• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
@nivejka ahoooooooj :slight_smile: presne to iste mam aj ja...na chrbte nemozem lebo sa mi zle dycha a ked spim na boku a sa prebudim na wc,strasna bolest musim predychat aby sa brusko uvolnilo a tak mozem ist na wc :frowning2: :wink:
ale uz to nejak vydrzime uz nie dlhooooooooooooooooooooooo :dizzy_face: :sweat_smile:
@sofia2008 joooj,tak drzim prsty aby si to tiez zvladla a bolo vsteko dobreeeeeeeee :slight_smile:
3. aug 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby na chrbte by ste vo vyssom stadiu nemali spat babo tlaci na nieco zajtra sa pozriem na co a napisem odbornejsie :wink: a mozem vam prist zle tahsie sa dycha ...
3. aug 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina822 ...ahoj...budem čakať na nové info.....ale čo ked môžem ležať len v polosede :frowning2: :frowning2:
4. aug 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina822 ano o tom viem,ja ani tak spat neviem,len obcas si tak lahnem na par minut a uz menim polohu lebo sa mi zle dycha :unamused:
@nivejka ty sa mas ako?ako u dr.vsetko ok?
4. aug 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hladala som v casopise lebo viem ze som to citala ale nemozem najst. je tam nieco o tom ze babo tlaci na nejaku dutu zilu a moze byt zle na odpadnutie zalezi aj kde babo je skoda ze som to nenasla tam to bolo tak lepsie povedane .
drzim vam palce uz sa vam to blizi drzte sa. :wink:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/lezanie-na-chrbte-v-tehotenstve/?page=1&lastref=pager1 ale nieco som nasla aj tu
4. aug 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj ...ahoj :slight_smile: ....dokimu idem až zajtra navečer a už teraz trpnem,že čo bude.
dnes sa zase cítim pod psa...ked sa postavím cítim tlaky zo spodu a ked ležím pobolieva ma bruško--hlavne,ked sa chcem nejako otočiť...dnes som musela na chvíľu vybehnúť von a veru neurobilo mi to dobre...strašne sa mi točila hlava---až tak,že som si musela rýchlo sadnúť,lebo som sa videla na zemi :frowning2:
4. aug 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina822 dakujem :slight_smile: :slight_smile: ....ale ako som sa dočítala--môžem ležať na chrbte v polosede,lebo mi inak táto poloha najviav vyhovuje...ked mi náhodou sklzne vankúš nižšie-už sa mi ťažko dýcha a dýcam z hlboka a potom ma už aj pľúca bolia...
4. aug 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka tak mne najlepsie robi ked lezim...aj to musim menit polohy lebo ani tak nieje dobre ani tak.... :unamused:
a musim vela pit tekutin,lebo potom citim zacina boliet hlava a aj sa zatoci :unamused:
tak ja idem az 11.8 k dr.tak som tiez zvedava ale verim,ze bude aspon tak ako naposledy aby som este par tt vydrzala doma :wink:
4. aug 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj ...dám ti potom vedieť,ako som dopadla--len dúfam,že sa neotváram,lebo naposledy mi povedal,že ho mám strašne labilný :unamused:
4. aug 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka jaaaj,tak hadam nie....moj nastastie drzi tak verim,ze aj vydrzi este :slight_smile: prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :dizzy_face:
4. aug 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj .dúfam aj ja :slight_smile: ....len ked sa už tak blbo cítim--dokonca ma pár dní bolí panva,tak sa obávam toho najhoršieho :cry: .....inak dalšie 2 kilečká mám navrch od poslednej poradne...a teraz sme už teda zaokrúhlili na 15kg---bože už som ako demižon :confounded:
4. aug 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka fiha tak ty priberas no..ja mam len 7-8kg plus :slight_smile: ja som pribrala len do bruska nikde inde :slight_smile:
citala som v teme oktob.kde si kupila jednorazove nohavicky pre teba do por.???
4. aug 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj ....v lekárni som kúpila hned aj s vložkami...,ale nie všade ich majú väčšinou lekárne v nemocniciach,alebo blízko nich....mne tvrdila lekárnička,že ich musím mať,že to v nemocniciach vyžadujú...pozerala som na ňu ako puk :sweat_smile: :sweat_smile:
ale kúpila som len jedno balenie a to mi na pobyt v nemocnici hádam stačí je ich tam 5ks a jeden kus ma stál 0,93eur..,tak nič strašnééé
4. aug 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka praveze v nemocke su najradsej ked nemas nic na sebe.. my sme vzdy pred vizitou stahovali nohavicky dole :grinning:
4. aug 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka aha... :slight_smile:
@lienka2 ahoj,no presne ako lienak pise najradsej chcu aby sme nic nemali :grinning:
4. aug 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 ...no ved to si pamätám aj ja,že nohavičky museli ísť dolu......
lekárnička mi ich tak nútila,že musím ,tak som si ich radšej kúpila--môžem ich používať po vizite--nech mi tam tá látková vložka nelieta :wink:
4. aug 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vzdy pred vizitou inak v rozhlase hlasila sestricka, ze ide vizita mamicky dajte si dole nohavicky :grinning:
4. aug 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 ...až mi je to srandovnééé , že rozhlasom...he,he,he
4. aug 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka ja som ich pouzivala stale.. len pred vizitou isli dole.. inak boli uplne super, len vyplachas vo vode a do rana boli suche.. aj bez radiatora.. a ciste.. ale potom som uz pouzivala klasicke.. predsa len lepsie drzia vlozku na mieste :sweat_smile:
@lienka2 ty si rodila v novej nem.ked pises ze rozhlasom len tam take maju :grinning:
@nivejka kde budes rodit? ak na rastislavke tak si to uzijes ten rozhlas :slight_smile:
@lienka2 ....nevedela som,že sa dajú prať??--ked hovoria,že jednorázovky :sweat_smile:
4. aug 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 ....ja niesom vaša :grinning: :grinning: :grinning: ...ja budem rodiť v BA asi v ružinove :wink: :wink:
4. aug 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka tak mozno aj v BA maju rozhlas niekde :grinning:
su dva druhy.. jedny sa daju prat a ine nie.. ja som kupovala take co sa dali.. super vec :slight_smile:
inak aj tak je najlepsie nechat si ranu po zasivani volne vetrat.. len to velmi nejde ked sa clovek ma starat o drobceka.. ale vzdy ked je moznost tak odporucam osprchovat a nechat na volno.. pomaha to :wink:
4. aug 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 ...mne sa ran zahojila dosť rýchlo...možno aj vdaka tým vzdušným popôrodných vložkách,ale bol by to prúser ísť po chodbe bez nohavičiek len s vložkou---mne by vypadla určite :grinning: :grinning: :grinning:
no možno majú ten rozhlas aj v BA :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....inak pamätám si ako sme sedeli v jedálni na stoličkách---na pol rite :grinning: :grinning: od bolesti...chodili sme prosiť aj o injekcie :wink:
4. aug 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka ja som nastastie sedela normalne.. mala som exkluzivne sitie :sunglasses:
maly vstal, musim ist .. drzte sa :slight_smile:
4. aug 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prajem pekny den.

@lienka2 uz si zacala aj prikrmovat.zubky uz mate.ako sa mate.
5. aug 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 zubky sa deru von, ale zatial nic..len kopceky na dasnach a nervy :sweat_smile:
prikrmovat sme zacali uz pred mesiacom, uz pomaly aj ovocie ideme davat.. raz spapa viac inokedy menej.. zatial iba obed, teraz to ovocie skusime.. inac stale mlieko..
5. aug 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 v ktorom tt si rodila?kedy ti vybrali ten serklazny steh?bolelo to?
5. aug 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj steh mi vybrali v 37tt a o tyzden na to som porodila.. ja som vyberanie necitila o nic viac ako bezne gynekologicke vysetrenie.. horsie to bolo s pesarom, ten ked vyberal tak ziadna sranda :confounded: ale hlavne ze pomohol.. :slight_smile:
5. aug 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok