• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
...maji blahozelam,ked som bola u hermana tak mi povedal,ze z februara ma 9 tehu,tak som si myslela,ze aj ty si medzi nimi...bomba
2. mar 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puglee a ako dlho si este cakala u neho.....no hermimu sa dari,len tak dalej. :slight_smile:
2. mar 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji z celeho srdiecka blahozelám,pekne sa opatrujte s bobacikom :slight_smile:
pugle ty kedy ides najblisie k hermimu? :slight_smile:
2. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko 2 hodiny som cakala:stuck_out_tongue_closed_eyes:...ale sa mi asi 3krat ospravedlnoval...ale chvalabohu,ze tentokrat stimulka prebieha o.k. v stredu idem opat
2. mar 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilus:slight_smile:
2. mar 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj puglee.....tesim sa velmi....som sa ta nemohla dockat:slight_smile:....a vies ze ked som mu volala myslela som ze ci prave nesedis u neho?
2. mar 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla....dakujem moja....:slight_smile:
2. mar 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Majka no vidíš že ti to vyšlo,gratulujem :slight_smile:
2. mar 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evy...ahoooooj......dakujeeeem..... :slight_smile: tesim sa jak mele bejby:slight_smile:)
2. mar 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ti verim,ved tie // boli kráasne :wink: teraz len oddychovat a šetriť sa :slight_smile:
2. mar 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked zacala som kaslat jak diva....teraz prave...:frowning2:...uz len cibulu som si nakrajala s medom aby pustila stavu a to budem pit
2. mar 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........zaciatok tyzdna za nami :grinning: :grinning: majka blahozelam to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
puglee a zase si neprisla......... :cry:
lusi ja som piatok v robote, ta dufam ze nedate stretko na rano na 6,00 :wink: ja by som vas tiez rada stihla :slight_smile:
2. mar 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerena...dakujem moja.....mam vas vsetky veeeeeelmi rada:slight_smile:
2. mar 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee baby...juj dnes bol,ale den... :wink: aspon ze pekny slnecny...
bola som na navsteve,potom mi volal brat ze musi surne prist kumne okolo 2 si urobit nejaku pracu do skoly,lebo on teraz maturuje,a ze zajtra musi odovzdat,ze rano mu to oznamil profesor.tak sme sa museli zbalit z navstevy a prist domov.ale nevadi,ved jediny brat...co pre nho neurobim... :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ale dobra sprava,objednala som si dnes koberec do obyvacky...konecneeeee :slight_smile:
2. mar 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka gratulujem.... :slight_smile:
2. mar 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ger este neviem,ci vobec bude nejake stretko,lebo nikto sa zatial neprihlasil... :frowning2:
len ja a bea a ty...viac nikto...a ty si v praci...do kolkej robis?
2. mar 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerenka moja zlatá prepáč, ale sme u hermiho čakali 2 hodiny a potom sme sa ponáhľali domkov aby manžel stihol do nočnej....ale v stredu idem opäť tak na 100% zájdem a ako ťa spoznám :wink:
2. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusi, veď ja by som na stretko veľmi rada, ale dnes mi Hermi povedal, že v piatok bude odber
2. mar 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peglee mala a gulata v okuliaroch :grinning: :grinning: 1 zena medzi 3 chlapmi :sweat_smile:
2. mar 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puglee ahoj,to uz bude odber?fihaaaa ako rychlo ten cas leti.... :wink:
2. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievčence, tak teraz som tak preletela, čo ste popísali. Tak dá sa povedať, že máme celkom dobrý začiatok týždňa. :slight_smile: Verím, že to vydrží. Ja sa už teším kedy bude 25. apríl a potom si vezmem deň voľna. Juj to bude paráda, no a možno aj dva dni. :grinning: Veď načo trocháriť, no nie???? :wink: Ľudkovia, želám Vám krásny večer, ja idem ďalej pracovať.
2. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ger o.k. :grinning: :grinning: :grinning: tak v stredu sa teš
2. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby...
ja len na skok,lebo manžel pracuje na počitači,tak som len využila voľný čas...
majka...blahoželám k tehu...supeeer....

puglee...čau....tak super,že stimulka ide tak ako má....piatok odber..Bože ...ako to letí.....a možno sa v KE aj stretneme....ja idem piatok....a tiež navštívim zase gerenku...
:slight_smile:
lusi....ak bude nejaké stretko,tak sa pripájam....ak to nebude až večer....dohodneme sa....
2. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru lusi, veď už od stredy stimulkujem....len ti si bola zaneprázdnená krsniatkom :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dianan :wink:
2. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau puglee....tak ako dopadla kontrola???hovoril doktor,aj koľko je folikov...??
2. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nehovoril, ale výraz tváre mal pokojný :slight_smile: ...mám ďalej pokračovať 75ml a v stredu kontrola a v piatok odber...no dúfam....lebo všetko sa môže stať..veď vieš.....a ty tiež už by si mala začať stimulku?.......bola by som rada, keby že sme sa už konečne stretli
2. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puglee...ved ja tiež.....ja piatok pichám dipherelin,čakam na menzes,a hned stimulka....
2. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia piatok.......super :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ger....navštívim ťa....
pomaly začnem zase so stimulkou...
2. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok