• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
baby tak vam drzim palce a pevne verim,ze nas budete nasledovat a rozsirite tak rady stastnych mamiciek ako lienka napisala :slight_smile:
7. nov 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ofs držím Ti všetky palčeky, aby si nám zajtra zahlásila radostnú správu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým novým "hermankám" a samozrejme aj ostatným snažilkám prajem, aby sa ich sen stať sa maminkou čo najrýchlejšie splnil :slight_smile:
7. nov 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matakrok, aj ja som bývalá SPLNácka :frowning2:
7. nov 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, čo bolo, bolo, teraz potrebujeme hlavne šťastie. No a ešte aby sa nám Dr. neprepracoval
7. nov 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, dr. ma fakt vela toho....aj ja som si vsimla, je to aj dobré...ale aj nie....potom si nás vsetky pacientky pletie.... :unamused: takže sa musíme pripomínať...ale nech....hlavne, že vie čo robí....je suprový...tak nech mu to vydrží
Dobru nocku:slight_smile:
7. nov 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
8. nov 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ofs cakame na spravy... :slight_smile:
@gerena tak bola som dnes dat si urobit KO a vyter z hrdla,lebo sa mi znova cez vikend zdurili uzliny.zajtra budu vysledky,,,z coho to moze byt.
8. nov 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...uz mame pripojenie aj v novom byte :wink: taks a hlasim, ze uzv dopadol na jednotku...akcia srdiecok zachytena , takze dvojicky sa maju k svetu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
v centre som uz skoncila, uz len u svojho gyn sa mam hlasit, dnes som bola na odbery a v stredu idem do poradne :slight_smile:
8. nov 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matakrok aj ja som ex splnacka..
8. nov 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 nehnevam sa ,aj tak som nemala pristup na net..takze ok, ze si podala spravy... :slight_smile: :grinning:
8. nov 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 joj este raz prepac,ale fakt som nevedela kedy sa pripojis a ...ako sa citis,uz ste prestahovani..
8. nov 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 a este sa pridaj do temy cakame dvojicky...
8. nov 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 uz sme prestahovani, ale podmienky..otrasneeeeeeeeee :sweat_smile: :grinning: ale musime vydrzat, kedze prerabat budeme postupne, a treba nam stavebne povolenie kvoli buraniu jednej steny, bez toho zacat nemozeme, cize sa to troska natiahne
8. nov 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 tak to vam nezavidim,najlepsie sa preraba ked sa tam nebyva.a co idete prerabat,asi tam je este stare jadro,ze..
8. nov 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 blahozelam :slight_smile: tajne som to tusila ze to budu aj dvojicky podla hcg.......tesim sa s tebou velmi tak len pekne aby ste rastli a priberali a potom uz len velka radost zvladnete to ako aj ostatne mamicky dvojky:slight_smile: :slight_smile: som velmi rada ze to vyslo:slight_smile:
8. nov 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 no ako sa mate chlapci ako lozia lozia??
8. nov 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 no ano stare jadro, hnusna kupelna a zachod a podlahy , nemame ani jednu skrinu, kedze v trojizbaku sme vsetko nechali, mali sme vstavane skrine :unamused: ..a teraz vsetko odznova :confounded:

@babulko dakujem...ja tiez verim, ze vsetko bude v poriadku , hlavne tie vahy deticiek nech nie su v poriadku :slight_smile:
citim sa velmi dobre, akoby som ani nebola tehulka..chuti mi jest...takze si to zatial uzivam, kym vladzem :grinning:
8. nov 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 to je dobre len si to pekne uzivaj aj ja som si tak uzivala a potom......velka zmena ale radost neopisatelna :slight_smile:
8. nov 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru zmena to bude riadna..si to neviem ani predstavit :grinning:
8. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulko chlapci sa uz stavaju na nohy ked sa pridrzaju niecoho,no mam co robit.jedneho presuniem,potom druheho a znova to iste dookola,ich to tesi,ze mozu sa na nozky stavat.zo stola vsetko zhadzuju ked dotiahnu,vcera kym som jedneho prebalovala,tak ten druhy mi do sudocremu dal ruku a po stole vsetko rozotrel a potom zase naopak.vidno,ze su dvojcata....je veselo :slight_smile:
@kukulik30 no jasne ak su vstavane skrine tak to sa neda znova pozit,vsetko odznova,ale fakt vam nezavidim,ale zase urobite si to podla vasich predstav.
8. nov 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 to poznam dobre moja :slight_smile: v kuchyni ked su tak co dostanu zo skriniek tak zo vsetkym sa bavia hracky su bokom a oni si vyberu misky varesky .......minule mi daniel tiez celu krupicu vysypal na koberec a este s rukami to poroztahoval tak sme mali ako sneh v zime a este ako sa z toho smiali obaja ze to roztahuju po koberci a vsetko po sebe opakuju no nezapru sa ze su dvojicky :grinning: ale je to radost :slight_smile:
8. nov 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulko veru je to radost,vcera si alex pricvakol prsteky do zasuvky,tak reval a o chvilku bol tam znova,pokusaju stale...
8. nov 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v poslednom case same dvojky.......to sda mi paci :slight_smile:
katastrofa prerabat byt.......brrrrrr.....pevne nervy :wink: :slight_smile:
@matelko napis mi potom vysledok, som zvedava co tak dlho preziva :wink:
8. nov 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 ja od začiatku chodím k dr.Hermanovy asi si ma mýliš s niekym :slight_smile: a ostali mi ešťe štyri .Mala som 9 vajok z toho sa mi oplodnili 7 jedno mi vložili ked som mala et a teraz som mala ket tak mi dal dve .Ja som z gyncyre spokojna nemenila by som nemám dôvod mne Dr.Hermana odporučila moja sesternica tiež nemohli mať 10rokov deťi brala rôzne lieky prešla rôznymi vyšetreniami a nakoniec sa rozhodli ísť na umelé ,ale nakoniec nemusela podstupiť umelo lebo mala iba niečo z hormonami a dr.ju iba sledoval dal jej lieky a vravel jej ,že kedy majú ťuťumuťu a Vanesku majú na sveťe.Ty si tiež zo Spišskej ako Kukulik?
8. nov 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelka83s ano ja som tiez zo SNV.aha tak neviem preco som si myslela,ze si tiez presla...
ano herman je zlaty,ja som bola tiez s nim spokojna...
8. nov 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerena ok dam ti vediet,dufam,ze vsetko bude ok.mam aj strach.
8. nov 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.pozerám sa sem po dlhej dobe. a čo tu nečítam? dalsie dvojky. no blahozelám.
inak moji malí rastú.
kukulik, ak môžem byť zvedavá aj prvé bábo je po um.oplodnení?
8. nov 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska23 ahoj moja.ako sa mate...kolko maju tvoji chlapci...uz by si mohla dat aj nejake foto :slight_smile:
8. nov 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 ahoj aj ja ťi chcem zagratulovať super správa ťebe vkladal hermi jedno embryjko však?Pevné nervy s prerábkou,chcem sa spýtať to tie grafy čo máš v albume to čo znamenajú to má každá ťehulka ?držťe sa
8. nov 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok