Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
22. mar 2010

marcela tak to tazko takto vysvetlit....tak ak pojdete od stanice tak oproti je mestska plavaren a tam je herman....

marcela27
22. mar 2010

je to nieke pri ten hlavnej ulici ako je kostol???

lusinkaj
22. mar 2010

nie nie...co si to ma daleko od kostola...od kostola je to tazke vysvetlit....

solida
22. mar 2010

marcela, ak necháte auto pri stanici, pojdete smerom na pešiu zónu, hneď za mostom zabočíte doprava a tam len stále rovno a ste tam. po ľavej strane budú baráky a napravo podjazd pre autá

solida
22. mar 2010

alebo nechajte auto na parkovisku za malým tescom, tam sa potom otočíte opačnou stranou ako je tesco, pôjdete hned rovno tou uličkou asi 100 metrov, potom doprava a stále rovno a ste tam

mejja
22. mar 2010

..ahojte, ak by som mohla, xcela by som sa aj pridat k vám... my s manželom tiež chodime k hermanovi, akurat cakame na schvalenie od poistovne, aby sme mohli ist na 1 ivf... xcela by som sa spytat az bude to schvalenie ako sa potom postupuje dalej? a ako dlho trva az dojde k tomu ivf?

kukulik30
22. mar 2010

no idem aj ja sa priucit, kde je najlepsie zaparkovat 🙂 i ked mm mi vravel, ze vie, kde to je...ona pozna KE ako svoju dlan 😀

solida
22. mar 2010

mejja: až to bude schválené, tak to potom ide rýchlo. počkáš si na cyklus a hopsa do toho

mejja
22. mar 2010

... no len mam trochu obavy, lebo nam herman kazal, aby manzel doniesol vysledky z krvi na hiv, nejake hcg a kopu iné veci, a tie vysledky este stale nemame a zajtra by som mala volat do gyncare ci je to schvalene a neviem ci nas vezme aj bez tých manzelových vysledkov

marcela27
22. mar 2010

dakujem solida, asi naozaj auto nechame na stanici a skusime to pohladat.....,

solida
22. mar 2010

on ti poradí. ja som predtým bola inde a odo mňa žiaden výsledky nechcel, všetko si robil sám. akurát potom pred IVF predoperačné, tie sme si robili aj s manželom na internom

solida
22. mar 2010

marcela: ja som najčastejšie nechávala auto vzadu za malým tescom, je to potom blízko

marcela27
22. mar 2010

solida preco ste potrebovali predoperacne???

mejja
22. mar 2010

dakujem, trosku mam zo vsetkeho zmiesane pocity, uvidime len dufam, ze to uz bude schvalene, uz presli 4 tyzdne, tak hadam hej...

solida
22. mar 2010

manžel išiel na chirurgický odber spermií, no a ja pred odberom

solida
22. mar 2010

mejja: a v akej si poisťovni, ak sa smiem opýtať?

mejja
22. mar 2010

spoločna zdravotna, ale teraz asi uz vseobecna, ked sa zlucili

marcela27
22. mar 2010

je tu este niekto???? to zalezi aj od toho aku mam poistovnu????

mejja
22. mar 2010

zrejme, asi áno, poznala som babu, ktorá mala union a mala to chválené zhruba do 3 týzdňov

kukulik30
22. mar 2010

ja mam vseobecnu a mala som 2. IVF schvalene za 3 tyzdne 😉

mejja
22. mar 2010

kukulik30...moze sa nahodou stat, ze to niekomu neschvália nevies náhodou ?

marcela27
22. mar 2010

no ja mam vseobecnu ...., tak dufam, ze to bude ok

mejja
22. mar 2010

no ja som mala spoločnu a kedze sa zlucili tak vseobecnu, takze tiez dufam, ze to bude ok... marcela27 uz si dala ziadost do poistovne a ako dlho cakas, teda ak sa mozem spytat? ja som ju poslala pred 5 tyzdnami a lekar mi vravel, ze sa mam tak ozvat o 4 tyzdne a aj som volala ale este stale nemal nic, tak mom znova volat tento tyzden... uvidime...

marcela27
22. mar 2010

mejja, ja idem este len prvykrat k doktorovi....

kukulik30
22. mar 2010

mejja..moze sa stat, ale je to malo pravdepodobne...neboj, urcite to schvalia, len sa to niekedy natiahne a mozno uz je schvalena ziadost u dr na stole 😉

mejja
22. mar 2010

kukulik30... v to pevne dufam a dakujem... pekny deň žienky...

matelko1
23. mar 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

madonnka
23. mar 2010

Ahojik,pekny dnik zelám zienky 🙂

Kukulik drzim palce aby ivf bolo úspesné 🙂 dobre si sa rozhodla 😉

Zdravim aj ostatné snazilky,tehulky aj maminky 🙂

matelko1
23. mar 2010

kukulik drzim palce a verim,ze ta zmena ti konecne prinesie babatko 🙂

kukulik30
23. mar 2010

matelko , madonnka..verim, ze zmena bude plodna 😵 ..o 12tej vyrazeme, kde najlepsie zaparkujeme...ste spomonali to male tesco, no nevieme , kde je 😕