Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
31. jan 2011

take boli oslavy

matelko1
31. jan 2011

jej 2 fotky mi rovnake nabehli....

sofia2008
31. jan 2011

@matelko1 vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 krasne fotecky..torta fantastickaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵
chlapci kraaaaasniiiii, aki ste vsetci krasne doladeni...nadherna rodinka..este raz prajem vsetko naj, nech ste stale zdravucki a stastniiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

matelko1
31. jan 2011

@sofia2008 jej dakujeme

babulko
31. jan 2011

@matelko1 krasna torticka a este krajsia rodinka nech ste zdravucky vsetci 🙂

matelko1
31. jan 2011

@babulko dakujeme 🙂 a tolko lichotok... 🙂

lienka2
31. jan 2011

baby, neviete ako dlho sa uskladnutu zmrazene embryjka? @gerena ty vies urcite 🙂

gerena
31. jan 2011

@lienka2 podla mna az kym sa nerozmrazia a nepouziju.....urcite sa to nelikviduje ako bezny biologicky material,

@matelko1 blahozelam 😵 😵 daj pusu za mna chlalanom 😉

lienka2
31. jan 2011

@gerena lebo dnes mi kamoska povedala, ze iba rok.. co sa mi ale nezda..

matelko1
1. feb 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@lienka2 urcite rok sa neuskladnuju....moja kamoska ma ich uz tam 5 rokov a volala hermimu,ze by rada sla na ket,tak jej povedal kolko tam ma atd....takze to je blbost,ze rok....
@gerena dakujem a pusu dam... 🙂 co mas nove,ako zijes....

sofia2008
1. feb 2011

ahojte...pekny dnik..tak my sa chystame o dvanastej na ockovanie, hlavne som zvedava, kolko mala pribrala pri tom nasom katastrofalnom jedeni 😠 posledne tri tyzdne nam kazdy vecer medzi osmou a desiatou zacala plakat ☹ ale vcera to uz bolo maximum, nevedeli sme ju utisit, vkuse nariekala, ale az tak, ze sa dusila, no priserne to bolo, potom od vysilenia zaspala chudatko..teplotu nemala ani nema, ja neviem, mozu to byt uz zuby? opytam sa dnes dr.,chceme kupit aj vakcinu proti rotavirusom...
@matelko1 my mame u Hermana 11mrazacikov, ale mne vravel, ze ich trvanlivost je 3 roky 😕

matelko1
1. feb 2011

@sofia2008 ja som proti rotavirusom nedavala ockovat,lebo je ich niekolko druhov a proti vsetkym sa neda ockovat.
tak daj vediet co u dr.cakam....
dnes bola aj nasa noc katastrofalna,maxim vobec nespal...

sofia2008
1. feb 2011

@matelko1 aha, to som nevedela, no opytam sa aj na to..ja to chcem kvoli tomu, ze som videla, co to moze sposobit..nase krsniatko dostalo rotavirus, podotykam v porodnici 😠 a malo to hrozne nasledky, otacat na brusko sa zacala, ked mala 9 mesiacov, dovtedy len lezala a nic ☹ chodit zacala ako 18 mesacna ☹ dovtedy len tahala jednu nozku za sebou, bolo to hrozne..teraz bude mat 3 rocky, zatial je ok, len je trosku mensia a chudsia ako jej rovesnici, ale dala sa dokopy az ked mala 2 roky..ale asi to bolo tym, ze ho dostala tesne po narodeni..ale chapes to, dostat ten humus uz porodnici, ked ma babo par dni..ved ked svagrinu pustili domov z porodnice, tak o dva dni uz bola s malou v detskej a vyzeralo to s nou velmi zle ☹ v USA keby sa to stalo, tak aspon vysudis peniaze, u nas nic..ved ked sa v PO sami cigani spinavi prechadzaju po porodnici, tak sa cuduj..ved ked som bola v porodnici a isla som na chodbu, tak normalne asi 5 cigani zacali po mne vykrikovat a ze ci nejdem na kavu, boli spinavi, smrdeli atd..a to n oddeleni 😠

ixi
1. feb 2011

ahojte kocky rozhodla som sa ze menim centrum a idem ku hermimu mozem sa k vam pridat? 😕

lienka2
1. feb 2011

@sofia2008
@matelko1 vdaka za info, tiez sa mi to zdalo kratko jeden rok.. mozno tento rok po nich zajdeme 🙂

sofia2008
1. feb 2011

@matelko1 cauko..no tak uz mame po, mala uz spinka, plakala po pichnuti, ale nie velmi dlho, ladovali sme nozky..som stastna, lebo sme za 3 tyzdne pribrali 550g, takze pri nasom chabom jedeni je to uspech 😵 takze mame 5850g a 64cm, vraj sme velmi dlhy na dievca, ale manzel ma 195cm, takze mame po kom 😀 na dalsi tyzden jej daju rotavirusovu vakcinu, pytali sme sa dr.,, tak ona nam to odporucala, tak mame aj recept..vsetko je zatial ok 😵

sofia2008
1. feb 2011

@ixi jasne, vitaj 😵 dobre si sa rozhodla pre Hermana 😵

matelko1
1. feb 2011

@ixi ahoj a vitaj,ty si presla zo splnu ku hermanovi,ze....chces nasledovat kukulik,no prajem ti to z celeho srdca 🙂 herman je dobry....uz si bola u neho,alebo sa chystas este len k nemu

matelko1
1. feb 2011

@sofia2008 tak to som rada,ze je vsetko ok.
my sme boli von,ale je riadna kosa,brrrr

matelko1
1. feb 2011

@lienka2 takze si pojdete pre surodenca,no super.... 🙂

sofia2008
1. feb 2011

@matelko1 dik..no som pocula, ze tam mate mrazy..ale aspon sa vypalia vsetky bacily a nebude napr. chripka 🙂

matelko1
1. feb 2011

@sofia2008 ale ta chripka uz u nas utoci,vela deti je chorich....dufam,ze nas to obide,caka nas ockovanie.

sofia2008
1. feb 2011

@matelko1 aha..ale tak dufam, ze vas minie 🙂

gerena
1. feb 2011

Ahojte 🙂 urcite sa znizuje pravdepodobnost uspesnosti, cim dlhsie je embryjko zmrazene zato ta trvanlivost, ale te je vsetko teoreticke, este musia prezit stres z rozmrazovania.....ked sa niekto rozhodne ze nechce uz embryjka, mozu sa vlozit inemu paru v ramci darovania ...to by presne trebalo pozriet v zakone, ale rok uchovavania je blbost.....a co potom ?

@sofia2008 vsak krasavica rastie a pribera....vynasla sposob ako usetrit na jedle 😉 a v nemecku ked rotavirus sa nerata do povinneho ockovania, je hradene poistovnou? to by ma zaujimalo... 😉

lusinkaj
1. feb 2011

ahojte 🙂
aj mne herman oosbne do oci 😀 povedal,ze max.rok mozu byt zmrazene..tak hadam vie co hovori,neklamal by ma 😒 😝

sofia2008
1. feb 2011

@gerena hej pribera maly vymyselnik 😀 ved som sa tak bala, ked ju vazili 😒 dnes sme do nej liali mlieko, co nevypila tou striekackou, co je pri Panadol sirupe 😀
nehradi sa to ani tu, dostali sme recept a stoji to asi 80€
sak vsade chcu tie farmaceuticke firmy zarobit 😠

sofia2008
1. feb 2011

@lusinkaj jeeej ahoj 🙂

sofia2008
1. feb 2011

no inac nerada tu pisem takto verejne take veci, ale moja velmi dobra kamoska skoro zomrela po odobrati vajicok ☹
isla do tej kratkodobej narkozy a v centre ju zle zaintubovali a nieco pri tom vdychla do pluc..na druhy den po zakroku ju vkuse bolelo za klucnou kostou a zle sa jej dychalo, ale nejako to neriesila, isla na vklad, stale jej bolo zle..otehotnela, ale medzitym uz dostala vysoke horucky, potratila a skoncila na ARE..prisla so nemocncie v poslednej chvili..uplne jej odisli pluca, cele oddelenie okolo nej behalo, stalo sa to pred mesiacom, doteraz berie antibiotika a liecba bude min pol roka, co ma tak poskodene pluca, pecen z antibiotik atd..este nevolala Hermanovi, lebo sa musi dat najprv dokopy.. ☹ nie je to vlastne jeho vina,ale vina tej anesteziologicky 😠

broskina
1. feb 2011

Mohla by si mi napisať viac o tom pripade? do IP?ak ti to nerobí problém..ja mam velmi zle skusenosti s hermanom..(ja som sa dávala rok dokopy po umelom)a mam celoživotné nasledky..a ktovie ako to bude s tehotenstvom v buducnosti.. a ktej otázke o zmrazovaní..mne herman povedal, že maximum je 2 roky...a mimochodom mne sa 2 embryjka zahadne zlikvidovali. 😠

lienka2
1. feb 2011

baby to ako vazne iba rok? no vidim ze asi musim napisat priamo hermimu, ved malokto si trufne ist do dalsieho tehu ked ma doma ani nie rocne dieta..