• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
@marsi28 dakujem :dizzy_face: ....snad to nebude problem ked si ms dostala.drzim palce aby ti vysiel ket.v mojom pripade bol ket uspesny :dizzy_face:
2. jún 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste baby....je tu pusto.... :frowning2:
2. jún 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matelko :wink:
2. jún 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.teba som tu davno nevidela.co mas nove :slight_smile:
2. jún 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial nic nove...uz presli 4 tyzdne, takze ziadost by uz aj mohla byt schvalena....dufam, dnes tam mm volal ale v inej veci a zabudol sa opytat..ale aj tak este caka na vysledky jedneho vysetrenia kvoli tomu mrazeniu spermii..takze pockame a uvidime, stale nie sme rozhodnuti, ci ist mrazit, ci ni a risknut to :unamused: budeme po dovolenke, on oddychnuti a berie teraz aj vitaminy, no neviem, ci to moze mat vplyv
2. jún 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik tak ja neviem,ale asi by sme dali zmrazit,preistotu...a na dovolenku sa kam chystate.
2. jún 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do Chorvatska :slight_smile: ...1.7 odchadzame autom :slight_smile:
2. jún 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
@kukulik30 super a kam do chorvatska.
3. jún 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , matelko Tucepi :slight_smile:
3. jún 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babuľky...
tak ja som znechutená! ..vecnosť, neochota, tisíc otázok mi ostalo neodpovedaných v hlave...

radšej to tu nebudem rozoberať... :pensive:

dotiahnem všetko čo mám a ...končím!

tak pa...
3. jún 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj walle..poznám ten pocit..treba sa nad tým povzniesť a veriť,že tentoraz to bude posledný krát. . :slight_smile:
4. jún 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu teraz niekto kto uz bol na IVF ?
idem prvykrat, v stredu som bola na odber - mala som len 3 vajicka , vcera som volala a oplodnili sa len 2 a dnes mam zavolat keby mam prist na transfer
4. jún 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze na ET idem v pondelok tzn. ze to je uz predlzena kultivacia ked som mala v stredu odber a v pondelok ET ?
u nas bolo nutne ICSI - baby bojim sa sklamania
nebudem mat asi ani mrazaciky lebo vlozia mi iba jedno, lebo som mala a chuda a jedno asi nemrazia ci?
4. jún 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felicita vitaj, neboj sa, možno ti vložia obe, uvidíš, aké budu embryjká, možno budu obe v stadiu blastocysty...ja som mala dve vložené a ani jedno sa mi neujalo a , tak ho poros , nech ti vloží obe...a to som bola kandidátka na jedno :unamused: ...takže dr. najlepsie vie a embryolog stanoví kvalitu embrya, nezufaj, mysli pozitívne :wink: držím palceky, pa
4. jún 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hermanky :slight_smile:
4. jún 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felicita - ja idem na vklad v utorok KET...nádej je veľmi dôležitá,ale...treba to radšej brať nie moc emotívne...lebo potom sklamanie naozaj bolí...ja po neúspechu sa už snažím to brať trošku povrchnejšie...zatiaľ.nedávať do toho veľa emócií a nádejí...

čo sa týka embr. samozrejme, že mrazia aj jediné jedno, veď je to život.to, že si malá atď. prečo vidíš v tom problém? hovoril ti to Hermi? to nie je jeho štýl...ja som tiež menšia a tenká a dve sa vložia len tak fučí...hoci moja gynek.mi neodporúča, no Hermi to vidí ináč...

broskina - ďakujem... :pensive: mmoc.
sobka -ahojky...takže idete do 4 IVF?????? wau!!! to áno...ja mám za sebou prvé a aj končím ...na Sl.určite... :pensive:
4. jún 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem komu ako mrazia...ale mne zahadne nezamrazili 2.. :angry:
4. jún 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
briskinka - nerozumiem...všetko, čo je schopné zamrazenia a žije ,mrazia...nie? :unamused:
4. jún 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
broskinka - opravujem...to som ti dala meno, že? :wink: :confused:
4. jún 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, teraz som si všimla dátum...ja idem na KET presne v ten istý deň kedy som pred 5 rokmi potratila...8.6. hm.... :pensive:
4. jún 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som si aj ja myslela walle..ale ja som potom nepatrala,že prečo sa nezmrazili..a ten datum je mozno dobre znamenie.. :wink:
4. jún 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
broskinka!!! :wink: hm...keby... :pensive: ináč, broskinky mám rada!!!! :dizzy_face:
4. jún 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a veru..niekde som čítala lusi...čo tu nezašla???? tak ďaleko? :wink: tak ju ppozdravujem a nech je skoro doma v poriadku...
4. jún 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata mam otazku ze v ktory den cyklu sa robi ket?ja som bola vcera u hermiho na kontrole a beriem estrimax dalsiu kontrolu mam 18.6.nie je to prilis velky odstup?v ktory den sa potom vkladaju embrya?
5. jún 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som povedat ze estrimax berim uz 8den
5. jún 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bara..vklad je velmi individualny, vsetko zalezi od vysky sliznice, niektorej babe robia vklad na 12, niekomu na 14, 18, 21 den..dr. vie, co robi.. :slight_smile:
5. jún 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za privitanie a povzbudenie
walle - ano Hermi mi povedal, ze nie som stavana na dvojicky, ze mi vlozi len jedno - ja mam 44 kg asi nechce riskovat komplikacie...neviem
babulky a chcem sa opytat ked ste brali tie hormony nechodili ste casto cikat ? lebo ja som niejaka nafuknuta a casto chodim na wcko a krize ma niejak poboluju aj prsia mam niejake navrete a citlive - ako pred menzesom
je to normalne , ci mam Hermiho v pondelok pred ET na to upozornit ?

5. jún 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte myslím, že sa budem pripájať k rozhovorom s Vami. Poisťovňa my schválila Merional, čakám na men. a mam sa ozvať dokimu. Nevie my niektorá povedať aky je postup ďalej, mala by som mať insemináciu. :slight_smile:
5. jún 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sofia dakujem trosku si ma povzbudila.uz som sa zlakla ci sa nezmylil lebo v posledny tyzden mi chodi mrcha aj ked by som bola rada aby neprisla.
:wink:
5. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felicita - dávaj si pozor na seba!!! okamžite pi veľa veľa vody!!! myslím tým litre!!! môže byť, že máš nábeh na hyperstimulačný syndrom!!! ja som to mala, vklad sa nekonal a skončila som v nemocnici na týždeň s vysokými teplotami a strašnými bolesťami. Nechcem ťa strašiť. Podľa mňa nebude to také zlé s tebou, lebo ja som išla do nemocnice už v noci v ten istý deň po odbere.Ale môže sa stať, že to máš a vklad sa konať nebude. Íntenzita môže byť rôzna. Ja som mala strašne nafuknuté brucho, cikala som často, bolesti v krížoch a v noci začali v intervaloch strašné bolesti vaječníkov. Drž sa!!! voda voda voda!!!!
6. jún 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok