• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
v sobotu vecer som urobila vian.stromcek ked uz chlapci spali a rano vosli do obyvacky a pozerali sa,no nechapali a maxim si blabotal jeeeee a tie rozziarene ocka u obidvoch,no nadhera.
20. dec 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 kraaaasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: potom daj fotky po Vianociach malickych pri stromceku :dizzy_face:
nam tu vcera zasa nasnezilo, takze je vonku velmi pekne..mala je este stale troska nachladena, v noci parkart zakaslala aj rano, taky suchy kasel, stekaju jej hlieny, tak sa jej blbo dycha :frowning2: dufam, ze sa ten kasel nezhorsi :frowning2:
my tu ani nemame pocit, ze idu Vianoce..doma je doma :dizzy_face:
20. dec 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 ahoj a moji chalpci pokasliavaju,v stredu ieme do poradne,tak nech sa na nich kukne...ty mas tam aj lekara pre malu,alebo ako....aj tu je krasne dnes,oteplilo sa,slniecko svieti..
20. dec 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 mame tu pre malu lekarku, ideme k nej v stredu na obed, vlastne tam ideme prvykrat..manzel ju boldnes k nej prihlasit a inac velmi sa cudovala, ze sa u nas ockuju hned v porodnici proti TBC :confused: ze tu sa proti TBC vobec deti neockuju..tak som zvedava, co nam v stredu povie..ona bude vsetky ockovania atd absolvovat tu v Nemecku..tak uvidime..ale co sa tyka vybavenia nemocnic a starostlivosti..tak to sme na SVK este velmi velmi pozadu..
20. dec 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 aj tu sa nam oteplilo a vyslo slniecko..ale o par dni uz ma zacat prsat a na dalsi tyzden ma byt az 7 stupnov :confused:
20. dec 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, po dlhom čase som sem nakukla a chcem vám popriať krásne Vianoce, všetkým snažilkám prajem aby čoskoro otehulkovali a pozdravujem nové maminky, nových drobčekov :wink: vidim tu len teba matelko ahoj, vy ste uz velký, ako sa máte? dufam že si na mna ešte pamatáš, niekedy sme tu spolu kecali s evkou a csilkou, ger :grinning:
Ja som dnes urobila stromček, malý pozeral na všetko a velmi sa tešil :wink: minulý rok to tak ešte nevnímal , to bola krása pozerat sa na tie rozžiarené očká,,, :wink:
Tak sa majte,,, niekedy ešte nakuknem :wink: :slight_smile:
20. dec 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem :slight_smile:
@mili1 ahoj,jasne,ze si ta pamatam.boze aky ste uz velky...ako sa mate,maly ako....uz je velky sibal,co...
veru aj my rastieme,leti to...som stastna....aj moji chlapci sa pozerali na stromcek a maxim jeeee a tie rozziarene ocka,no nadhera...sem-tam nakukni,budem rada....
@sofia2008 takze tam sa vobec na tbc neockuje...ano co sa tyka nemocnic,sme po zadu,ale starostlivost si myslim,ze je na dobrej urovni..
21. dec 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 pekny dnik :slight_smile:
nam svieti slniecko, ale vonku nejdeme, lebo mala uz sem tam zakasle, ale nie suchy kasel, ale uz aj s hlienom a vonku je sice pekne, ale poriadne mrzne, tak sa bojim, aby do seba nenatahala dost vzduchu, skocim sama do mesta, do centra to mam z domu 15min, maju tu uz vypredaje, tak idem malej nieco kupit, lebo tu ma malo veci a z polovice mi uz vyrastla..prajem pekny den :slight_smile:
21. dec 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 dnes asi ani ja nepojdem von,lebo chlapci kaslu horsie,zajtra ideme do poradne,vy tiez k lekarke,tak pevne verim,ze bude vsetko ok a sviatky si budeme uzivat a pojdeme niekam von.
tak pominaj € :slight_smile: ...a pri malej bude manzel..
21. dec 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 tak ako vravis, nech su pekne sviatky bez chorob :slight_smile: dnes som do mesta nesla, poobede som dostala prvu menstruaciu, tak ma trocku bolelo v podbrusku, ale zajtra uz skocime, ked pojdeme od dr., chcela som sa ta opytat, ze do kolkych mesiacov treba davat babatko odgrgavat? a prikrmovat sa zacina od pol roka? a potom ako casto pije babatko mlieko, po tom pol roku? ja bohuzial nemam mamu ani svokru, takze sa nemam koho take veci pytat :frowning2:
21. dec 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooojteee :slight_smile: Cítám ze ste ma spomínali :slight_smile: Dakujem vám,aj ja velakrát myslím na vás... :slight_smile:

Sorry ze nepísem ale k téme velmi nemám co napísat,a mimo témy nechcem....ved sú tu iné fóra-diskusie kde sa moze písat-chatovat o vselicom. :slight_smile: S poniektorymi z Vás som v kontakte-som rada :dizzy_face:

Opatrujte sa,zelám vsetkym snazilkám do nového roka aby sa im splnila túzba a drzali coskoro v nárucí to vytúzené bábatko :dizzy_face: A ostatnym maminkám vela radosti,spokojnosti v ich detickách,hlavne zdravícka a lásky :dizzy_face:

Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

S tymto prianím sa na dnes s Vami lúcím,mozno niekedy napisem,inác obcas vás cítám. :dizzy_face:

Majte sa krásne,Radostné vianoce zelám vsetkym hermankám :slight_smile:cmuk :slight_smile:

21. dec 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetci neprispievam tu pravidelne ale teraz mi neda aby som sa s vami nepodelila o moju radost. dnes sme boli u dr.Hermana na sono a dozvedeli sme sa ze cakame jednovajecne dvojicky :grinning: :grinning: :grinning: vsetko je v poriadku srdiecka nam krasne bili hrozne sa tesim adufam ze bude aj nadalej vsetko v poriadku.

Zaroven vam prajem krasne Vianoce a Stastny Novy rok :wink:
22. dec 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@adulik30 jeeej tak blahozelam,super tak sa opatrujte :slight_smile: a sem-tam napis,budeme radi,ze ako sa citis atd.

ked ulozim chlapcov tak mrknerm a napisem.boli sme v poradni atd.
22. dec 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite sa ozvem asi pojdem na PN tak budem mat dost casu.Este sa chcem spytat DR.nam doporucil 3D sono tak v 12-16 tyz. kvoli dvojickam len neviem kedy sa treba objednat bude stacit az po novom roku? ako dlho sa u neho caka na termin?
22. dec 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som povedat ze myslim Dr.Dankovcika
22. dec 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik30 zavolaj cim skor, alebo aj mailom sa da objednat, napises co chces a v ktorom si momentalne tyzdni, napis aj telefon a oni sa ti ozvu :wink: a blahozelam

baby ako s amate? a ja som vcera stretla sobku :dizzy_face:
22. dec 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako dobre,ze som neviditelná,takze tolko o tom.... :angry: :zipper_mouth:
22. dec 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hermanky,prajem Vám krásne prežitie sviatkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dec 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik30 ja som sa obj.mailom a oni sa mi ozavli a objednali ma.
@madonnka ahoj,no konecne baby ste sa ukazali,stara dobra partia @eva7780 ,@gerena :slight_smile:
22. dec 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 s prikrmamy pomaly,ty kojis myslim takze od 6 mes.mozes pomaly zacat a najprv mrkvickou..a kazde 3 dni nieco pridavat,ale potom normalne aj nakoj,lebo to nebude stacit,to po lyzickach davas a spapa ti 3-4 lyzcky..
ja odgrgavat davam doteraz,ja sa bojim nedat ich odgrcnut.v polroku som este 5-6 x davala mliecko a az postupne som znizovala davky,ale ja som nekojila,ty koj dalej.teraz napr.mi piju mliecko uz len 2 x denne,mali by tych 400-500 ml vypit a to uz mame o chvilku 11 mes.
nasa poradna dopadla takto maxim vazi 8680g,alex 9220g,obidvaja nemaju ciste dychanie,to som vedela,lebo uz 2 tt sme na kvapkach atd.takze nam predpisala dalsie kvapky a aj fenistil a maximovi masticku na licko,vyhadzal sa auz 2 tt je taky,ale to ma vraj z chladu a u nas boli mrazy cez den -14 a to som chodila s nimi von.natierala som ich pletovym mlieckom a to obsahuje vodu takze to som ja sposobila a dnes som kupila krem proti vetru a chladu.
22. dec 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@madonnka @eva7780 dakujeme za blahozelania.aj vam krasne vianocne sviatky :slight_smile:
pridte sem castejsie... :slight_smile:
22. dec 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matelko ano stara dobra partia ,,,, :grinning: :grinning: pozdravujem :wink:
22. dec 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vsetkym krasne Vianoce :dizzy_face:
23. dec 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 dakujem za odpoved..ja sa ta asi budem vzdy nieco vypytovat :dizzy_face: inac mate pekne vahy a coskoro uz budete oslavovat prvy rocik..to budu krasne torty :dizzy_face:
23. dec 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte hermanky:slight_smile: adulik este raz veeelka gratulacia, gerenka este raz veeelke dakujem, matelko,myslim na zajtra na tvojich chlapcov ,mima ahoooj a kukulik kde si? prajem vam krasne prezitie vianocnych sviatkov a vsetko naj v Novom roku,verim, ze bude pre nas snazilky tym uspesnym:slight_smile: pozdravujem aj vsetky ostatne,ktore som nevymenovala,pa
23. dec 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
vesele Vianoce a hlavne POKOJ :wink:
nech sa Vam, baby, v novom roku vsetkym splni to, co sa Vam v starom splnit nestihlo...ved vy viete, co :wink:
24. dec 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stastne a vesele, pohodove a pozehnane prajem vsetkym :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vianocne priania sa vraj splnia vzdy, tak aby sa vam splnilo to vase velke prianie :dizzy_face:
24. dec 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem všetkým maminkám a snažilkám Šťastné a Veselé vianoce :slight_smile:
24. dec 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesele a pozehnane Vianocne sviatky vela usmevu,lasky a pohody pri svojich milovanych :slight_smile:
24. dec 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.pekny vecer prajem.nestiham cez sviatky na net...tak mi to prepacte.
zajtra ideme ku svokrovcom.
25. dec 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den.
pozeram,ze vcera tu nik nebol.
tak kde ste haloooo
27. dec 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok