Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
15. dec 2010

@sofia2008 takze silvestrujete doma,aspon si vasi trochu uziju 🙂 u nas je riadna kosa,v noci bolo -20 brrrr

matelko1
16. dec 2010

dobre rano.prakem pekny den 🙂
boli sme na kontrole s detmi u rehabilit.dr.vsetko ok,este nas chce vidiet v 1 roku,takze niekedy februar,marec tam pojdeme a koncime.

sofia2008
16. dec 2010

pekny den..u nas krasne snezi 🙂
@matelko1 presne tak, cela rodina sa vytesuje, nie su velmi nadseni, ze sme prec..mala je rosku nachladena, ja tiez...chcem sa ta opytat, ako casto ju mam davat na brusko? velmi nerada tak lezi, na rukach mi uz hlavicku celkom pekne drzi, ale ked je na brusku, tak velmi nie..

matelko1
16. dec 2010

@sofia2008 ja som ich len na chvilku davala na brusko,to len aby sa precvicili..

sofia2008
16. dec 2010

@matelko1 dakujem..zajtra mame presne 2 mesiace 🙂 je to uzasne sledovat, ako sa deticky kazdy den menia 😵

matelko1
16. dec 2010

@sofia2008 veru je to uzsne sledovat a kazdym dnom toho vedia viac a viac..co tak tam v Deutschland robkas,nenudis sa urcite,ale si tam sama s dcerkou,nemas tam kamosky,rodinu...

lienka2
16. dec 2010

@sofia2008 ja som davala maleho na brusko dost casto, nastastie sa nezlostil.. len tak si lezal.. je to dobre na chrbatik, takze ak sa ti mala nezlosti, kludne aj niekolkokrat za den na par minut.. aby si zvykla na taku polohu 🙂

sofia2008
16. dec 2010

@matelko1 no ved to, nikoho tu nemame, ziadneho Slovaka, takze si musime vystacit dvaja 😀 ja viem velmi dobre po anglicky, nemecky az tak dobre neviem 😒 keby aspon nebola zima, tak by som aspon chodila stale na prechadzky..ale aj tak tie dni rychlo bezia, okolo malej je co robit..aspon ze to!

sofia2008
16. dec 2010

@lienka2 uz som ju rano dala na 5 min, nastastie bola kludna, ved musi trenovat 😀 inac ma aj hlavicku na jednej strane zlezanu, lebo otaca hlavicku a lezi len na jednej strane..aj ked jej ju otocim, tak sa znova vrati do svojej oblubenej polohy.. 😒

lienka2
16. dec 2010

@sofia2008 aj my sme mali zlezanu.. skus jej ukazovat hracky naschval z tej druhej strany, aj ty sa jej prihovaraj tak.. ono sa to potom lepsie upravi ked uz bude vediet udrzat hlavicku aj na bruchu a otacat sa ako bude chciet, hlavne v spanku..

matelko1
16. dec 2010

@sofia2008 ja som pouzivala do 3 mes perinku a vzdy som raz na jeden bok ulozila,potom na druhy a hlavicky nemame zlezane...

matelko1
16. dec 2010

@sofia2008 my chodime za kazdeho pocasia von.dnes sme nesli,lebo mali kaslu,kychaju a soplia.idu im zubky,lebo aj zltu redsiu stolicu maju a vtedy viem,ze to zuby idu.
chlapci zabubali,ja pijem kafe...

sofia2008
16. dec 2010

@matelko1 ved aj ja by som tak chcela za kazdeho pocasia, ale tu bolo doteraz take sychrave pocasie, mrholilo, vraveli mi, ze v takom sa nema ist von a ked uz bolo pekne, tak zacala mala soplit, ale dnes je to uz lepsie a zajtra sa uz chystame konecne do mesta na prechadzku..teraz tu mame poriadnu snehovu metelicu..ja som perinku pouzivala do 6 tyzdnov, mala je velmi dlha, uz sa do nej nezmestila a teraz mi je tazko ju nejako pretacat 😒 ked spi, tak lezi normalne, ale ked je hore tak sa vytaca len na tu jednu stranu, aj ked sa jej prihovaram z druhej, tak jej musim hlavicku otacat...to je vymyselnik 🙂

sofia2008
16. dec 2010

@lienka2 vyskusame, ved nemoze stale sa len na jednu stranu otacat 🙂

sofia2008
16. dec 2010

@matelko1 tak si pekne vychutnaj kavicku 🙂

matelko1
16. dec 2010

@sofia2008 no alex spal len 30min maxim 50min.ale kafe som stihla vypit 🙂 v kociku mi vyspia 1,5 hod.

sofia2008
16. dec 2010

@matelko1 🙂

matelko1
16. dec 2010

@sofia2008 a ty kojis,ze...ako ti vyspi mala v noci.

sofia2008
16. dec 2010

@matelko1 ja zatial kojim..posledne kojenie mame po kupani medzi siedmou a osmou..tak okolo deviatej, pol desiatej zaspi a vstava okolo stvrtej - piatej..takze sa da pekne vyspat..potom do tej pol siedmej je hore a tak zasa zaspi tak do pol desiatej..ale cez den uz spi menej, no ved uz vacsia, tak bude stale menej spat..ale inac je spokojne babatko.klop klop 😀

matelko1
16. dec 2010

@sofia2008 aj my sme mali spokojne babatka kym nesli zuby a bolo po spanku 🙂 ...budi sa hlavne maxim,ked bol maly tak casto sa nebudil,vyspali vlastne celu noc od vecera siedmej,do rana do 6-tej a teraz som niekedy aj 100 x hore

sofia2008
16. dec 2010

@matelko1 no ved to aj ocakavam, ze to pride 🙂 ale hlavne nech su nase deticky zdrave 😵 ten prvy rok je asi najtazsi, potom by to malo byt lepsie a lepsie..aspon sa tak utesujem 😀

matelko1
16. dec 2010

@sofia2008 a ja som stastna kazdym dnom,vobec mi to nevadi ked nespia ved to sme chceli,lubkam ich strasne 🙂

sofia2008
16. dec 2010

@matelko1 😵 😵 😵 😵 😵

matelko1
16. dec 2010

@sofia2008 a darceky mas uz kupene..co dostane od jeziska emka... 🙂 ja viem,ze to este nebude vnimat,ale aj tak...inac kde presne ste v Deutschland

sofia2008
16. dec 2010

@matelko1 sme pri Hannoveri..darceky sme uz dali kazdemu pred odchodom..mala dostane nausnice a nejake pekne vecicky..tvoji chlapci uz budu tieto Vianoce aspon trosku vnimat, pekny stromcek atd 😵

matelko1
16. dec 2010

@sofia2008 tak ktovie ako to budu vnimat,takze hannover,my sme boli s mm az za hamburgom este nejakych 100km Lubeck a potom este 20km scharbeutz,tam sme pracovali pri mori.bolo pperfektne.super casy.
aj my darceky mame,vela nie,ved su cely rok obdaruvani 🙂

matelko1
17. dec 2010

ahojte.
kuk dnes sa tu nik neukazal....no pekne 😉

sofia2008
17. dec 2010

ahojte..ja som tu 🙂 boli sme dnes v meste na prechadzku, mala nam pekne cely cas spinkala..dnes mame presne dva mesiace 😵

sobka
18. dec 2010

ahojte, už asi vsetky spinkáte🙂 dnes krásne snežilo a nebola až taká tuhá zima🙂 všetko nádherne biele, stromy , cesty...vsade ticho....juj, tak som sa rada poprechádzala po dedine🙂 bolo mi super, vianocný stromcek je na mieste, este jeden živý do Košíc , potom este jeden pekáč kolácov a budú vianoceeeeee 😉 pozdravujem vás všetky, myslím na vás ako sa máte, 😵 pa pa

sobka
18. dec 2010

Matelko, tie rozžiareneé ocka chlapcov, ako sa tešia a ked zbadáju ligot vianoc, juj, uprimne v dobrom závidím, hádam to budeme vidiet tak o dva roky aj my snažilky🙂 držím nám palce, pa este raz 😉