Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lienka2
26. okt 2010

@matelko1 a vlastne kasu mal, ale domacu 🙂 kukuricnu aj ovsenu.. ja z obchodu nekupujem tie hotove, ani jedla ani vyzivy..

matelko1
26. okt 2010

@lienka2 jedla ani vyzivy ja nekupujem,ale tie kase im chutia.ja asi tiez tak rano mliecko,desiata ovocie,obed zeleninka a masko-to nedavam ale kazdy den,olovrant maju mliecko a vecera kasa a sup do postielok.
a jogurt aky davas.

matelko1
26. okt 2010

@lienka2 a ty si posielala hermimu fotku maleho.
ja idem este len teraz,on ma pytal ked som od neho odchadzala.hanbim sa,ze az teraz poslem a to uz maju 9 mes.

lusinkaj
26. okt 2010

@lienka2 ono je to tak presne ako pises je to tvoj nazor moj je taky ze ja cajik davam 1-2x denne lebo ak vidim ake maju suche ustocka tak im to pomoze...aj ked kojim ale to moje kojenie je 1-2 x denne lebo mam malo mlieka a to im ani z dialky nestaciiiiiiiiiiiiiiiii 😉
a aj v poro.im davali caj aj mne kazali davat...cize ja si myslim ze ej to hlupost nedavat caj.....
ved ked si len vezmes dospely cl.ak je smädny nenapije sa mlieko ...??? 😝

lusinkaj
26. okt 2010

@lienka2 ono je to tak presne ako pises je to tvoj nazor moj je taky ze ja cajik davam 1-2x denne lebo ak vidim ake maju suche ustocka tak im to pomoze...aj ked kojim ale to moje kojenie je 1-2 x denne lebo mam malo mlieka a to im ani z dialky nestaciiiiiiiiiiiiiiiii 😉
a aj v poro.im davali caj aj mne kazali davat...cize ja si myslim ze ej to hlupost nedavat caj.....
ved ked si len vezmes dospely cl.ak je smädny nenapije sa mlieko ...??? 😝

lusinkaj
26. okt 2010

@matelko1 tak babiky krasne rastu Karinka ma 3040g a 51cm a Bianka 2540g a 49cm 😉
ta mensia mi neplace ona mi vypije cajik niekedy vela..ale to len raz za cas 😉

matelko1
26. okt 2010

@lusinkaj krasne vahy maju 🙂

lienka2
26. okt 2010

@lusinkaj nemozes ale porovnavat novorodenca a dospeleho cloveka.. ale uz som ticho 🤐 kazdy nech si robi ako uzna za vhodne.. nechcela som sa nikoho dotknut..
@matelko1 fotku som neposielala a asi ani nebudem.. a jogurt kupujem sabinovsky plnotucny biely..

lusinkaj
26. okt 2010

@matelko1 NO VERU KRASNE RASTU 😉
@lienka2 ako v pohode...nic sa nestalo kazdy robi ako uzna za vhodne 🙂

katarina822
26. okt 2010

ahojte
je na kazdej mamicke ako spravi ci dava odkedy a kolko cajika. su mamicky co koja a davaju od 4mes.kasicky detom zeby lepsie spali. poznam mamicku co aj 6mes.babetku davali pit kravske mliecko...

marcelka83s
26. okt 2010

@kukulik30 a matelko no večer mi odpísala že nakoniec peniaze neposielala na účet vo štvrtok ako mi tvrdila ale až včera ,ona je z tiež z Prahy a tie peniaze nakoniec posielal jej manžela kolega ktorý ma slovensky účet ale ževraj tam nemal žiadne peniaze tak mu musela rodina presunúť nejaku čiastku aby mi mohol poslať peniaze no uvidím ked dojdem domov lebo teraz som v praci či tam budu.Tiež mi nieje jedno tak hocikomu podávajú moje číslo účtu 😠 .Podla mna čakala či ozaj som jej poslala tu inekciu .Kukulik tak neviem tak to je risk tak predávať aj pre obidve strany bud ona nepošle peniaze alebo pošle ale zas ja jej nemusím poslať tú inekciu 🙂 tak nevadí snád mi pošle .Ahojťe

felicita2
27. okt 2010

Ahojte, zdravim vsetky
vcera sme boli na tej prenatalnej diagnostike u Dankovcika co sa robi od 20tt a som trosku zase v ,,soku ,, ale happy, lebo nam dankovcik povedal ze vraj na 100% je jedno dievcatko a jeden chlapcek tak to sme stastni a o to viac , ze je vsetko o.k., ale mi povedal ze v ziadnom prip. mi nemohlo byt vlozene len 1 embryjko, lebo su to dvojvajecne - maju vsetko oddelene a su dievcatko a chlapcek, tak som teraz trozku mimo z Hermana, lebo ma sam presviedcal , ze vlozime len jedno , lebo nie som na 2 stavana a ked som tam bola na 1 ultrazvuku tak mi povedal ze su to jednovajecne ze to jedno sa rozdelilo. Tak nechapem, akoze nam to je fakt jedno ci su jedno ci dvojvajecne hlavne ze su a su v poriadku a mame parik co je krasne .A si spominam, ze v ten den pred vkladom ma 2x nazval inym priezviskom, ale nasledne sa opravil a ospravedlnil , ale tak ma napadlo ci nieco nepoplietli - ta dufam ze nie a su naozaj nase . Stalo sa uz niektorej nieco podobne?

kukulik30
27. okt 2010

ahojte
@felicita2 , ak sa mozem opytat...k dankovcikovi si sa kedy objednavala, ja by som tiez chcela ist k nemu na morfologicky uzv...v akom tyzdni sa odporuca, teda je najlepsie ist a ako vopred sa treba objednavat..Dakujem. 🙂

felicita2
27. okt 2010

@kukulik30 no s Dankovcikom je trosku problem ,lebo ma toho vela. Mne dala moja gynekologicka vymenny listok na 12 tt a 20tt a na ten ultrazvuk v 20tt som sa objednala este vtedy ked som bola v 12tt , ale potom mi volali asi 4 dni pred terminom, ze tam doktor nebude, ze ma musia preobjednat , tak som sa k nemu dostala az v 23 tt.
Inac tam nikdy nedvihaju telefony a lepsie je ist tam osobne sa objednat na tu Masarykovu

kukulik30
27. okt 2010

dakujem..takze treba aj vymenny listok..ja ale nie som z KE, takze neviem, ako to spravime, ale tak mm casto chodi do Kosic, ten by ma mohol v podstate objednat 😉
mozem ta poprosit aj tel.cislo a adresu na neho do IP?

felicita2
27. okt 2010

@kukulik30 http://www.3dultrazvuk.sk/ tu je ich stranka, adresa a t.c

kukulik30
27. okt 2010

@felicita2 dakujem a plati sa kolko cca za vysetrenie?

svetluska23
27. okt 2010

ahojte.kukulík posli tam mail k dankovcikovi. na stránke majú formulár. mne spätne volali.
felicitka- jedna moja kamoška si u hermana dala vložiť tiež len jedno embryo, potom zistila, že to budú dvojčatá- chlapci, tak si myslela,že jednovaječní. šok prišiel pri pôrode, narodili sa chlapček a dievčatko. ani meno nemala pre dievčatko. tak z daniela bola danielka. stáva sa, a tiež sa naňho nehnevá. majú tam toho dosť. je možné,že ked si šla na prenos,tak zavolal do labáku, nepovedal,že jedno a oni možno automaticky dali dva. mohlo sa stat, ved tam je vždy frmol

felicita2
27. okt 2010

@svetluska23 ja sa akoze nehnevam , to ma ani nenapadlo , ved sme stastni ze mame naraz dve babatka , len ma tak napadlo ze dufam ze poplietli len to ze miesto 1 pripravili dva

felicita2
27. okt 2010

@kukulik30 v 12tt sme platili niejak 9 € sa mi zda a v 20 tt 29 € a ak chces niejake foto tak to sa plati zvlast 10 € tusim za foto. My sme si nedali foto pretoze jedno babatko by nebolo vidiet a nechceli sme z jedneho fotku , bud obidve , alebo nic. - nebudeme robit rozdiely 🙂

babulko
27. okt 2010

@matelko1 ahojte 🙂 dobre si to napisala aj deticky su smedne a cajik im neuskodi,moji tiez pili od narodenia 🙂 aj v porodnici im davali bola som pri tom a odporucaju davat cajik aj lekari..... 🙂

matelko1
28. okt 2010

dobre ranko prajem 🙂
vyzera,ze dnes bude slniecko svietit,super aj ked je dost chladno.u nas rano bolo -5st.
@babulko jasne,ze aj deticky su smadne,ale to musi vediet kazda mama ci da tomu dietatku cajik,vodicku,alebo nie.
mne tiez v nemocnici na nedonosen.prizvukovali,ze treba davat,tak som aj davala a posluchla ich.detickam tro neuskodi a nezalezi ci su kojene,alebo nie....to,ze dieta ked je kojene netreba davat cajik je mylna predstava,ale kazda sa musi sama rozhodnut a kazdy nech si robi co chce.

kukulik30
28. okt 2010

caute... 🙂
pozeram, ze sa tu zaujimava debata zvrhla...ja som kojila a cajik nedavala, na radu pediatricky, takze sa priklanam k tomu, ze nie a malemu cajik absolutne nechybal , mal to co potreboval😉 mliecko obsahuje tolko vody, ze cajik je zbytocny a cajikom z flase si akurat tak odstavim dieta od ciciny, naplnim mu brusko tekutinou a nakoniec mi neodsaje to co treba..ak uz , tak jedine lete v horucavach a aj to na lyzicku prevarenu vodu...tot moj nazor 🙂 kazdy nech si robi ako chce, ako uzna za vhodne...a predpokladam, ze kazdy si stoji za svojim 😀
ale aj tak kojene dieta nepotrebuje cajik...nie je to mylna predstava..ma to nieco do seba 😉 podla mna, kedze to mam odskusane
...ak by som chcela zvysit produkciu mlieka, tak by som urcite nedavala cajik, ale prikladala castejsie k prsniku 😉
ale ako vravim, kazdy , nech si robi podla svojho vedomia a svedomia 😉

matelko1
28. okt 2010

@lusinkaj dobre robis,ze davas cajik.
@kukulik30 ja som platila s vymennym listkom v 19tt som bola tak 33€,ale to bola sobota,tam je priplatok 10€ a potom v 24tt som boila a to som plat.23€...bez vymenneho listka sa plati 45€.za foto 7€.ja som nemala ,lebo boli zle otoceni,nic nebolo vidiet.
ako sa citis.kedy ides k herman..
@felicita2 super tak parik....aj moja kamoska mala jedno vkladane a nakoniec su dvojvajec.vysvetlil jej to tak,ze tam musela byt jedna rychla spermia,ze to tak vzniklo

kukulik30
28. okt 2010

@matelko1 dik moja...takze radsej vymenny si mam pytat..no ved to nie je problem..aj tak to riesim este v predstihu, sak som este nebola ani na uzv 😉
mam ist na buduci tyzden 🙂 rozmyslam, ze zavolam v piatok, nech ma objedna ...niekedy v tyzdni

matelko1
28. okt 2010

@kukulik30 hej od gynekologa si pytaj,ved kazdy cent je dobry cent 🙂 ....no ja som zvedava co ti povie herman.hej zavolaj v piatok,ze ta obj.

kukulik30
28. okt 2010

@matelko1 sak som taka netrpezliva, ze az...citim sa perfektne, nic mi nie je....az mi je to podozrive 😅 ...chuti mi jest, az velmi 😀

matelko1
28. okt 2010

@kukulik30 tak to je super,len tak dalej az do konca tehu 🙂 🙂 no som zvedava,ci to bude jedno,alebo dva.. 😵

kukulik30
28. okt 2010

aj ja 😀 len dufam, ze vsetko bude v poriadku 🙂

matelko1
28. okt 2010

@kukulik30 jasne,ze bude.... 🙂 som stastna,ze vam to vyslo.

babulko
28. okt 2010

@kukulik30 vsetko bude dobre 🙂a aj ja sa velmi tesim ze to uz vyslo a nech mas aj dvojicky bude nas viacej 😀 ze matelko🙂tak krasny dnicek vsetkym babenkam a detickam🙂