• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
@tremonti ale mám aj kamošku čo podávla žiadosť vo februari ako ja a Januari už ma termín bude mať dievčatko podarilo sa jej to na prvý krát. :wink:
28. nov 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
u nas navalalo riadne vela snehu.je tak krasne bielo.
@tremonti vitaj.prajem aby ti to vyslo.herman je velmi sikovny.ja mam krasnych chlapcov dvojcata a som stastna,ze sme sa prave pre hermana rozhodli :slight_smile:
29. nov 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hermanky, u nás celú noc prsalo brrrr, vsetok sniežik sa nám roztopil, len dufam, že nebude poladovica, treba mi ist domov do Košíc, zajtra mám konzultáciu v gyncare...kto tam z vas tiež zajtra ide? Nám KETko nevyšlo, ideme do 5IVF :frowning2: Pekný den prajem všetkým :wink:
29. nov 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobka tak to je mi ľúto :frowning2: , prajem veľa, veľa síl do ďalšieho boja...
29. nov 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobka ahoj, v Kosicoch tak isto, este k tomu vietor tradicne :frowning2: tiez mi je to luto, nech sa vam to konecne zadari.uz to musi vyjst! drzte sa
29. nov 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobka aj ja prajem vela sil do dalsieho boja.u nas zase celu noc snezilo,mame asi 50cm snehu a snezi este aj teraz.tolko snehu uz davno nebolo.
29. nov 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievčatá, určite to nevzdáme....matelko, juj ten sniežik, malí sa ako vytešujú? :slight_smile: to musí byť nádhera....dufam, že aj Košice budu také nádherné, v nedelu bude na Hlavnej slávnostné rozsvietenie stromčeka, kto ide? dufam, že bude sniežik :wink:
29. nov 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobka ja idem :wink:
A všetky zdravím
29. nov 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobka chlapci su zlati,mmehuliaka tak sa tesili a smiali,no nechapali co to je.m postavil sn
29. nov 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobka škoda, že ťi to nevišlo :frowning2: o ktorej sa to začína v nedelu ?išla by som aj ja :slight_smile: mala by som mať volno
29. nov 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.kosice.sk/clanok.asp?file=vianoce2010.htm
tak košicanky, citajte a stretneme sa tam!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobka verím že bude vekne snežikovať my určite prídeme :grinning:
29. nov 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobka to mi je velmi luto :cry:
neviem kde mate problem, ale opytaj sa Hermana na Prednison a Anopyrin. Nam prave toto pomohlo pri 3. IVF + muz bral 3 mesiace predtym Profertil..
drzim palce
29. nov 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hermanky :slight_smile: takže u lekára som pochodila asi tak, že si mám zohnat decapeptyl a menopur 2balenia...neostal niekomu? liecbu mi nenavrhol žiadnu, ževraj som zdravá mladá a implantácia tam prebehla pri jeho pokusoch 2x, takže nevidí problém, aby som neotehotnela a neporodila zdravé dieta....na prednison a fraxiparin mi povedal len tolko, že pokial nemám diagnozu, a vážne problémy z trombofoliou, nízke davky prednisonu mi nepomožui, len možu poskodit resp. narusiť zdravý vývoj embrií, kedže je to samá chémia....ani žiadne vitamíny, okrem kys.listovej nemám brať, nic mi proste netreba a mám mu doverovať...tak ano, doverujem panovi doktorovi a verím, že rok 2011 nám prinesie štastie:slight_smile: juj, uý sa neviem dockať.....tak babule, kolkí ideme do mesta v nedelu?..trhy zacinaju už v sobotu...ale bez stromceka to nebude atmoska :confounded:
30. nov 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobka tak teraz si ma vystrašila s tým fraxiparinom a prednisonom :confused:
30. nov 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojt prosim vas do ktorej ma gyncare otvorene nikde to tam na stranke nevidim...????
30. nov 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tremonti, dr. tam je cca do 14.00, záleží od objednávok:slight_smile:
30. nov 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobka a ked tak sa neda objednat tak zeby ma zobral niekedy poobede nevies?
30. nov 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tremonti 055/ 62 57 900 zavolaj a spytaj sa, povie ti kedy ma volno poobede :wink:
@sobka poslala som ti ip
30. nov 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerena dikes skusim,neviem ako to mam poriesit lebo mam problem uvolnit sa z prace....
30. nov 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne mu o tom povedz, da sa s nim dohodnut, niekedy taha aj dlhsie ako do 14.00
30. nov 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerena ked mne by fantasticky vyhovovalo keby robil aj v sobotu myslim ze vela dievcat a parov by to prijalo...
30. nov 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus mu to navrhnut :wink:
30. nov 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerena :slight_smile: nie nie budem musiet nieco v praci vymysliet ...myslis ze sa mi s tym oplati zacinat teraz na december abo mam pockat do januara?
30. nov 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobka ahoj, no fajn. a co doporucil partnerovi? lebo u nas, ja som plne funkcna :slight_smile: ale maznela nik nikdy nelieci,len co mu vitaminy kupujem. ani urolog,ani v CARe. pri IVF by sa to hodilo,nie?
30. nov 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matakrok, moj drahý ma spg dobrý....takže len bojovat dalej nam odporucil:slight_smile: tremonti, pockajte na január...teraz už nestihate....ani my nestihame....aj ked mi dr. kazal volať, ked dostanem ms, ale neverím, že ju dostanem skor ako na stedrý den:slight_smile:
30. nov 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sobka , tak som asi zle citala. pepac :slight_smile:dzrim palce
30. nov 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.pekny vecer prajem.
nestiham ani na net,venujem sa chlapcom,som sama na nich cele dni a ked trosku nedam pozor,tak tu sa buchnu,tam sa buchnu,no proste pady,patri to vsetko k tomu,ja viem,ale mi je ich luto.vcera som chcela v lekarni topanocky kupit.mysliet,ze som kupila,nikde nemaju 2 rovanake velkosti.

@matakrok mal by ist tvoj drahy k urologovi,ved nic hrozne to nieje,my zeny si kolko toho vytrpime....aspon by vedel na com je.predpisal by mu pripadne nejake lieky,vitaminy..
1. dec 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 cauko,
manzel chodil k urologovi. od septembra.bol aj v taknivovej banke. uz vieme,co mu je. urolog zatial ho len skumal, mal ist na posledne vysetrenie.
no nejako sa mi demotivoval. :angry: ako sme zacali chodit k dr.H. a v piatok ide dat vzorku, sa rozhodol, ze sa bude liecit v CARe. ockava ze mu v CARe daju lieky. :unamused: tak uz pockam,co mu dr.H.povie a potom ho pozeniem svinskym krokom na urologiu :grinning: .
1. dec 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matakrok
v CAR ho nebudu liečiť, čosi
1. dec 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok