú v poriadku!!!!! :cry:
14. mar 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok