• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
meja ano som to ja :grinning:
lusi cez den niesom unavena,
7. apr 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super matelko :slight_smile: zvladas to super.... :slight_smile: kocik si snim spokojna?
7. apr 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. wale-dakujem :slight_smile: Lusi sidli pri zeleznicnej nemocnici nad lekarnou gram. Dnes som tam bola -akurat tam boli na chodbe muranska aj dankovcik-obaja vysmiati-a ja som nemala ani sajn kam ist-tak ma pekne nasmerovali. Obaja su fakt velmi sympaticki. Zajtra sa idem odhlasit k svojmu a hned nazad za sestrickou. Nerobim dokopy nic, lebo moj drahy frfle aj ked chcem len riad umyt. A o vysavani ani nehovorim-tak ma to taha povysavat, lebo psiska plznu, vsade same chlpy- ale slubila som, ze nebudem nic robit :slight_smile:. Tak vysedavam v posteli. Idem sa aspon ucit, lebo tie skusky nespravim.
7. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heriet aha jasne viem kde to je...tam idem na 3D utz v sobotu...tak uvidim kto mi bude robit ci nie aj ona :slight_smile:
7. apr 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem.
8. apr 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem krasny den :slight_smile: u na slnecny :slight_smile:
matelko u vas ako? :slight_smile:
8. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusi.aj u nas je slnecno.
pripravila som obed,dnes budu bryndzove halusky a poobede ideme von :slight_smile: .aj dnes krasne drobci spali.
8. apr 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citala som,ze ides v sobotu na utz 3D.
8. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko super...tak ty mas uzasne deticky ked tak krasne spinkaju...juuj ja som zvedava na mojich :slight_smile:
tak aj mi mame halusky ale s kapustou od vcera...ale rozmyslam ci ist do obch.ci nie :slight_smile:
8. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uz som mala ist v utorok 6.4 ale ma preobj.na 10.4 lebo dr.tam nebol :slight_smile:
tak sa strasne tesim a dufam ze aj povie co to je :dizzy_face:
8. apr 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ci to v 14 tt bude vidiet,ze co to je.mne to povedali az v 19tt,vtedy to bolo vidiet.teraz ides na ten utz v tom prvom trimestri,ze,na to sijove prejasnenie atd.ja som tiez bola,vlastne vtedy ako som bola v tom brne,tak mi to robili.to je vraj najistejsi utz na to,ci je vsetko s babatkami v poriadku.vraj tie tripletesty niesu take spolahlive.
8. apr 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte matelko mas pravdu tie tripletestu su len priblizne istejsi je v prvom trimestri ultrazvuk a v 14tyz.uz bude vidiet na 3d ultrazvuku pohlave deti si myslim. :frowning2:
8. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano na toto idem vlastne sa tam robi to NT vysetrenie z krvi a z utz...
tak da sa pohlavie zistit uz od 12tt tak uvidime...ak nie tak nie ale ak ano tak by to bolo super... :slight_smile:
som citala ze ak je dobry dr.aj utz kvalitne da sa pekne uz zistit :slight_smile:
8. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak ti bude dankovcik robit,on je super odbornik.samozrejme ak bude vidit,tak ti povie.
8. apr 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne nebolo vidiet na utz pohlavie,alebo bolo,ale doki mi nepovedal,
katarina ahoj :slight_smile: .
8. apr 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko no tak dufam,ze dankovcik lebo on je fakt super...
tak uz nech je sobota :slight_smile:
8. apr 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi aj iny su tam odbornici.mne robil v 19tt utz grochal,aj ten je dobry a sympaticky mlady dr.a dankovcik mi robil v 24tt.
8. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatkovia...
matelko - na KET idem koncom mája...v polovici mája by som mala začať brať lieky...tak uvidíme...dnes som volala Hermimu, povedala som mu, že začínam si pichať fraxik a povedal mi, že je to blbosť, vraj je to zbytočné! a sú o tom rôzne štúdie...:frowning2: tak ja som teraz paf...hematologička hovorí áno, on nie...normálne neviem čo robiť...matelko, čo ty na to? :frowning2:
8. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme boli na 3d tiez v ke v 20tyz.nebol dr.dankovcik zastupoval iny mlady doktor neviem meno ale bol super a bol to pre nas uzasny zazitok
9. apr 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak ja som zvedava na zajtra kto tam bude a ako to dopadne....ale urcite dobre :slight_smile: tesim sa....
9. apr 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
dr,Grochal tam zastupuje,taky mlady sympaticky a pekny :dizzy_face:
ano bol to krasny zazitok vidiet tam svoje babatka :slight_smile:
lusi neboj a urcite to dobre dopadne :slight_smile:

walle ja som si tiez pichala,nie fraxik,ale najprv clexane a potom som presla na fragmin.ak hematolog povie,ze treba pichat,tak to nehovori zbytocne.
9. apr 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko tak to som zvedava kto tam bude...ale ako citam je ich tam strasne vela... :slight_smile:

walle,urcite pocuvaj hematologa....nie vsteko co herman vravi je pravda...ako nemyslim to v zlom...ale ja tiez som mala zvysenu stitnu z.ked som mala ist na ivf a herman povedal to nevadi...a endokr.to v ziadnom pripade vam neodporucam su to vyhodene peniaze ivf sa nepodari alebo potratite...a pekne som si pockala pokial sa upravi a verim,ze to stalo zato... :dizzy_face: :dizzy_face:
9. apr 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi potom daj vediet ako si dopadla na utz.ja sa neviem dockat :dizzy_face:
idem chlapcom urobit rannu hygienu a pojdeme papat :slight_smile: .....poobede ideme zase von.vcera bolo krasne a neviem ako ich obliect.v kociku mam este fusak,bol sice otvoreny,ale neviem.dnes ho uz asi vyhodim von z kocika,ale ked ten april je taky zradny,ze.
9. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne matelko samozrejme napisem... :slight_smile:
tak aj dnes ma byt teplo az do 18 st.tak asi im netreba fusaky...
aj ked u nas sa teraz tak trosku zamracilo....ale hadam bud telo chcem ist prec vypadnut trosku z domu :slight_smile:
9. apr 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj my ideme von.prala som a povesala pradlo.maximko je akysi nespokojny tak neviem co mu je,alexik si bubka
9. apr 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hermanky. idem vas vsetky povzbudit ze zazraky sa deju. napriek vsetkym prognozam a predpovediam lekarov, cakame babetko :dizzy_face: . sme z toho dost prekvapeni, ale velmi stastni, aj ked sme planovali ket koncom leta.
tak sa modlime aby to dobre dopadlo a myslime na vas vsetky :slight_smile:
9. apr 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj beaz drzim palce tesim sa stebou :wink:
9. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bea blahozelam :grinning: :grinning: :grinning: to je super, urcite to bude Gretka :wink:
Lusi zajtra usilovne fot, chceme vidiet babatka :slight_smile: Matelko chalani krasni, ako to zvladas? :slight_smile:
9. apr 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaajjjjjj, ahojte kocky :sweat_smile:
9. apr 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak sme doma z navstevy :slight_smile: pocasie dnes o nicom... :unamused:
BEA,gratulujem este raz....ak najblizsie budeme spolu ta vybozkam :slight_smile: zazraky sa deju veru :dizzy_face: drz sa...davaj pozor na malinke :slight_smile:
ger,uvidim ci si dam zajtra urobit foto...kedze to nieje lacny spas....mozno ze si dam len u svojho dr.ked pojdem do poradne je to lacnejsie :slight_smile:
9. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok