Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
7. apr 2010

meja ano som to ja 😀
lusi cez den niesom unavena,

lusinkaj
7. apr 2010

to je super matelko 🙂 zvladas to super.... 🙂 kocik si snim spokojna?

herriett
7. apr 2010

ahojte. wale-dakujem 🙂 Lusi sidli pri zeleznicnej nemocnici nad lekarnou gram. Dnes som tam bola -akurat tam boli na chodbe muranska aj dankovcik-obaja vysmiati-a ja som nemala ani sajn kam ist-tak ma pekne nasmerovali. Obaja su fakt velmi sympaticki. Zajtra sa idem odhlasit k svojmu a hned nazad za sestrickou. Nerobim dokopy nic, lebo moj drahy frfle aj ked chcem len riad umyt. A o vysavani ani nehovorim-tak ma to taha povysavat, lebo psiska plznu, vsade same chlpy- ale slubila som, ze nebudem nic robit 🙂. Tak vysedavam v posteli. Idem sa aspon ucit, lebo tie skusky nespravim.

lusinkaj
7. apr 2010

heriet aha jasne viem kde to je...tam idem na 3D utz v sobotu...tak uvidim kto mi bude robit ci nie aj ona 🙂

matelko1
8. apr 2010

dobre ranko prajem.

lusinkaj
8. apr 2010

prajem krasny den 🙂 u na slnecny 🙂
matelko u vas ako? 🙂

matelko1
8. apr 2010

ahoj lusi.aj u nas je slnecno.
pripravila som obed,dnes budu bryndzove halusky a poobede ideme von 🙂 .aj dnes krasne drobci spali.

matelko1
8. apr 2010

citala som,ze ides v sobotu na utz 3D.

lusinkaj
8. apr 2010

matelko super...tak ty mas uzasne deticky ked tak krasne spinkaju...juuj ja som zvedava na mojich 🙂
tak aj mi mame halusky ale s kapustou od vcera...ale rozmyslam ci ist do obch.ci nie 🙂

lusinkaj
8. apr 2010

ano uz som mala ist v utorok 6.4 ale ma preobj.na 10.4 lebo dr.tam nebol 🙂
tak sa strasne tesim a dufam ze aj povie co to je 😵

matelko1
8. apr 2010

no neviem ci to v 14 tt bude vidiet,ze co to je.mne to povedali az v 19tt,vtedy to bolo vidiet.teraz ides na ten utz v tom prvom trimestri,ze,na to sijove prejasnenie atd.ja som tiez bola,vlastne vtedy ako som bola v tom brne,tak mi to robili.to je vraj najistejsi utz na to,ci je vsetko s babatkami v poriadku.vraj tie tripletesty niesu take spolahlive.

katarina822
8. apr 2010

ahojte matelko mas pravdu tie tripletestu su len priblizne istejsi je v prvom trimestri ultrazvuk a v 14tyz.uz bude vidiet na 3d ultrazvuku pohlave deti si myslim. ☹

lusinkaj
8. apr 2010

ano na toto idem vlastne sa tam robi to NT vysetrenie z krvi a z utz...
tak da sa pohlavie zistit uz od 12tt tak uvidime...ak nie tak nie ale ak ano tak by to bolo super... 🙂
som citala ze ak je dobry dr.aj utz kvalitne da sa pekne uz zistit 🙂

matelko1
8. apr 2010

no ak ti bude dankovcik robit,on je super odbornik.samozrejme ak bude vidit,tak ti povie.

matelko1
8. apr 2010

no mne nebolo vidiet na utz pohlavie,alebo bolo,ale doki mi nepovedal,
katarina ahoj 🙂 .

lusinkaj
8. apr 2010

matelko no tak dufam,ze dankovcik lebo on je fakt super...
tak uz nech je sobota 🙂

matelko1
8. apr 2010

lusi aj iny su tam odbornici.mne robil v 19tt utz grochal,aj ten je dobry a sympaticky mlady dr.a dankovcik mi robil v 24tt.

walle
8. apr 2010

ahojte zlatkovia...
matelko - na KET idem koncom mája...v polovici mája by som mala začať brať lieky...tak uvidíme...dnes som volala Hermimu, povedala som mu, že začínam si pichať fraxik a povedal mi, že je to blbosť, vraj je to zbytočné! a sú o tom rôzne štúdie...☹ tak ja som teraz paf...hematologička hovorí áno, on nie...normálne neviem čo robiť...matelko, čo ty na to? ☹

katarina822
9. apr 2010

ahojte my sme boli na 3d tiez v ke v 20tyz.nebol dr.dankovcik zastupoval iny mlady doktor neviem meno ale bol super a bol to pre nas uzasny zazitok

lusinkaj
9. apr 2010

ahojte,tak ja som zvedava na zajtra kto tam bude a ako to dopadne....ale urcite dobre 🙂 tesim sa....

matelko1
9. apr 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
dr,Grochal tam zastupuje,taky mlady sympaticky a pekny 😵
ano bol to krasny zazitok vidiet tam svoje babatka 🙂
lusi neboj a urcite to dobre dopadne 🙂

walle ja som si tiez pichala,nie fraxik,ale najprv clexane a potom som presla na fragmin.ak hematolog povie,ze treba pichat,tak to nehovori zbytocne.

lusinkaj
9. apr 2010

matelko tak to som zvedava kto tam bude...ale ako citam je ich tam strasne vela... 🙂

walle,urcite pocuvaj hematologa....nie vsteko co herman vravi je pravda...ako nemyslim to v zlom...ale ja tiez som mala zvysenu stitnu z.ked som mala ist na ivf a herman povedal to nevadi...a endokr.to v ziadnom pripade vam neodporucam su to vyhodene peniaze ivf sa nepodari alebo potratite...a pekne som si pockala pokial sa upravi a verim,ze to stalo zato... 😵 😵

matelko1
9. apr 2010

lusi potom daj vediet ako si dopadla na utz.ja sa neviem dockat 😵
idem chlapcom urobit rannu hygienu a pojdeme papat 🙂 .....poobede ideme zase von.vcera bolo krasne a neviem ako ich obliect.v kociku mam este fusak,bol sice otvoreny,ale neviem.dnes ho uz asi vyhodim von z kocika,ale ked ten april je taky zradny,ze.

lusinkaj
9. apr 2010

jasne matelko samozrejme napisem... 🙂
tak aj dnes ma byt teplo az do 18 st.tak asi im netreba fusaky...
aj ked u nas sa teraz tak trosku zamracilo....ale hadam bud telo chcem ist prec vypadnut trosku z domu 🙂

matelko1
9. apr 2010

ved aj my ideme von.prala som a povesala pradlo.maximko je akysi nespokojny tak neviem co mu je,alexik si bubka

beadz
9. apr 2010

ahojte hermanky. idem vas vsetky povzbudit ze zazraky sa deju. napriek vsetkym prognozam a predpovediam lekarov, cakame babetko 😵 . sme z toho dost prekvapeni, ale velmi stastni, aj ked sme planovali ket koncom leta.
tak sa modlime aby to dobre dopadlo a myslime na vas vsetky 🙂

katarina822
9. apr 2010

ahoj beaz drzim palce tesim sa stebou 😉

gerena
9. apr 2010

Bea blahozelam 😀 😀 😀 to je super, urcite to bude Gretka 😉
Lusi zajtra usilovne fot, chceme vidiet babatka 🙂 Matelko chalani krasni, ako to zvladas? 🙂

gerena
9. apr 2010

jaaaaaaaajjjjjj, ahojte kocky 😅

lusinkaj
9. apr 2010

ahojte,tak sme doma z navstevy 🙂 pocasie dnes o nicom... 😒
BEA,gratulujem este raz....ak najblizsie budeme spolu ta vybozkam 🙂 zazraky sa deju veru 😵 drz sa...davaj pozor na malinke 🙂
ger,uvidim ci si dam zajtra urobit foto...kedze to nieje lacny spas....mozno ze si dam len u svojho dr.ked pojdem do poradne je to lacnejsie 🙂