Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

minewka
20. apr 2010

Ahojte kočky, mi ideme s mm kooonečne zajtra po výsledky vstupných vyšetrení a doky nám povie, ako sa bude pokračovať ďalej...sa neviem dočkať, od posledného utz a krvi sme museli čakať až 3 týždne, čo je hrooozne dlho...

Výsledky super nebudú, to viem naisto, tak už nech konečne odnesieme žiadosť o UO a môžeme konečne začať protokol...

Ináč je doky sympoš, veľmi sa mi páčil, furt robil nejaké vtípky... 😀 so SPLNom sa to nedá porovnať, sa čudujem ženám, čo tam chodia... 😠

felixina
20. apr 2010

Ahojte,
tiez chodim k Dr. Hermanovi, dnes som mala 3.UTZ a Dr. zahlasil sestricke, ze sliznica maternice "B".
Prosim Vas neviete co toto oznacenie znamena? Mame zly SPG a ja mam zly HP, ale tomuto oznaceniu celkom nerozumiem.
Dakujem.

cka
22. apr 2010

Matelko, Lusinkaj, pozeram ze mate novinky. Jeej, to je krasa.

Matelko, teda, to mas moj obdiv, dva drobce naraz, krasne pozehnanie. Super.

Lusinkaj, gratulujem, nech vsetko dobre dopadne.

Spominate si na mna...dlho som tu nebola, asi od porodu. Uz mame 10mesacnu kocku, je to riadny betar, ale je zlatucka. Vola sa Miska. Mame sa fajn, uzivame si. Drzte sa, vela stastia, tfuj tfuj tfuj 🙂)

eva7780
autor
23. apr 2010

Pekný večer 🙂 akosi to tu zase upadá 😕
cka vy ste už riadne velký 😵

lusinkaj
25. apr 2010

Krasnu nedelu prajem... 🙂
co to,tu je tak prazdno?kde ste vsetky? 🙂

marcela27
26. apr 2010

dobre ranko dievcata....,
tak to vyzera, ze mame pred sebou dalsi pekny slnecny den .........,

walle
26. apr 2010

tak tu je ozaj prázdno...vyšlo slniečko a už sa nám nechce asi sedieť pri nete...

babenky, strášne držím palečky snažilkám. Sestrička mi povedala, že teraz má "Hermi" - vlastne my!! neskutočnú úspešnosť...volala mi, že to máme skúsiť.

Mne ms meškala 10 dní, bolo mi zle, navyše sme sa extrémne snažili, aby som bola zázrakom tehulka, pretože pred 5 rokmi som v tom istom čase otehotnela ( hoci to skončilo potratom ☹ )...a navyše, som pred KET...asi tak. No, bola som na 99% presvedčená, že som tehulka!!! Všetky príznaky...nikdy mi nemeškala ms. Nikdy, a ak tak dva dni max. Robila som si testy a nič...no už mi bolo aj z toho čakania zle. Verte či 😲 neverte 😖 včera ms prišla vo veľkom štýle!!! 😲 😲 😲

Takže pri najbližšej ms začínam KET. Ešte ideme na dovolenku na týždeň s manželom a začíname....

tak pa...a vôbec, je tu niekto, kto ide na KET o mesiac??? 😅 😅 😅

lusinkaj
26. apr 2010

walle tak skoda ze to takto nevyslo...ale ver,ze KET vyjde ze to bude uspesny pokus 😉

matelko1
27. apr 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
cely tyzden som tu nebola,manzel mal dovolenku,tak cele dni sme boli s drobcami von.

idem si vas precitat,co mate nove.

lusinkaj
27. apr 2010

matelko tak ste si pekne vychutnavali drobcov...ako sa maju? 🙂

matelko1
27. apr 2010

lusi ano,vychutnal si ich hlavne manzel 🙂
chlapci sa maju super,rastu ja to vidim.zo dna na den sa menia,su stale viac vnimavejsi.

vcera som kupila odsavacku na vysavac,je super,odporucam ti ju kupit.mala som obycajnu a to som tak sopliky ani nevytiahla.Dr.decka mi kazala kupit tu na vysavac.najprv sa mi zdalo take drasticke odsavanie,ale fakt je super.

lusinkaj
27. apr 2010

matelko ano pocula som o tej odsavacke,aj kamoska ma...aj ja ked som to videla ako napojila na vysavac ale raz dva vytiahne sopliky 😉

matelko1
27. apr 2010

veru raz dva boli sopliky von.a ja som sa trapila s obycajnou,az mi plucka nestacili 😵
lusi bola si na tom 3D utz,ze.ako si dopadla.a pohlavie uz bolo vidno,alebo nie.

lusinkaj
27. apr 2010

matelko ano bola som na tom 3d ale nebolo este dobre vidiet pohlavie...a aj ta dr.co tam bola je paf ci su jednov.alebo dvojva. 😉 zazracne su tie nase deti 😉 ale etarz idem do poradne 5.5 a dr.mi povedal ze mi uz povie tak cakam,netrpezlivo.... 🙂

matelko1
28. apr 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
lusi tak to je fakt divne,ze ti nvedela povedat ci su jedno,alebo dvojvajecne.ved ti vkladal jedno embryo,ze...
ale aj mojej kamoske vkladal jedno a nakoniec ma dvojvajecnych chlapcov,lebo bola tam jedna spermia,ktora bola rychlejsia.aj taketo veci sa deju.

lusinkaj
28. apr 2010

Matelko no je to vsetko divne...ci su dvoj.ci jedno.uvidime az ked sa narodia... 😉 ale asi uz je to jedno,nezmenime to nech su zdravi...a este by bolo keby nam povedali ze cakame dievca a chlapec... 😉 😀

matelko1
28. apr 2010

lusi nieje to jedno.to musia vediet,lebo pri jednovajec.sa to musi viac sledovat to tehotenstvo,ci nahodou jeden druhemu nekradnu ziviny atd.to ti musia vcas povedat.

lusinkaj
28. apr 2010

no ja som myslela ze mne uz je to jedno,hlavne nech su zdrave.... 🙂 ale dr.sa moj dvakrat vyjadril ze su dvojvaj.taze on vie co ma robit.... 🙂

matelko1
29. apr 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
lusi ano,doki vie co ma robit,ale musi vediet ci su jedno,alebo dvojvajecne.nieje to sranda.to mne nevedeli tiez zistit a mala som na jednom papieri napisane jednovajecne,na druhom dvojvajecne a primar bol z toho nervozny.to ti musia povedat,a hlavne v tych mensich tt,lebo potom sa to uz neda zistit a a by vedeli,ze ako porod atd.ved vies co chcem povedat.... 🙂

zajtra idem ku areologovi,uz mesiac mam vyrazky,najprv som mala na rukach,ale teraz mam po celom tele,tak neviem ci je to alergia na slnko,alebo.....v zivote som nic nemala a teraz.....po porode mam asi oslabeny imunitny system.

lusinkaj
29. apr 2010

Matelko jasne ja chapem ....ale doki sa vyjadril na zaciatku dvakrat ze su dvojvajecne 😉 tak viac krat sa ho uz nebudem pytat,bude namna pozerat.... 😀 len mu to nejde do hlavy ako je to mozne ked mi vlozili len jedno a su dvojvaj. 😀 🙂

matelko1
29. apr 2010

ja uz som konecne dala robit fotky,ze poslem hermimu,pytal ma ked som bola u neho v 16tt,ze bude cakat na foto a rodne listy.

moji chlapci nebubaju,zlostia sa 🙂 ,ale aj to musi byt 😵 .nemozu len spinkat,uz su velkí a zlatí taki na spapanie 😵
som stastna a najstastnejsia mamina 😵 ,ze ich mam.

katarina822
29. apr 2010

ahojte matelko to ju super ze si stasta 😉 prajem aj ostatnym zenam aby boli stastne maminy 😉
moja tu kolo mna po styroch lozi tiez by som ju z lasky spapala 🙂
lusi ja tiez tomu nerozumiem ze vlozil 1a su dvojvajecne no co uz priroda je nevyspytatelna

lusinkaj
29. apr 2010

matelko tak to je krasne ze si stastna,verim ti.... 🙂 aj ja uz chcem....
len kazdy ma starsi na okolo budes to mat tazke a bla,bla,bla...... ☹
ty si bols u hermana v 16tt???a naco???

kati,ani ja tomu nechapem ako to je mozne ani dr. 🙂 😀

katarina822
29. apr 2010

lusi najtahsie je zo zaciatku prist na nejaky system a to ze budu dve ale raz na to vsetko budes rada spominat. 🙂

evkapo
29. apr 2010

ahojte babenky, mala niektora anovulacne cykly a v gynkare jej pomohli? chodila som do splnu, ale nebola som spokojna, tak zvazujem gyncare. dala som si prestavku, bolo toho na mna akosi privela 😖

lusinkaj
29. apr 2010

kati asi tak urcite je hlavne najst si system a verim,ze bude dobre..... 🙂
len kazdy strasi bude to tazke,ja mam dost s jednym a bla..... 😒 ale uz som odolna proti tomu.... 😒

matelko1
29. apr 2010

lusi ano ja som bola u neho v 16tt a vies preco.....v 13tt som bola v tom brne a hermi ma chcel vidiet a obj.ma potom este k nemu na utz v tom 16tt.
a dam ti radu...nepocuvaj co ti rozpravaju,ty si najdes svoj system a uvidis,ze to pojde.tak ako niektore s jednym,tak ty budes s dvomi a vsetko robis pod jednym.ide to,ver mi.mna tiez strasili,ale som sa nedala...tesila som sa,ze budu dvojky 😵

lusinkaj
29. apr 2010

aha,jasne ty si preto bola u neho 🙂
ano,ja si to uz nevsimam....zvladli ini tak aj mi....a neverim,ze je to az take strasne ved toto sme chceli a kedze sa prir.nedarilo tak sme museli aj stym ratat ze mozu byt dvojky... 😉 ja sa uz tesim,len chcem aby boli zdravucki 😉

betka30
29. apr 2010

Prajem príjemný večer, chcem sa opýtať nemá niekto skusenosti s insemináciou?

katarina822
1. máj 2010

ahojte baby uz mame 1maj nezabudnite na pusinky pod rozkvitnutou ceresnou. 🙂 😉