Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
9. nov 2010

idem von s chlapcami,trosku sa vyventilujem 🙂 🙂 ..u nas je zamracene,tak hadam nebude prsat

matakrok
9. nov 2010

@jennika13 a preco by si si mala nenechavat babo...to nam tu take ani nepiiis 😀 jasne ze sa potesi 😉 ci nie?

sobka
9. nov 2010

Dievcata,ja viem,ze sa estrimax aj duphaston beru na pripravu pred ket,uz som ho zoparkrat absolvovala,no nie v tomto centre,ale mne je divne,ze hormony mi dr nasadil tesne pred ket ,o to mi ide,ze ak by mi ich nenasadil,mrska by dorazila zajtra a ja mam planovany ket na piatok,rozumiete mi?mam obavy,ze to mam inak nacasovane ako sa bezne stimuluje..dnes som bola u svojho gyn. Kvoli PN a dr mi urobil utz,lebo som prejavila svoje obavy ci to vyjde a odporucil mi,aby som vklad zrusila,ze ta sliznica nieje taka pekna a ma len 7 ,8mm a mne dr v centre nameral 11mm ,hm. pomoooc,ja neviem co mam robit! moj gyn mi to hlavne odporucil aj kvoli psychike,ze som z toho nervozna a to nieje dobre! tak neviem,ci sa mam do piatku ukludnit a verit ze to vyjde,alebo zrusit vklad a pockat na normalnu prirodzenu mrsku,ktoru som po potrate vlastne este nemala! matelko,ty si sla na ket az ked ti prisla normal mrska,alebo si isla na ket hned ako si sa rozkrvacala po potrate? babenky poradte pls ,ja si osobne myslim, ze hormony z ivf uz davno vyprchali, ved som stimulovala v auguste a potratila zaciatkom oktobra aaz 14 som sa rözkrvacala,teda som 27 den cyklu🙂

matelko1
9. nov 2010

@sobka musis verit hermanovi,nemohol by ti povedat,ze mas sliznicu 11ml ked ju nemas...ja som absolvovala 17.4.min.roku ET a potom som 2.6.sla hned na vklad na KET.,MS som mala,ale po potrate normalnu,vlastne silne kramy som mala....a hned mi doki povedal,ze mam ist hned na ketko,ze som nabita hormonmi,tak len preto ti to rozpravam.nasadil mi estrimax a duphaston a zacala som stimulovat.

kukulik30
9. nov 2010

ahojte
@ofs to ma velmi mrzi..oooj ☹ ☹ ☹
@sobka chapem, ze mas pochybnosti 😒 ...je to zvlastne..ale na ket je dostacujuca vystelka 7mm , co som citala..ale ak mas pochybnosti , skus sa opytat dr....ci?

kukulik30
9. nov 2010

@sobka a priznam sa , je cudne, ze ti nasadil hormony az teraz tesne pred 😕 ..ale snad vie, co robi...

sobka
9. nov 2010

Ja mu doverujem,len ma matu tie krce v brchu! no nic-zajtra mu zavolam,potrebujem jeho presvedcenie,ze uspesnost sa neznizi tym,ked vklad bude takto neskoro🙂 viem ze dolezita je sliznica,nie ms cyklus,ale niesom presvedcena o tom,ze to dr registruje..raz ze ideme v native, potom sa ma pytal,kedy som mala naposledy ms, na 3utz zas uz mi nasadil lieky pre istotu..no neviem,ci len nelatame neplatame..ma fakt toho vela a bojim sa,ze nemame prehlad..myslim,ze aj zabudol,ze normal ms som ani nemala ..joj,musim sa na to asi vyspat,som nejaka nervna☹ zajtra budem hadam kludnejsia a rozhodnejsia..matelko dakujem za povzbudenia

sobka
9. nov 2010

Kukulik ahooj, no vcul mam byt mudra,ze?

marcelka83s
9. nov 2010

@sobka ja som mala ket s 8mm sliznicou .Ale viem ,že teraz ťa netrápi tá sliznica .Je mi lúto že si prežila ten potrat ja som tak isto potraťila ale prirodzene no nie je to nič príjemné ☹ ☹ ☹ už to nechcem nikdy zažiť,jeden piatok som mala už naplanovaný kyret ale už som ho nesťihla začala som skoro ráno krvácať.Držím palce

kukulik30
9. nov 2010

@sobka no asi fakt bude dobre sa s nim poradit este pred tym 😉 mohlo sa stat, ze mu to uslo... 😕

sobka
9. nov 2010

Dievcata a viete co znamena ze "Sliznica A/B" no viem,ze su aj ine hodnotenia..je to o kvalite?alebo o polohe alebo? nemate niekto info? uz dlhsie ma to zaujima,ale nikde o tom nik nepise, ani vyguglit sa to neda🙂

valery08
9. nov 2010

@sobka aj mne vždy keď robil doky ultrazvuk tak som mala A/B a tiež by ma zaujímalo, čo to znamená 🙂 , uvidím ako dopadnem ja na kontrole, teraz som v štádiu stimulky pred ketkom a na budúci utorok mám ísť na kontrolný ultrazvuk. Zatiaľ papám estrimax 2x1 tbl., tak verím, že to bude o.k.

mima263
9. nov 2010

@matakrok nemaj obavy, isto ta vezme. Napisala som to, lebo minule som bola sokovana kolko ludi tam bolo poobede 😕
@sobka drzim palce, tazko radit v tejto situacii. Uvidis co bude zajtra a podla toho sa rozhodnes

matelko1
10. nov 2010

dobre ranko 🙂
@sobka ak mas obavy tak sa porad.ja som mala sliznicu 12mm a vklad som mala v strede cyklu...
radsej sa opytaj ako bude neskoro.za opytanie nebiju...
@kukulik30 vy ako pokracujete.....myslim s prestavbou...a citis sa dobre ano...

matelko1
10. nov 2010

tak vysledky mam inac dobre,az na ten cukor tam mam strasne nizku hladinu a nechapem,ved stravu mam pestru,jem vsetko a sladkeho ani nehovorim to zozeriem na tony.v aprili mi robili KO tam bolo vsetko ok,aj v tehu som mala cukor dobry,ani na ten glukozovy test ma dr neposlala,tak nechapem preco.
den zacinam sladkym,odjakziva mam sladke ranajky...aj napriek tomu cukor nizka hladina

matakrok
10. nov 2010

@mima263 cauko 🙂 nemam. som hovorila so sestrickou cez fon. vezme ma. len bola rano o 8,00 v takom chvate,v hlase som pocula zataz...asi maju veeela prace.necudujem sa. ☹

valery08
10. nov 2010

@matelko1 dávala si si pred ketkom aj lepidielko, lebo mi sme pri embryotransfere lepidlo nedávali a teraz nad tým rozmýšľam, lebo ketká majú zrejme nižšiu úspešnosť ako prenos čerstvých embryok

sobka
10. nov 2010

ahojte koceny 🙂 taááák, vyspala som sa nato, vcera vecer som si dala este vaňu, 2dc vínka a rano som bola v pohodke....o 12.00 som volala nasmu dr, sfukol ma ako sviecku, ale nic si z toho nerobím, ja viem, že vie, co robí, takže ma o tom uistil, že ms urcite nedorazí... 😉 takže v piatok mám KET, o 10..00 som tam ako na koni...už sa tešíííím a valery08, ja som mala lepidlo aj pri ET a aj teraz si ho plánujem dať 🙂 ...tak verím, že vsetko dobre dopadne....matelko1, ten cukor ma mrzí, nejde mi to do hlavy, dr. nic na prícinu nízkeho cukru nevravel?

matelko1
10. nov 2010

@valery08 ano mala som aj lepidlo,daj si ho,odporucam ti.

matelko1
10. nov 2010

@sobka tak super,aspon si sa uistila,ze je vsetko ok.vedela som,ze doki vie co robi... 🙂 tak drzim palce nech to vyjde 🙂 nic mi nevravel,ze mam nizku hladinu cukru,iby to,ze musim ist znova na krv a naranajkovana mam byt.

valery08
10. nov 2010

@sobka, tak super, že si si to s doktorom prekonzultovala, určite si kľudnejšia a pred prenosom potrebujeme mať istotu, že je všetko ako má byť. Ešte k tomu lepidielku, jedna kočka mi písala, čo bola tiež pri Hermanovi, že pri ketku jej už lepidlo nedával, lebo ho mala pri ET a že už sú tým pádom "zlepené". Tak neviem ako to je, ale ja si ho zrejme dám, lebo my sme si ho pri ET nedávali. Prajem Ti, aby to v piatok dopadlo na výbornú, aby sa zmrzlinky krásne rozmrazili a ostali v bruško celých deväť mesiacov 🙂 🙂 🙂 .
@matelko1 ďakujem, nechám si poradiť, veľmi si prajeme, aby sa nám to opäť s Božou pomocou podarilo 🙂

mima263
10. nov 2010

@matakrok hneď ráno sa tam robí OPU, tak preto asi
@sobka som rada 😉
@matelko1 - 9 mesiacov a 2 týždne, to to beží - neuveriteľné 🙂
@valery08 - ja som mala lepidlo aj pri ET a hneď aj pri KET

marcelka83s
10. nov 2010

@valery08 tak mne dával aj pri ET lepidlo aj teraz pri Ketku .Ale plaťila som ho iba pri ET teraz mi ho nezarátal neviem prečo ,ale on už vie asi že prečo.

valery08
10. nov 2010

@marcelka83s tak možno to tak je, že keď sa lepidlo dáva pri ET a aj pri ketku, tak sa platí len raz pri ET. Ozaj neviem, možno som ju len zle pochopila. Držím Ti palčeky 🙂 .

mima263
10. nov 2010

baby ja som platila aj pri ET aj pri KET za lepidlo

matakrok
10. nov 2010

@sobka , no vidis...sikulka. 🙂 drzim palce, uz len 1,5 den!

hele, baby, to o akom lepidle tu vravite? nic take som nelepila pri ET v SPLNe 😕

matelko1
10. nov 2010

aj ja som paltila aj pri ET,aj pri KET lepidlo po 130€,tak neviem ako to je.niekomu zarata a niekomu nie.ale to je jedno uz.mam krasnych chlapcov 🙂

matakrok
10. nov 2010

@mima263 embryoglue 🙂 jeeejda

mima263
10. nov 2010

@matakrok
práve to čítam. Na stránke CAR je uvedené, že je to produkt tejto firmy a vychádza mi z toho práve ten