Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

mejja
14. máj 2010

ahojte baby, tak u mna to dopadlo zle, nic z toho, ale budeme skusat dalej.... matelko vdaka za povzbudenie...pekny den

lusinkaj
16. máj 2010

Krasnu nedelu prajem,u nas prsi,prsi a prsi celu noc a dnes este neprestalo ani na minutu 😒 😀

sofia2008
16. máj 2010

aj u nas od vecera prsi 😠 tak vegetime cely den

katarina822
16. máj 2010

baby aj u nas prsi vkuse ☹

eva7780
autor
17. máj 2010

ahojte hermanky 🙂akosi tu je prázdno 😕
počasie je veru otrasné,akoby bola jesen 🤐a tej vody......... 😒

matelko1
17. máj 2010

ahojte.
nebola som tu cely vikend.co mate nove... 🙂
ahoj evy 🙂 ...veru je tu prazdno.ty mas co nove.uz som na teba myslela,co je s tebou,ako sa mas.

matelko1
17. máj 2010

meja tak to mi je luto,ze to nevyslo ☹ ...ale mas pravdu,nevesaj hlavu a skusajte dalej 🙂

matelko1
18. máj 2010

dobre ranko.
prajem pekny den.je sice uprsany,ale aj tak..... 🙂

dnes ideme s chlapcami do poradne a na prve zakladne ockovanie.som zvedava ako to zvladnu.

lusinkaj
18. máj 2010

ahojte 🙂
matelko tak drzim prsty aby chlapci boli statocni 😉
ja idem dnes do poradne ale az na 17:20 lebo dr.robi dnes poobede tak sa tesim na malych a dufam,ze je vsteko tak ako ma byt uz nech je vecer 😉

sofia2008
18. máj 2010

ahojte..lusi drzim palce 🙂 a nechystas sa na morfologicky utz? lebo ja budem volat dr. Dankovcikovi na dalsi tyzden, aby som sa objednala..pohyby uz citim intenzivnejsie..sem tam ma este boli brusko, skor tak akokeby vo vajecnikoch a niekedy mam pocit napnutej kozi na brusku..furt daco 🙂 a ty sa ako citis lusi?
matelko..aki ste uz velki..ten cas ale ide..hlavne nech ste zdravucki 😵

matelko1
18. máj 2010

lusi potom daj vediet ako v poradni si dopadla.bude ti robit aj utz,alebo nie.
sofia ako vam s lusi uz idu tie tyzdne 🙂 ,no leti to.uz mate polovicu tehu za sebou.

tak boli sme v poradni,vsetko ok,chlapcom pichla sestricka injekciu,prve zakladne ockovanie proti vsetkemu a do dvoch noziciek dostali injekcie.velmi plakali,prisli sme domov,dala som im do dupy cipok aby nedostali zteplotu a po 6 hod.znovu dostanu cipok.
teraz su uplakani,tak som zvedava aka bude noc.

matelko1
18. máj 2010

no kde ste baby................

zabudla som napisat ake sme mali vahy:Alex žťéég,Maxim 6010g.stale je 500g rozdiel a to asi aj bude,lebo aj medzi mnou a segrou bol a je vzdy rozdiel ci vaha,alebo dlzka.

katarina822
18. máj 2010

ahojte matelko moja tiez plakala my sme davali studene obklady a sirup proti bolesti jak sme prisli domov s ockovania a pred spanim este raz sirup inak v noci ked zaspavala tak vzlikala prvy krat to boli najviac potom sa preockuje o 3mes a potom este raz asi o 6mes.uz druhy raz tak neplakala tretie ockovanie nas caka v juni.

matelko1
18. máj 2010

mne predpisala cipky panadol.mam im dat polovicku a po 6-tich hod.znovu.

lusinkaj
18. máj 2010

ahojte 🙂
tak sme doma od dr.som sa bala ale drobci su v poriadku 🙂 pekne sa hybu,len skoda ze ja este necitim pohyby ale dufam ze kazdu chvilu zacnem pocitovat kopanceky 🙂
mala som v moci inf.tak mi dal antib.tak dufam ze zaberu a bude dobreeee 🙂

jeden drobcek sa nam pekne ukazal-dievcatko to bude a druhy este nevieme tak uvidime 🙂

sofi,tak ja este pohyby take intenzivne necitim...ale na 3D idem 9.6 som uz obj. 🙂
ale preco sa ides obj.tak neskoro?to budu mat nieco volne?kam ides?

katarina822
18. máj 2010

jej lusi super ze je vsetko ok len sa drzte takze jedno babo dievcatko a druhe sa ukaze nabuduce 😉

lusinkaj
18. máj 2010

kati dakujem 🙂
no uvidime na 3D co to je tam nam hadam uz povedia 🙂

sofia2008
18. máj 2010

jeej lusi..gratulujem 🙂 super, ze je vsetko ok 🙂
ja budem volat dr. priamo na mobil, takze ma dufam hned vezme, ked bude mat najblizsie sluzbu..inac mne z vyteru
zistili streptokoka..ale dr. moja teraz ma dovolenku, takze neviem, ci to necha tak alebo mi da antib..dufam, ze to nevadi 😒

katarina822
19. máj 2010

ahojte sofia to nevadi ja som ho sice nemala ale co mali zeny dostali lieky vacsinou zistili neskor pri vytery v 8mes.tehu. to len aby sa babo nenakazilo pri porode musis vybrat lieky.

sofia2008
19. máj 2010

dakujem katka 🙂

matelko1
19. máj 2010

ahojte.
dnes je uprsany den.uz mam dost toho dazda.
lusi tak to je super dievcatko a druhe zatial sa neukazalo.betar maly 😵 ...ale 3D/4D utz ak sa nebude skryvat,tak doki ti povie pohlavie.......
u nas noc bola dobra.chlapci sa zobudili o 3-tej a potom o 7-mej.a tak som sa bala ako budu bubat po injekciach,ale dobre.
dr mi povedala,ze mozem zacat s prikrmami,ale zda sa mi to skoro.ved budu mat az o tyzden 4 mes.

lusinkaj
19. máj 2010

ahojte 🙂
no matelko,zevraj dievcatko tak uvidime na tom 3D ci sa potvrdi a urcite nam tam uz povie dr.co su obaja 🙂 tesim sa 🙂

sofi,urcite nato ti treba ant.preliecit to.... 🙂
ja mam v moci infekciu,neviem odkial tak tiez mi dr.predpisal ant.aby sa preliecilo 🙂

matelko1
19. máj 2010

ahoj lusi.veru 3D to potvrdi,ale to je jedno,ze co to bude hlavne nech to je zdrave... 🙂
a aku mas infekciu.z coho si to dostala......uz mas polovicu tehu za sebou.ze to leti.

lusinkaj
19. máj 2010

matelko no tak u inf.sama nechapem...raz som mala v moci krv tak som musela doma zbierat moc 24h.a vtedy mi zistili...ale bola som na urologii a vsteko bolo na utz ok taze som z toho prekvapena 😒 nechapem......ale ant.to znicia a bude dobreee 🙂

presne tak,nech su zdravi a nech to doatiahne co najdlhsie s tt 🙂

kalja
19. máj 2010

Ahojte kočky, chcela by som sa poinformovať. Nám pred troma rokmi zomrel synček, a odvtedy sa márne pokúšame otehotnieť. Moja lekárka so mnou nič nerobí, a preto som sa rozhodla zavolať do Gyncare. Rozprávala som priamo s mudr. Hermannom a ten mi povedal, že keď dostanem MS mám mu zavolať a on ma objedná. Chcela by som Vás poprosiť, či by ste neboli také dobré, a nenapísali mi v krátkosti, čo ma čaká. Mám vziať hneď aj manžela? Je to spoplatňované? Na peniazoch nám už v tejto fáze nezáleží, ale chcela by som to vedieť. Prepáčte, že Vám tu takto narúšam Vašu družnú priateľskú debatu, ale buďte také dobré a napíšte mi, na čo sa mám pripraviť. Potrebujem kartu od svojej lekárky? A ešte jedna otázka, tie, ktoré ste otehotneli s pomocou MUDr. Hermanna, staral sa o Vás aj potom, počas tehotenstva? Ďakujem Vám veľmi pekne, možno to tu niekde všetko je, ale Vy ste tu už také kámošky, že ste toho zapísali veeeeeeeľmi veľa. Ďakujem ešte raz, a prepáčte, že som sa medzi Vás takto drzo votrela. Pekný deň. Bozkávam.

katarina822
19. máj 2010

ahojte matelko zacat s prikrmovanim mozes od ukonceneho 4mes.ale tyz.hore dole zalezi jaky su papkaci vacsinou vacsi papkaci mliecka zacinaju skor ale aj tak zo zaciatku to bude mozno 1lyz.2lyz. drzim palce aby im chutnali prikrmy a pekne rastli. 😉

kaljia napisem ti do IP.

sobka
19. máj 2010

ahoj kalja, k dr. Hermanovi možes ist v den MS alebo do troch dní od MS sama, kedy ta objedná..možes mu volať aj v sobotu, ked dostanes MS cez víkend a urcite ta objedná na pondelok...budes absolvovať vstupný pohovor na yáklade informácií, ktoré mu poskytnes písomne, sestricka ti dá taký vstupný dotazník, aké lieky užívas, kollko IVF, IUI si mala, ci si bola tehotná, aké choroby si v detstve prekonala a pod....na ambulancii ti vezme sestra krv, dr. ti urobí UTZ a dá ti dalsí termín....potom sa dohodnete na termín , kedy príde aj partner na SPG. a ja som absolvovala este jedno vysestrenie potom., v dalsí den náslwdujuceho mesiaca, kedy som dostala MS, nejaké cervikacné vysetrenia, ale len z krvi....a ak bude mať výsledky, dohodntee sa, kedy prídete obaja na konzultáciu a povie vám ako dopadli výsledky, jeho názor a verdikt ako dalej neplodnosť riesiť, poprípade dalsie vysetrenia, kedy ti navrhne genetiku, endokrynologiu, manželove výsledky z krvi na rozne toxo, chlamídie...aids...a pod...to ale si budete musieť vybavovať sami, cez vásho obvodného....V ten den vasej konzultácie s ním sa platí u neho 50eur za vsetky tieto vysetrenia naraz a.....potom, ked budete mat vsetky správy odtial, kam vás poslal, , zavolás dr. a objedná ta na konzultáciu, kde sa dohodnete kedy zacnete napr. s IUI,, alebo IVF...ako sa dohodnete....podla cyklu.
vela stastia prajem 🙂
Ahojte hermanky, ja sa už neviem dockať, kedy mi príde MS a pojdem na vysetrenia opať...dufam, že toto IVF už bude uspesné.... 😉

kalja
20. máj 2010

ďakujem Vám veľmi pekne kočky. Majte sa krásne.

matelko1
20. máj 2010

ahojte.
prajem pekny den 🙂
dnes mi zistili helicobaktera v zaludku.to ako sa tam dostal viete mi povedat?mozem nakazit deticky?no bojim sa.zajtra mam ist k lekarke,ze sa dohodneme co dalej.viete mi poradit?

katarina822
20. máj 2010

Ahoj matelko helikobtera ma v zaludku kazdy 3clovek.aj ja som mala dostanes 3kombinaciu antibiotik a potom pojdes na kontrolu vacsinou uz sa znici ale ak by si ho este mala dostanes este lieky.potom o rok si mozes kupit v lekarni test ci ho nemas lebo skor sa neoplati testovat lebo ti moze ukazat ze ho mas ale nemusis ho mat.dopis ti IP.