• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
dakujem, piatok to rozhodne- uz len 2 dni :wink:
16. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,neviem, či si ma ešte pamatáte. v máji sa mi v 33.tt narodili dvaja chlapci. strávila som tri mesiace v nem. v BB. deti mali pod dve kg, 1600 a 1560g. boli až do minulého týždňa na jiske.
16. jún 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
feli!!!! neblázni, vážne???? :sweat_smile: jéj, to by bolo supeeeer!!! totižto máme rovnaké príznaky!!! viem, je to hlúpe si myslieť, že v tom prípade aj ja môžem byť tehu... :confused: :grinning:
ja nemám odvahu testnúť...ani ma to neláka, zvláštne...totižto ja tomu verím tak na 10% zo 100% že to vyšlo...proste to cítim... :frowning2: ale nádej zomiera posledná...klamala by som, keby som ešte v kútiku srdca nedúfala...neviem prečo, ale stále si myslím, že ak budem tehu, tak tie príznaky budú iné a proste to budem výrazne cítiť!!! raz už tehu som bola...hlavne veľký dôkaz sú boľavé prsia...a teraz nič...ja viem, každé tehu môže byť iné a iné príznaky, ale proste to tak cítim... :frowning2: :pensive:

dievčatá pozdravujem...!!! :wink:
16. jún 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluška ja si ťa trochu pamätám!!!! to vážne??? tak to ste si museli vytrpieť, oh jóoo :frowning2: a ako? ste v poriadku? ako to zvládate?
16. jún 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska23 ahoj ja si ta pamatam.tak gratulujem ku chlapcom :slight_smile: ...............my uz tiez mame 4,5 mes.chlapci sa narodili len o 3 tt skor a vahu mali perfektnu 2400g,2900g
ako sa mate.kolko ti uz pribrali.

@walle jasne,ze musis verit :slight_smile:
16. jún 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska23 dnes som na teba myslela,ako sa mas dlho si sa neozyvala :wink:
super,gratulujem k chlapcom... :slight_smile:
a preco si bola 3mes.v nemocke,aky si mala problem? :slight_smile:
16. jún 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
17. jún 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walle musis viac verit 10% je malo- prosim ver aspon na min. 80% ,priznaky su u kazdeho rozne , mna prsia tiez vobec nebolia, ale ja som sa zo zaciatku rozpravala s nasou malou Viktorkou :grinning:, vzdy jej hovorim, ze je u mna v bezpeci a maminka a tatino ju velmi lubia a tesime sa na nu o 9 mesiacov :grinning:

inac dnes som znuvu testla lebo mi to nedalo - urobil som si test s mensou citlivostou ako ten prvy a su tam zretelne //
tak to musi vyjst, ved tie injekcie co sme brali uz museli vyprchat nie? ci ktore hormony mozu este ukazat falosne HCG ?

17. jún 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@felicita2 ano vyslo to,urcite.lieky a injekcie uz davno vyprchali.tak zajtra ides na krv,ano....
17. jún 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 drzim sa zatial pri zemi , ale uz mam odvahu sa tisko vytesovat :wink:
17. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walle este ti chcem napisat, ze ja som mala tiez chvile a dni ked som si uz myslela, ze nic z toho,ze je to v keli.
Ale potom som si povedala ze dost - dolezite je pozitivne myslenie,nie nadarmo sa hovori, ze zlymi myslienkami zle privolavas, tak som si povedala, ze tomu zacnem normalne verit a citila som sa aj spokojnejsia a menej v strese.
A stres robi tiez vela.

Takze hlavku hore, pozitivne myslenie zapnut a zajtra sa tesit na krvicku a dobry vysledok ! :wink:
Bude vsetko o.k. a vyjde nam to , neboj. :slight_smile:
17. jún 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska23 a ako sa mate? gratulujem ku chlapcekom a prajem vsetko dobre, hlavne zdravicko.
17. jún 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dakujem za gratulácie.
ja som bola v nemocke kvôli hroziacemu predčasnému pôrodu. veľmi mi tvrdlo brucho a skoro som sa otvorila.
nemám veľa času na písanie, ale aspoň sem tam nakuknem. mali už trochu pribrali nad 2000g, inak by nás nepustili domov. veľmi mi nespia a problémy mám aj s krmením. papajú natal, ale neviem nejako nájsť systém krmenia. začínam mať z toho depku. kým nakrmim jedno, druhe plače. mliečko vychladne a zase všetko nanovo. v noci sú dosť hore a ja mám pocit, že len krmim.
matelko porad mi prosím ťa, ty to už máš zrejme premakané
17. jún 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas a na tu krv HCG treba ist nalačno?
17. jún 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
felicita2 netreba na lačno.
Veľmi dobre sa čítajú správy o //.
Nech máš krásne hcg a aj walle :wink:
17. jún 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima263 dakujeme, vyjde nam to obom :slight_smile:
17. jún 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska23 a kolko maju tvoji chlapci tt.ja uz mam system.ja ich krmim naraz od zaciatku.vyvysim si hlavicky vankusikom na gauci a jedna flaska do jednej ruky,druha do druhej ruky a ideme.mne pekne spinkaju od zaciatku a teraz mi uz vyspia celu noc.o 7-mej vecer kupeme,o pol 8 papanie a sup do postielok.sami zaspavaju,nemusime byt v izbe.
17. jún 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matelko, majú necelých šesť týždňov, ale doma som len týždeň.
na ten vankúšik si ich dáš vedľa seba pred seba alebo po stranách hlavičkami k sebe? mne málo spia a papajú každé tri hodiny. najhoršie je to v noci ked sú hore o desiatej, jednej, štvrtej a ráno o siedmej. viem ešte som s nimi málo, sú strašne maličkí a ešte aj strach.
17. jún 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska23 po stranach ich mam hlavickami hore a kukaju sa na mna.ked sme mali 6 tt tak tiez sme boli kazde 3 hod hore.mne spinkaju pekne od narodenia.klop,klop,
17. jún 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska23 neboj,prides do toho.je pravda,ze ja som s nimi od narodenia.tyzden sme boli v nemocke a hajde domov.my sme si hned nasli system.spolu vstavaju,papaju...co som velmi rada,lebo tak aj my vyspime.a co papaju.kojis ich.....ozaj ako sa volaju.
17. jún 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nemáte niektorá skúsenosť, aká má byť pauza medzi KET a ďalším IVF?
Ďakujem.
17. jún 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá ďakujem za podporu...nebojte nestresujem...snažím sa to brať s rezervou...ak vyjde budeš nesmierne šťastná ak nevyjde...idem kopať do záhrady!!!! :unamused: :grinning: a v sobotu budem kopať a kopať až pokiaľ sa nevyšťavím! do noci!!! :grinning:

mimka - podľa mňa jeden cyklus a ideš na to...ja som dokonca rozmýšľala ísť na KET ( ak to nevyšlo) aj hneď, len neviem, či HErmi dovolí... :confounded:
17. jún 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima263 ja si tiez myslim,ze tam nemusi byt nejaka dlha pauza.

@walle ty uz na dalsie urcite nepojdes.zajtra ides na krv ano....skusala si aj testnut,alebo kasles na to a ked si tolko vydrzala,tak pockas do tej krvi.
zajtra cakame na vysledky baby.myslim,ze dve idete na krv.ze.
17. jún 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netestnem ani za svet!!!! bojím sa toho ako čert kríža!!!! :confused: kedysi som si myslela, že nevydržím a testnem ako naposledy...no teraz je to úplne iné...prax zo sklamania!!!! :confounded: :grinning:
17. jún 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je pre mňa už úspech že ešte nekrvácam...naposledy som od 8 dňa po vklade začala krvácať...dnes som 9-ty a nič...tak uvidíme -povedal slepý....
17. jún 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ďakujem ale aj tak mám veľkú dilemu, nejako sa už len rozhodnem..
walle ja som postrehla jednu podstatnú vec - nešpiníš ako minule :wink:
17. jún 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím, že myslíme na to isté, len mne pomalšie nabiehajú príspevky
17. jún 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj strasne ma naduva, som nafuknuta ako balon vkuse, normalne sa neviem poriadne hybat- krce nemam , ale je to neprijemne
17. jún 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby na zajtra vam drzim vsetky palce.....a cakame na spravy :dizzy_face:

moji chlapci uz bubaju.dnes som bola na ne vecer sama.aj sme pred kupanim pocvicili,potom sa napapali,vecer postupne aby si to mohli vychutnat :dizzy_face: ....vecer som im zacala robit kasicky aby dlhsie pospinkali.nekojim,takze od ukonceneho 4 mes mozem davat a dostat rozne v lekarni,ale davam len ryzovu,alebo mliecnu.
17. jún 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walle velmi ti drzim prsty :slight_smile:

@matelko1 tak vy ste sikovni :slight_smile:
17. jún 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok