Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
2. apr 2010

Tak ja k nemu chodim,lebo mi dal teh.knizku taze musim...ale mam v zaruke ineho dr.znameho vybaveneho cez znamost a je fakt super....ak s ami nieco nezda co povie luptak tak hned mu volam a spolu to riesime...
tak drzim prsty ale je dobre mat dobreho gyn.hlavne ak otehotnies po ivf 😉

herriett
2. apr 2010

no ved prave- a dobry gynekolog sa hlada fakt dost tazko. Herman spominal nejakeho svojho byvaleho spoluziaka, ze je to vraj dobry odbornik-tak som si to pozerala na nete, pisali viacere, ze fakt je dobry, len to vybavenie je vraj dost o nicom...tak neviem. doteraz som chodila viac-menej, len ked trebalo-ale ak by ivf vyslo, chcela by som co najlepsiu starostlivost.

dicinka1
2. apr 2010

ahojte..

Katarinka,moja malá mala vysoké horučky..aj 40 stupnove...tak sme šli na pohotovost a tam jej dali len proti horúčke čipok,na doma sirup..ale nepomahalo...a tak som trvala na 3 den na nejakych testoch..nech jej proste zoberu krv+ moč..a vyšli vysoke zapal. testy.a potom sa zistovalo z čoho..brali to na nejaky rozbor čo čo..a zistilo sa že ma zapal moč. ciest 😠 ☹

dicinka1
2. apr 2010

matelko ako ket prebieha?podrobnejšie..ako dlho to trva?280 eur stymi liekmi?alebo ako?

dicinka1
2. apr 2010

henrriett,vitaj u nás... 😵

sobka
2. apr 2010

heni ano, som to ja...a prenatálneho dr. budeme riešiť 12.teho, hej? Ja poynám aj dobrú lekárku, J. frívaldksú, ak sa rozhodnes k nej chodiť, vybavím ti ju...zavoláme si a pokecáme... 😉

matelko1
2. apr 2010

ahojte.prajem pekne popoludnie 🙂
dicinka ket ide velmi rychlo.zavolas dokimu,ze by si chcela ist na ket,on si ta obj.predpise rti estrimax a duphaston a myslim ze v strede cyklu ides na vklad.ja som bola na 14DC

matelko1
2. apr 2010

heriet vitaj 🙂 a kludne sa pytaj 🙂

matelko1
2. apr 2010

ozaj a zabudla som popriat krasne Velkonocne sviatky 🙂

lusinkaj
2. apr 2010

matelko aj vam pekne velkonocne sviatky 🙂

matelko1
2. apr 2010

lusi co robkas.my sme boli von poobede,ale bolo zamracene a teraz na vecer sa ukazalo slniecko.
idem o chvilocku kupat chlapcov 🙂 dnes mi maxim v noci vyspal az 7,5hod.alex nie,takze noc bola rusnejsia.uz som mala narusene tym,ze maxim tak dlho spinkal.inac sa spolu budia.

sofia2008
2. apr 2010

ahojte..prajem pekne sviatky 🙂
inac mam taku malu novinu 🙂 podarilo sa mi otehotniet prirodzene 🙂 momentalne som v 11+3 tt..takze tak 🙂

matelko1
2. apr 2010

sofia super,blahozelam a davaj si pozor 🙂

sofia2008
2. apr 2010

dakujem..som na PN, lebo som mala hematom, ktory zo mna vypadol, krvacala som a bola tri dni v nemocnici, ale babo sa udrzalo 🙂 ale do konca je aj tak este daleko..stale sa moze nieco stat, takze som zatial opatrna 😒

lusinkaj
2. apr 2010

matelko aj u na stake vselijake pocasie...ale cez vikend by mohlo byt krajsie 🙂
sofi....gratulujem 🙂 davaj si pozor...ja uz mam hematon uplne dole,ako keby ani nebol lebo dr.uz nevidel ziadne zakrvacanie na utz taze som rada...uz o chvilu prekrocim prach 2.trimestra tak hadam uz bude len a len dobre 🙂

dicinka1
2. apr 2010

sofi..blahoželám. 😵

katarina822
2. apr 2010

ahojte pripajam sa sofi blahozelam drzte sa 😉
prajem krasne velkonocne sviatky 🙂

matelko1
2. apr 2010

lusi chcela si napisat prach prveho trimestra 😀 ,ze

lusinkaj
2. apr 2010

matelko ano presne tak 😀 sakra uz mi sibe...z tej nudy doma 😀

dicinka1
2. apr 2010

katarinka,akurat som chcela sofi napisat,že už je druha..aj ty si planovala umele..a naraz buuum a prirodzene.. 😉

matelko1
2. apr 2010

clovek asi ked na to vobec nemysli,tak sa to aj podari prirodzene,ale da sa na to nemysliet ked clovek chce baby?kazda v podvedomi na to mysli,ze preco to nejde.viem,lebo aj ja som na to tak myslela.
sofi ,ale som rada 🙂
prajem to kazdej z celeho srdca.je to uzasny pocit byt tehotna a potom drzat v naruci svoje dieta.
dicinka vy ste ,ale velky uz.emka je krasna.ved o chvilu bude oslavovat rocik.ako to leti,ze?

dicinka1
2. apr 2010

matelko,ano leti to..ani sa to nezda.že to už bude rok..akurat dne som na to myslela,že aj ked budem po 2 krat tehulka,nebude to ako prvy krat...prvý krát to bolo take sledovala som všetkko okolo seba,cele tehotenstvo..kazdy den..co sa vyvija..skumala som bruško a tak...a po 2 krat asi už budem vediet čo ma caka 🙂

katarina822
3. apr 2010

ahojte aj zabkaevka prirodzene ostala tehotna 🙂
dicinka velmi cas bezi fakt tvoja Emmka ma 10mes.uz.viem ked som bola tehu nemohla som sa dockat porodu a naraz moja ma uz skoro 8mes.

katarina822
3. apr 2010

teda myslim ze to bola zabkaevka co ostala prirodzene tehu 😉

herriett
3. apr 2010

ahojte-dakujem vsetkym za privitanie 😉 Sofie srdecne gratulujem. Baby ja som sa nad ranom zobudila s dost silnymi bolestami-ako ked vas boli vajecnik pri ovulacii-len to bola o dost silnejsia bolest a bolelo to aj z druhej strany-teda na krizoch. Uz som bola rozhodnuta, ze sa idem obliect a padam na pohotovost, ale zacalo to ustupovat, tak som si povedala, ze este chvilku pockam, ci to neprejde. Zaspala som a zobudila sa bez bolesti- uz som pomyslala aj na ohss. tak dufam, ze sa mi to uz nezopakujem. Inak, to brucho ma stale pobolieva-akoby som mala mat ovulaciu alebo dostat menzes.... 😒

eva7780
autor
3. apr 2010

ahojte 🙂 prajem Vám pekné prežitie sviatkov 🙂

hanyr
3. apr 2010

Ahojte hermanky,
Som medzi vami nova,obcas som sledovala niektore fora,ale som neprispievala.Aj ja patrim medzi Vas.29.3 mi dr.Herman potrdil tehu a v utorok som zacala krvacat(nie moc),ale bola som v takom strese,ze som sa hned dala zaviest do nenocnice.Tu mi urobili
ultrazvuk a odbery a rychlo do postele.Chcem sa opytat ako dlho ste uzivali Estrimax a Duphaston?Tu su dost prevapeny hlavne z Estimaxu.Skuste mi poradit,lebo som z toho na nervy.Kontrolne odbery na HCG stupaju tak aspon to.Inac krasne sviatky 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
3. apr 2010

ahojte 🙂
hanyr tak estrimax budes brat pokial nebude bit srdiecko...
duphaston dlhoooooooooooo to je velmi dobre na podporu tehotenstva,berie sa az do 16tt... 🙂
tak len davaj pozor,lebo ak tak skoro si zacala krvacat nieje dobre....odychuj co najviac

hanyr
4. apr 2010

Ahoj Lusinkaj,
Dakujem za odpoved.Uz som doma z nemocnice.Nebolo to typicke krvacanie,ale tmavohnedy vytok.Polezala som si v nemocnici 6 dni.Musela som sa vypytat domov,lebo to bolo daco strasne.Vobec som si neodychla.Musim lezat a mat klud.Muzicek ma obskakuje a doma je doma.Tak krasne sviatky a zajtra vela vody.....

lusinkaj
4. apr 2010

hanyr ahoj...kde si bola v ktorej nemocnici?co ti nato dali?ktory si tt?
tak sa pekne drz a hlavne odychuj vela,vela,vela.... 🙂