Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
7. sep 2010

@matelko1 jasne dam vediet ako som dopadla...hlavne uz chcem vediet co aky postup.... 🙂

matelko1
9. sep 2010

ahojte.prajem pekny den,aj ked je uprsany...

@lusinkaj no ako si dopadla.

lusinkaj
9. sep 2010

@matelko1 ahoj
tak vsetko dopadlo super...babiky maju po 2230g cize super este priberu co to....
na druhy tyz.idem zase do poradne a mi vyberu ten serklazny steh a moze byt ze to pride namna ale nemusi ...ak by prislo tak sekcia ihned ale ak nie tak bude naplanovana na 24.9. 😵 🙂

matelko1
9. sep 2010

@lusinkaj tak to som rada a babiky maju krasne vahy...moze tam byt aj odchylka +,- 300g.mne tiez tak rozpravali a nakoniec sme mali 2900 a 2400g.no,moze to prist na teba ked ti vyberu ten steh,ale mozes byt stastna,ze si tak daleko to dotiahla.uz teraz mozes kedykolvek porodit.

lusinkaj
9. sep 2010

@matelko1 no jasne odchylka moze byt plu,minus....ale aj tak maju pekne vahy a este dorastu...
no veru vravel dr.ze ak vyberu steh moze to prist ale nemusi cize sa uvidi.....jaaaaj krati sa to pane boze 🙂

matelko1
9. sep 2010

@lusinkaj veru krati sa to.si stastna,ze budes mat princeznicky o chvilky doma av naruci.ja som tiez stastna.je to krasne byt maminou.prajem to kazdej.

lusinkaj
9. sep 2010

@matelko1 strasne sa tesim,neviem to opisat...ja milujem deti a ked si predstavim ze to budu moje jaaaaa ani neviem fakt to opisat...asi si to uvedomim az ked ich budem vidiet,drzat.......a asi sa rozplacem 😵
uz si posielala hermimu rod.listy a fotku?

matelko1
9. sep 2010

@lusinkaj este som mu neposielala,ale teraz bud.tyzden mu poslem.predsa uz aspon vidiet chlapcov ako su krasni 🙂 ...ja tiez milujem deticky a svoje ani nehovorim....kazdy den im hovorim ako ich lubkam 😵 ...a aj ked budes drzat princeznicky na rukach a budes ich mat doma tak ani vtedy si poriadne neuvedomis,vlastne nebudes verit,ze ci je to pravda.... 😵 je to krsne,neopisatelne.. 😵

lusinkaj
9. sep 2010

@matelko1 jaaaj ty si este neposlala....ja poslem hned tak po mes.dvoch max. 😉 ved presne aj ked ich budem mat v narusi tak si to nebudem ani vtedy uvedomovat...si budem mysliet ze je to sen.... 😵

matelko1
9. sep 2010

@lusinkaj aj ja som chcela hned poslat a vidis....nemam cas ani fotky prehrat na cd a dat ich urobit....ale uz som si povedala,ze ich do bud.tt poslem,lebo som mu slubila ked som od neho odchadzala....

lusinkaj
9. sep 2010

@matelko1 no mne to tiez vravel,ze ked sa narodia ze urcite mam poslat fotky....a ja anoooo,samozrejme 🙂
pouzivala si od zaciatku spacie vaky?mozno som sa ta to uz pytala...neviem....

matelko1
9. sep 2010

@lusinkaj 3mes som ich mala v perinkach a potom som dala spacie vaky.je to super vec,ale maj ich zo zaciatku v tych perinkach.je to aj dobra manipulacia,predsa babatka budu malinke a lepsie sa ti chytia.do postielok som ich davala na bok.

lusinkaj
9. sep 2010

@matelko1 ano to urcite ich budem davat zo zaciatku do periniek...samozrejme 🙂
a presne neskor kupim tie vaky ak budu chciet byt v nich... 🙂

matelko1
9. sep 2010

@lusinkaj ked od malicka ich budes davat,tak si zvyknu byt v nich.

lusinkaj
9. sep 2010

@matelko1 no ved uvidime... 🙂 teraz tvoji spinkaju?
ako dlho si bola v nemocke?

matelko1
9. sep 2010

@lusinkaj teraz sa alex zobudil.robim im na obed spenatik.....ja som bola v nemocke 5 dni a potom na nedonoseneckom odd 2 dni,takze dokopy tyzden.ak budu mat tvoje bambulky dobru vahu a vsetko prebehne hladko,tak ani ty nebudes dlhsie v nemocke.

lusinkaj
9. sep 2010

@matelko1 preco si bola na nedonoseneckom?ved mali dobre vahy a rodila si tiez v peknom tyz.?

matelko1
9. sep 2010

@lusinkaj kvoli maximovi,ten nemal 2500g tak preto a nevedel sa prisat.boli v inkubatore.

kukulik30
9. sep 2010

ahojte
@matelko1 , kde si si robila interne predoperacne vysetrenie , prosim ta...ja som bola predtym u Novakovej v meste, priniesla som si kartu od obvodacky a vysledky krvi ú len si nepamatam, ci mi krv davali vysetrovat u gyn, alebo u obvodnej 😅 /...asi na gyn by som mala ist na krv, nie?

lusinkaj
9. sep 2010

@matelko1 aha,cize aj moje ked nebudu mat 2500 tak pojdu do inkubatora?jaaaaj....
ale jedna kocka mi pisala ze jej dievcatka ked mali 2200 tak ich pustili domov ze nie 2500....

matelko1
9. sep 2010

@kukulik30 u novakovej krv od gynekologa.

matelko1
9. sep 2010

@lusinkaj ano aj u nas je ta vaha 2200g,ale nevedel sa maxim prisat ani na flasku.

lusinkaj
9. sep 2010

@matelko1 aha cize tak to je...tak verim,ze bude dobre ze nebudeme dlho v nem.a nebudu ich musiet nikam prenasat

kukulik30
9. sep 2010

@matelko1 dik..tak som si dobre pamatala..len som si nebola ista 🙂

kukulik30
9. sep 2010

@lusinkaj nemysli na nic zle...vsetko dobre dopadne 😉 uz sa ti to ozaj krati...drzim palce, nech vsetko prebehne bez problemov 😉

lusinkaj
9. sep 2010

@kukulik30 dakujem 🙂 verim,ze bude dobreeeeeeeee 🙂
aj tebe drzim prsty 🙂

matelko1
9. sep 2010

@lusinkaj vsetko bude ok,ver..... 🙂

lusinkaj
9. sep 2010

@matelko1 samozrejme,musime verit ze len dobre bude 🙂

sofia2008
9. sep 2010

@lusinkaj drzim palce lusi 🙂 som rada, ze si to tak pekne daleko dotiahla a este aj dotiahnes 🙂 super 😵

lusinkaj
9. sep 2010

@sofia2008 dakujem,drzim sa a este nech potiahnem do 38tt a budem spokojna,aby malicke boli v poriadku 🙂