• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
@lusinkaj gratulujem k dcerkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hlavne vela vela vela zdravia prajem :dizzy_face:
28. sep 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi blahozelam k dievcatkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi tak este raz ti prajem vsetko naj.....vela mliecka .....tato sprava ma zastihla ked som nebola doma,tak som nemohla na mk napisat.
28. sep 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi,srdecne blahozelam a prajem vela vela zdravicka dievcatkam aj mamine!
28. sep 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj...srdecna gratulacia k dievcatkam:slight_smile: drzte sa a vela zdravicka :wink:
29. sep 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
ja uz som videla lusiine bambulky cerstvo po narodeni na FB-tam su fotky,su krasne a vahy mali 2700g a 2100g.
29. sep 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 ahoj.a ty mas co nove.tusim uz si po decap.a uz si bola na vklade....alebo.....
29. sep 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodim nove foto v novom kociku cosatto.vsetko robime rovnako :dizzy_face:
29. sep 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pisala mi lusi.mala spinal,len to vstavanie z postele je tazsie a to my zeny,ktore sme mali cisarak tak vieme o tom,ze.....
29. sep 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahozelam lusi ku dcerkam nech ste zdravucke a nech vam rastu do krasy :slight_smile:
29. sep 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulko ahoj.vy sa ako mate.pozeram,ze uz ste mali rocik.ako sa to da zvladnut ked deti zacinaju chodit.si sama na ne,alebo ti niekto pomaha.
29. sep 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko fesaci su uz ale riadne velky a zlatucky :slight_smile: moji uz maju 14 mesiacov ale aj mne by sa zisla nejaka bugina len nevierm ci sa este oplati kupit s tou svojou si spokojna?
29. sep 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak da sa vsetko zvladnut :slight_smile: len ich musis mat stale na ociach moji chodia uz od 10 mesiacoch no je to veselo s nimi vsetko ti budu vyberat stahovat na sedacku vylezu do kresiel na postel no sranda je to na nich pozerat ale je to zase velka radost ja som s nimi sama od mala manzel chodi za pracou do zahranicia ale zvykla som si .....a co tvoji chlapci pocuvaju? :slight_smile: inac su zlatulinky...musim hodit aj ja uz nejake nove foto

29. sep 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulko ja som s tym golfacom velmi spokojna,lahko sa ovlada..
aj ja som sama,mm je v praci cely den,akurat vecer mi pomaha s kupanim,ja som tiez s chlapcami velmi spokojna,som rada,ze to vyslo.ty si posielala hermimu nejake fotky...
mas ip
29. sep 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 no krasni su tie deticky tvoje, take modre ocka maju nadherne :dizzy_face:
pozdrav lusi..uz to ma za sebou..hlavne, ze vsetko dobre dopadlo :dizzy_face:
29. sep 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 ahoj..ja uz som po odbere / 9 oocytov/ a v piatok mam transfer- oplodnili 7 embryi :slight_smile: :wink:
29. sep 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 dakujem a pozdrav odovzdam :slight_smile:
@kukulik30 ja som mala tiez 9 a oplod.7.tak drzim palce nech ti to uz vyjde a v novom centre :dizzy_face:
29. sep 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 ved o chvilku budes to amt aj ty za sebou.mas to za par :slight_smile:
29. sep 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den.tak kde ste kto....
dnes sme boli v poradni,tak alex ma 8600g,maxim 8020g.vsetko ok,prerezavaju sa nam 4 vrchne zubale :slight_smile: ,tak v noci nespime.
30. sep 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj Gratulujem k dievcatkam. :slight_smile:
30. sep 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rada by som sa s vami poradila v utorok som bola na krvicku a mala som 247 hodnotu hcg. DR. Herman mi povedal ze mam brat lieky nadalej to je duphaston 2*2 tablety a estrimax 3*1 tabletu. NA kontrolu mam prist o 3 tyzdne,m ale lieky mi dovtedy nevydrzia, asi si ich dam predpisat mojmu gynekologovi.
Rada by som vedela dokedy ste brali lieky vy, a ake mate skusenosti. DAkujem
30. sep 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@celiakia a hermi ti nepovedal dokedy mas brat lieky? mne pri prenose dal papier, kde bolo napisane co dalej s liekmi v pripade tehu.. estrimax som brala tusim do toho usg u neho, kym sa potvrdilo srdiecko a duphaston som ja brala do 20tt, ale to uz bolo rozhodnutie mojho gynekologa..
30. sep 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mbabenky...dávno som tu nebola...
jáj, ako som trafila...bola som zvedavá na lusi a pozri!!! ona má anjelikov dievčatká...Lusi -blahoželám!!!nech sú zdravučké a šťastné na tomto svete!!! neskutočné, veď to bolo nedávno, keď sme tu spolu snažilkovali...

sobka - myslím na teba...
matelko - máš krásnyhc chlapov!!! niečo pre Lusi dievčatká! :wink:
sofi - opatrujte sa...

ináč, ja idem na operáciu...cysty sa mi za poseldné mesiace rapídne zväčšili ( po neúspechu v júni)...6x5cm dva kusy plus nejaké malé...mám aj bolesti, ale dá sa...čo mi lekárka povedala, že urobia mi takú revíziu...narušia zrasty, odoberú vzorku ( endometrioza), skontrolujú priechodnosť vejčníkov, pozrú sa do maternice ( hysterosk.)...tak uvíidíme...mám sa hlásiť po najbližšom ms ...a tak sa dohoneme kedy sa na to pôjde...bojujeme... :pensive:

objímam vás...
30. sep 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobka - teraz som si prečítala historiu...špeciálne mysllím na teba... :pensive:

a neviete ako dopadla mima263??????
30. sep 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@celiakia estrimax sa berie kym ti herman nepotvrdi akciu srdiecka a duphaston do 20tt tehu.lieky ti moze aj tvoj gynekolog predpisat.
inac ahojte a prajem pekny den :slight_smile:
@walle drzim palce nech vsetko dobre dopadne.
1. okt 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walle ahoj..drzim palce, laparka urcite pomoze :slight_smile:
pekny den prajem.. :slight_smile:
1. okt 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 .....ahoj :wink: aký sú krásnučký....no nechápem ako ti chlapci narástli---bože to letí....ved neni dávno si rodila :wink: ..
tuším sú to šibali--očká ich prezradili :slight_smile:
1. okt 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivejka veru leti to.to su moji mali sibali :grinning: :grinning: :grinning: ....pozeram,ze o chvilku mas termin.drzim palce.
1. okt 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 ....dakujem...už sa neviem dočkať --až mám zúfalé stavy---cítim sa už hrozne....
1. okt 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: peknu nedelu :slight_smile:
ako sa ma lusi?
3. okt 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok