Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
11. jan 2011

@matelko1 o pol stvrtej sme do nej nasukali v polospanku mliecko - 120ml..skusali sme vsetko, dam jej flasu, pije a potom koniec, pozera dookola, smeje sa, rozprava, vypluva cumel..nic jej nie je, ale ved nemoze tak malo jest..uz som zufala, zajtra asi skocime k dr., ze co mame robit, ved predsa musi byt hladna, neverim, ze sest hodin bez jedla a ona vypije len 50ml a dost ☹

sofia2008
11. jan 2011

@matelko1 lenze davam jej aj svoje odsate a jej to jedno, stale to iste ☹

matelko1
11. jan 2011

@sofia2008 tak asi nechce cumel,nechce z flase,ale radsej chodte k dr a opytaj sa na to,lebo za 6 hod vypit 50ml je strasne malo.moj maxim tak nechcel pit,ale to mal 6 mes a vtedy som prisla na to,ze mu idu zuby,ale to mal 6 mes a tvoja ma len 2 mes.

sofia2008
11. jan 2011

@matelko1 ved to, radsej sa pojdeme poradit ☹

sofia2008
11. jan 2011

@matelko1 len divne je, ze to trva par dni, predtym z flase pila v pohode a zrazu ju nechce?

matelko1
11. jan 2011

@sofia2008 tak to bude mudrejsie,potom daj vediet ako ste dopadli..

matelko1
11. jan 2011

@sofia2008 tak ma nejaku fantu 🙂

sofia2008
11. jan 2011

@matelko1 nasla som tu na konikovi taku temu, ze dieta nechce jest, a boli tam take iste pripady, ako my, len nijake riesenie 😀 ze kym babo pribera, tak sa nic nedeje..no zajtra napisem, ze co a ako..

lienka2
11. jan 2011

@sofia2008 ak nechce papat tak ju nedonutis, navyse ked pises ze je spokojna, sa usmieva okolo seba.. tak asi naozaj nie je hladna.. dobrovolnu hladovku drzat nebude 🙂 ale pre pokoj duse chod k lekarke.. som zvedava co ti povie 🙂

sofia2008
11. jan 2011

@lienka2 no ved to..teraz som ju nakrmila v spanku, vsetko vypila, aspon nieco 🙂

kelza1
11. jan 2011

ahojte kočky som tu nova a potrebujem poradit ..... som 12týždni tehotenstva a našli mi krv v moči 1 križik a bielkovinu 1križik neviem čo mam robit ... lekar mi chce dat antibiotika, ale mam strach ich brat ... chcela by som vas poprosit ,ak ma niekdo taketo problemy, alebo mal nech mi napiše čo robil pripadne čo bral .... Dakujem vam 🙂

gerena
11. jan 2011

@kelza1 krv vmoci nema co robit, v podstate ani bielkovony.........su ATB, ktore su bezpecne aj v tehu, zavisi od toho ake mas ine problemy, co to je za infekciu atd.....napis nieco konkretnejsie 😉

@sofia2008 kamoska mala podobny problem, maly zacal cucat z prsnika mozno v troch mesiacoch, ale chytil sa 🙂 takze vela trpezlivosti, hlavne ze pribera a usmieva sa 🙂

A oznam pre vsetky kocky:: s Mili sme si zoorganizovali stretko na 22.1 v KE a budeme velmi radi ked sa vsetky (teda kto moze) pridate 🙂 🙂

gerena
11. jan 2011

@sofia2008 a nemenila si cumel na flasi? skus sa pozriet ci nema afty v puse

sofia2008
11. jan 2011

@gerena nemenili sme nic ☹ akurat som si pisala s jednou babou tu na konovi a oni maju ten isty problem, ako my a trva to uz dva mesiace, sak sa zblaznim..boli aj u lekara a nic..proste nasilu babatku pit sa neda.. ☹ vraj kym pribera, tak je to ok

matelko1
12. jan 2011

dobre ranko prajem 🙂

sofia2008
12. jan 2011

ahojte..tak my sme dnes boli u dr., vsetko je ok, mala je zdrava, nic jej nie je, jedine, z coho by to mohlo byt, su dasna, ze sa jej pripravuju na zubky ci co..dali nam take gulicky do pusy na rano a vecer, lebo si casto cmluva pasticky..ak to neprejde, tak mame prist v pondelok na krv a moc..volala som aj s dr. na SVK, tak tiez povedala to iste, aj ze moze mat fanty..a mame ju krmit, hlavne, ked spi..no keby to bolo take jednoduche 😠

matelko1
13. jan 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@sofia2008 super,ze jej nic nieje,ale tak skoro sa jej uz pripravuju dsienka na zubky....no co uz.
a fanty maju vsetky deticky....a dnes uz lepsie,papa,alebo stale malo....
idem robit palacinky na obed...

sofia2008
13. jan 2011

@matelko1 aj tebe pekny den..fajny obedik ides robit..musim aj ja nieco fajn vymysliet 🙂 vcera uz papala celkom ok, sice sme sa krmili skoro hodinu, ale predsa, nieco aj v spanku vypila, aj sa nam vcera otocila prvykrat z bruska na chrbatik..dnes uz trikrat papala od piatej rana, sice vsetko, ked spinkala, ale aspon to 😀 mozem dat malu na terasu, ked vonku leje?

matelko1
13. jan 2011

@sofia2008 ak neprsi do vnutra tak ju mozes dat,ja som s chlapcami chodila aj chodim za kazdeho pocasia von.aj ked lialo,dala som igelit a sup von na zahradu pod striesku

sofia2008
13. jan 2011

@matelko1 no presne tak, dam igelit a ide sa..dik

matelko1
13. jan 2011

ideme aj my von,dufam,ze nebude prsat,...lebo aj ja sa chcem vyvencit 😀
tak zatial pa 🙂

mili1
14. jan 2011

Ahojteee, 😉 🙂
Ohladom toho stretke ktore sme zorganizovali s ger ,,,kto ide? mysleli sme na evku, csilku, matelka, beu, ktoré máte ešte záujem budeme radi ak sa pridate 😉 🙂 dufam že tam nebudeme len my dve 😀 😀

sofia2008
16. jan 2011

Pekny dnik 🙂 u nas svieti slniecko, tak sa ide na prechadzku do parku na obed 🙂
@mili1 ja by som hned prisla, len som v zahranici, skoda 😒

matelko1
17. jan 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@mili1 a kedy robite stretko....u mna to bude asi tazke tam sa dostat.....keby,ze som z ke nieje problem.rada by som vas spoznala....

matelko1
17. jan 2011

@sofia2008 ako sa mate.

sofia2008
17. jan 2011

@matelko1 ahoj 🙂 mame sa fajn, slniecko nam svieti, len sa stale trapime s papanim 😠 vcera to bolo celkom dobre, dnes uz zasa vymysla, kojila sa rano o piatej v spanku, inac sa ani neda, a o deviatej som sa tesila, ze bude hladna a konecne vypije celu flasu, ta co si, vypila 50ml a dost, viac do nej nemozem dostat, tak cakam, kedy zaspi a tak ju budem moct nakrmit..a vy ako? uz chystate oslavu na jeden rocik? 😵

matelko1
17. jan 2011

@sofia2008 to je maly vymyselnik ta tvoja mala 🙂 ...uz teraz spekuluje.... 🙂
uz rozmyslam co urobim ake pohostenie,tortu dam upiect,tu je jedna pani v tej dedinke co byvame,je to len 4 km od mesta,takze to je taka primestska cast a dedinka ma 1750 obyvatelov,ktora pecie rozne torty,aj ked donesies oblubenu hracku,tak ona si to nafoti a urobi to v 3D formate,no nieco uzasne,len musim zistit kto to je.....
a neviem ani co chlapcom k 1 narodkam.ved teraz boli vianoce,podostavali toho tolko,ze az...

sofia2008
17. jan 2011

@matelko1 ved to, o mesiac zaciname s prikrmami a to si ani nechcem predstavit, co to bude 😠
to je radost taku oslavu chystat 😵 tak to musia byt uzasne take torty, nieco podobne som viedla na nete, fakt super..tazko nieco vyberat, a presne, ako pises, teraz boli sviatky..ale pre deturence sa vzdy nieco najde 😵

sofia2008
17. jan 2011

no mala zaspala, tak sme dotlacili zvysnych 70ml..sice od dnes mame 3 mesiace a na krabici od Nutrilonu sa pise, ze by mala vypit 180ml, ona najviac, co dokaze vypit je 120ml 😒

matelko1
17. jan 2011

@sofia2008 ani moji chlapci nevypili tolko,co sa pise na krabici a na silu som im nedavala.kazde dieta je ine.kamoska ma dceru rovnako staru ako moji chlapci,ta jej stale vypije 240ml a moji chlapci este 240ml mlieka naraz nevypili,vecer mi vypiju 210ml ako kedy a niekedy aj menej.uz piju len 2 x denne mliecko.na desiatu maju ovocie,jogurt,obed masko,alebo zeleninka,zemiaciky,cestoviny,ryza....teraz im davam polievocku aj ked trosku spapaju a potom druhe maju a viem,ze mi vydrzia do stvrtej,piatej,potom olovrant a vecera.obed mame okolo 12-tej.
veru pre deti stale sa nieco najde,ved aj na oblecenie uz treba nieco dokupit,no a nejaka hracka k tomu...
ak zacnes s prikrmami,tak najprv zacni zo zeleninkou,mrkvickou a kazdy treti den nieco k tomu pridavaj,zemiacik......a sleduj ci nahodou sa z niecoho nevysypala.