• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
ahojte.
@cizana ano najlepesie je nocna kosela.nerobi sa to na ambulancii,ale v takej operacnej miestnosti,alebo ako to mam nazvat.trva to kratko,priblizne 15 min budes v narkoze a preberies sa na izbe,trosku si polezis a pojdes k hermimu pre spravu.
10. jún 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walle tak ti drzim palce aby ti to tentokrat vyslo.
10. jún 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko, ďakujem za info. Som prekvapená, že v narkóze- uau!
Tvoji drobci sú rozkošní - to je zaké zlaté /na dvojitú starostlivosť asi nie/ mať dvojičky. Ale brala by som takých zlatúšikov hneď.
10. jún 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
sofi,ja som mala ist na morfol.utz v utorok ale mi volala sestricka ze dr.tam nebude taze az na druhy utorok cize 15.6.ale nevadi ale uz sa velmi tesim.... :slight_smile:
ja ked som bola teraz v nemocke mi robili taky rychly morf.utz vsetko v poriadku....a zevraj su to obidve dievcatka :slight_smile: a jedna vazi 473g.a druha 549g.cize dost :slight_smile: maju pekne vahy aj v knizke tak pisu ze by mali mat v tomto tyz.tolko :wink:
ale tesim,sa na utz u dankovcika tam to bude take ine....aspon ich konecne uvidim a snad na 99% povedia co to je ci fakt dievcatka :wink:

asi uz mi zacali tlacit,na rebra a zaludok tak ma pobolieva hore aj take tvrdsie mam to brusko hore.....aj zle s ami uz teraz spi..ale este musime vydrzat par mes. :slight_smile:
11. jún 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@lusinkaj máte už vybraté mená? :dizzy_face:
11. jún 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ahoooj :wink:
ano mena mame,ak to budu fakt dievcatka tak to bude Karin a Vivien :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekné mená :wink:
11. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :slight_smile:
snad to uz nezmenime....ostanu tie :wink: :grinning:
11. jún 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej lusi..takze dievcatka?no ved uvidis, co ti povie dr.dankovcik :slight_smile: ale vahu maju poriadnu..nasa mala minuly tyzden 330g..na dvojcata su teda uz teraz poriadne velke..hlavne, nech je vsetko ok :slight_smile:
11. jún 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte lusi jej obe dievcatka :slight_smile: pekne mena :wink: drzte sa :wink:
11. jún 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá...

lusi!!!! ahoj...to už si v 23 tt??? Páni, tak to letí ten čas...veď nedávno si nám tu oznámila pozitívnu správičku....strááášne to letí.Takže také Janka a Danka???? :sweat_smile: krása!!!
11. jún 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
dnes som bola na vklade a teraz večer som si šla zaviesť utrogestan, ale nenapísal lekár koľko tabliet a kedy - zostáva také isté dávkovanie ako pred vkladom?
11. jún 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: @cizana, ano dve tbl vecer :wink:
11. jún 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi baby? supeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrr :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,krasnu nedelu prajem :wink: u nas kraaaasne teplucko,az priserne :wink:

dakujem vam :slight_smile: tak zevraj su to dievcatka,uvidime teraz v utorok ideme na 3D tak ci dankovcik potvrdi,som zvedava :wink:

walle,veru ten cas leti este chvilu a aj rodit budem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. jún 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

tak zatiaľ príznaky žiadne, pocity žiadne... :confounded: ...
ozaj, kde mi zmizla fotka??? :confused:
13. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walle ja napodobne, sem tam citim brusko a krize ako na marchu, ale inac nic, uz ani prsia ma tak nebolia ....
ty budes testovat ci vydrzis na krv do piatku ?
14. jún 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
cely vikend som tu nebola.
lusi jeeej super,takze dievcatka.aj mena ste super vybrali.tvrdnut brusko mne zacalo oklo 30-teho tt.brala som magne B6 na tvrdnutie.a zaha ta nepali....mna strasne palila.
@walle takze 18-teho aj s
@felicita2 idete na krv.................tak vam drzim palce,ze nam oznamite pozitivnu spravicku.a budete aj testovat,alebo len na krv pockate.
14. jún 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko ja neviem fakt preco mam take tvrde...hlavne ked stojim,chodim...ked lezim tak este je to ok....asi fakt musim len lezat :unamused:
no ja tiez beriem magne b6 kazal mi az 3x2 brat :slight_smile:
no zajtra ideme na 3D tak som zvedava,verim ze drobci su zdravi a vsetko je ok a uvidime ci potvrdia pohlavie :slight_smile:
14. jún 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..drzim palce..wall aj felicite :slight_smile:
matelko..pozdravujem :slight_smile:
14. jún 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi..takze zajtra idete na 3D..nech to dobre dopadne :slight_smile:
14. jún 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi,ano konecne mali sme uz ist min.utorok ale dr.tam nebol...
14. jún 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj tak ja som zvedava ci ti dankovcik potvrdi dievcatka.tak pekne oddychuj.je to zataz dvojky cakat,ale zvladnes to.ved uz mas vacsiu polovicu za sebou :slight_smile: ..urcite sa skor narodia o nejaky ten tyzden.

@sofia2008 a ty ako sa mas.
14. jún 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko,no veru som zvedava co povie dankovcik ci potvrdi dievcatka :wink:
veru,je to zataz mat dvojicky,ale musime vydrzat ked som uz tolko vydrzala :slight_smile: len nech su drobci zdravi a v poriadku.... :slight_smile:
jasne stym ratam ze budem skor rodit aspon 2tt musim skor kvoli pec.testom ......
14. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj veru to je jedno co bude,hlavne nech su zdrave babatka.moji chlapci mi uz vyspia celu noc.vcera sa zobudili rano o 6:15 a dnes o 4:30.super.vecer su uz o 20-tej v postielke pekne napapani :dizzy_face: ...len sa usmievaju,to su taki smejkovia :dizzy_face: ..asi po mamine,lebo ja sa stale smejem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko,no co viac mozes chciet,super tesim sa s tebou :slight_smile:
14. jún 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapci uz zo dna na den su stale viac a viac vnimavi,no zlati su.teraz bubaju.o chvilku sa zobudia apojdu papat..ak nebude prsat,tak pojdeme von,trosku sa prejst.
kocik mas uz vybraty....myslim ze si si vybrala bumberlide,ze..
14. jún 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko, tak ty mas ale poslusnych chlapcekov :slight_smile: take male babatka, ved to je krasa :dizzy_face:
lusi, uz keby sme to aj my mali za sebou :slight_smile: ja sa mam fajn, som doma, sem tam odbehnem do prace, ked sa velmi nudim alebo za kamoskami :slight_smile: len to pocasie sa zasa pokazilo :angry:
14. jún 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne,tak sofi bodaj by uz bolo po lete a porodim a mam doma deticky :wink:
ale neboj,nenazdame sa a uz to bude tu....ved si zober ze uz som 24tt-6.mesiac teraz som bola za Hermanom.....
idem sa vystriet....papa zatial
14. jún 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj baby len si uzivajte tie chvile s drobcami v brusku :slight_smile: aj ked viem, ze najradsej by ste ich uz mali pri sebe.. cas velmi rychlo leti.. my sme takto pred rokom boli u hermiho a nas drobcek ma uz 4 mesiace :slight_smile:
14. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok