• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
ahojte.prajem pekny den.u nas snezi.
chystame sa do poradne,sme obj.na 11:30hod.tak som zvedava ako rastieme a priberame :dizzy_face:
16. mar 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea ahoj.
dari sa nam fajn.chlapci rastu,uz su taki bystrejsi,s ockami vsetko sleduju,gulaju ich :dizzy_face: .zvladam to fajn,aspon si myslim na to,ze som sama.
ty mas co nove.
16. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko tak potom napis ako pribrali fesaci :wink:
no tak klobuk dole,ked si sama na ne a zvladas v pohode... :wink:
16. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,ze dam vediet ako sme pribrali :dizzy_face:
16. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok matelko...potom hod aj nejake foto uz :slight_smile:
16. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu, ulozila som krpca, uvidime ci zalomi.
my sme v pohode, o dva tyzdne mame rok, tak bude oslava, uvidime ako to dopadne.
chodi uz ako velky, organizuje mi vsetky hrnce v skrinkach, nastastie celkom pocuva, takze zatial ziadna velka nehoda nebola.
16. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea tak to je super...simi bude sikovny ved ma byt po kom :slight_smile: doma budete robit oslavu?
16. mar 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano. nebude velka, len 9 dosp. a 3 deti
16. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je dost v byte....ale ty to urcite dobre zorganizujes... :wink:
16. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime ako to dopadne...
16. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty sa ako citis ?
16. mar 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom dobre...dnes som nejaka vselijaka,zacala ma boliet akokeby lava mandla a az ucho ma trosku boli...dala som si uz vatu,dufam ze nie nejaky prievan....ale inak super,uzivame si :wink:
16. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru uzikvaj si kym mozes :wink:
16. mar 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tak... :slight_smile: zatial :slight_smile:
16. mar 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy prides na kavu ?
16. mar 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj moja,ani sama neviem ale slubila som ti tak hadam pridem niekedy....ked ty tak daleko si,este som tam nikdy nebola... :wink:
16. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, pocuj,sadnes na bus a vystupis hned pri nasom bloku, tak nevymyslaj :angry:
16. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre bea,slubujem ze pridem...len nech ma prestane to hrdlo boliet,ma trafi z toho.... :frowning2:
trosku som ppdriemala,idem zjest polievku... :wink:
16. mar 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
no vcera sme boli v poradni,tak Alex ma 4570g,Maxim 3560g,.....kilo je medzi nimi rozdiel.aj to vidiet.ked sa narodili,tak bol medzi nimi len polkila rozdiel.aspon vidiet ako pekne priberaju.dostali vit.D,dnes som im ho dala rano a neviem ci alex mi to vsetko nevyvratil von.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,matelko super pekne vahy maju...neboj maxim to dobehne... :wink:
17. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi neviem ci to dobehne.pri jednovajecnych dvojkach je normallne takyto rozdiel.aj ja sosegrou,medzi nami je az 13cm rozdiel a ked sme boli male bol len 5cm rozdiel.
17. mar 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko ty si so sestrou dvojicka? :slight_smile: ale to je jedno kolko vazia len nech su zdravi a maju sa dobre :slight_smile:
17. mar 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja som z dvojciat-jednovajecnych :dizzy_face:
drobci su okupkani,teraz zaspali a to este nejedli.kupel ich vycerpal :dizzy_face:
17. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko vazne?taze ty ak by si prirodzene oteh.aj tak asi by si sa nevyhla dvojiciek :slight_smile:
teraz ked zaspali,kedy vstanu zase?
17. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte,kukam,ze sa konik vynovil,ale zvykneme si no nie?Baby inak co nove?
19. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky...tak to naozaj, že je to tu vynovené...veď ide jar, treba upratať, popresúvať nábytok! :wink:

lusi, no ako si dopadla s tým vysvetlením, že čakáš dvojvaječné dvojčatká?idem si to nájsť, asi si to tu už spomínala... :dizzy_face:

ináč, všetky moje kamarátky sú tehotné...obidve moje naj kámošky , moja najbližšia osôbka z minulej práce, súčasná kámoška z práce...a ďalšie dve, tým sa narodili miminka teraz...chápete to???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: strašne sa teším...aj my chceme... :frowning2: :dizzy_face:
19. mar 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super...už nás po odoslaní správy nehádže na začiatok!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: to bol dobrý ťah...zodpovedným blahoželám k vylepšeným krokom!!! :dizzy_face:
19. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer prajem :slight_smile: dnesna poradna dopadla super,vysledky negativne,pec.testy uz o dost klesli taze super... :slight_smile: z hematologie vsteko v norme,na tie pec.testy mi dala nejake vitaminy a este raz tyzdenne B12 si pichnem do 16TT. :slight_smile: taze som velmi rada...
v pondelok idem sa obj.na prvy 3D utz kde budu kontrolovat babo,kozicku,šiju...atd...tak som zvedava :slight_smile:
dnes na utz mi dr.krasne uz ukazal nostek,rucky,nohy krasne to bolo...uz zase su väcsi maju po 35 mm a som 11tt :slight_smile:

walle,ano sa mi zda ze som to spominala....proste ja to ani neriesim ci su jedno.ci dvojvajec. :slight_smile:
19. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak si tu...tak mi to prosím vysvetli, nechce sa mi nejako to hľadať...čo ti na to povedal Herman, to by ma zaujímalo... :wink:
19. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Herman povedal,ze urcite to nie su dvojvajecne ale jednovajecne...ktore sa hned rozdelili a maju vsetko samostatne a predsa su to jednovajcne...no proste tak som to pochopila...ale on tam mi este vysvetlovat rozne moznosti ktore sa stavaju pri 1 vlozenom emb.ale to si presne nepamätam....co vsetko vravel :slight_smile:
19. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok