Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lienka2
2. feb 2011

@ixi ja som zazila Hredzaka sice iba raz, ale to sa neda porovnat.. ani Herman nie je extra ukecany, ale presne ako pise @svetluska23, je tam vela parov a nemoze s kazdym prezivat ich uspechy ci sklamania.. musi mat odstup.. no ked som sa na nieco opytala, tak mi vysvetlil, nakreslil.. nemala som pocit ze to z neho musim tahat ako z Hredzaka.. 😅

ma77
2. feb 2011

ahojte aj ja mam z hermana taky pocit že malo rozprava ale je mily a na poslednom vyšetreni som vyliezla na kozu a nohy sa mi triasli ani neviem prečo asi preto že nie môj gynekolog do mna kuka a on že čo som taka ustrachaná teraz piatok idem na 3vyšetrenie apotom sa neeeeviem dočkať ake budu vysledky som strááášne zvedava 😉

tremonti
2. feb 2011

ahojte kočky🙂 ja uz mam vsetky vysetrenia za sebou a dalsi tyzden ideme po vysledky dufam ze to bude relativne okej a ze mozme vypisat ziadost🙂

sobka
2. feb 2011

Ahojte hermanky 🙂 IXI vitaj, sa teším, že si tu s nami, más sa na co tešiť, viem, že ti dr. Herman pomože🙂 to je nebo a zem v porovnaní so SPLNOM, aj ked musís by t viac trpezlivá a nikam sa neponáhlať, lebo pan doktor sa každej tak dosledne venuje, že sa popsuva cas babám v cakárni, ale stojí to za to, sa teším, že si k nam prisla🙂 Matelko, vsetko len to naj naj drobcekom k rôciku, krásne fotky, och ako už vyrástli🙂 svetluska ahoj, pamatáš si na mna? písala som ti v lete, ale už ste isli do nemocnice, pre nás to bude tiež 5IVF, ale verím, že konecne to dobre dopadne, ako vám🙂 tak sa teším, zajtra ma caká kontrola, tak dufam, že ideme na tooooooo 😉

lienka2
2. feb 2011

@sobka idete ako samoplatci, vsak? mozes mi napisat kolko to takto vyjde, kludne aj do IP.. vdaka

mima263
2. feb 2011

@ixi vitaj, držím palce a prajem veľa šťastia 🙂

svetluska23
3. feb 2011

@sobka ahoj, jasné že si ťa pamätám. dosť často na teba myslím. vždy si vravím, že ti idem napísať, ale ako na potvoru vtedy sa niektorý z mojich "chlapov" ozve. veľmi ti držím palce.

matelko1
3. feb 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
vitam nove snazilky a kludne sa pytaj,rada ti odpoviem @anusik1 .ja som absolvovala 1 x ivf,raz ET-skoncilo to v 7tt potratom a druhy krat KET a mam dvojcata chlapcov.herman je zlaty.musis sa pytat on ti na vsetko odpovie.

svetluska23
3. feb 2011

@matelko1 ahoj.ako sa máte?blahoželám k jednému roku. ja mám doma veselo. bezsenné noci pri raste zúbkov. dni ked som nad ohradkou, lebo všade vylezú a strašne sa bojím nechať ich loziť pobyte. ako si to riešila? všade mám plávajúce podlahy. ešte aj v protišmyk ponožkách sa im šmýka. na topánočky je asi ešte priskoro nie? majú necelých deväť mesiacov. každá rada dobrá

matelko1
3. feb 2011

@svetluska23 aj ja mam veselo,tiez mame bzsenne noci,maxim ten sa budi do hodiny 10x,hruza,aj je napany,ale zda sa mi,ze je hladny,lebo celu flasku caju vypije na ex a to pritom na veceru stiahne 270ml,nechapem,kde to do neho ide a o polnoci vypije 150ml mlieka.uz neviem co mu mam davat na veceru,alex ten vyspi krasne celu noc,kym ho maxim nezobudi.
ja ich nechavam volne sa pohybovat,ale som s nimi ak potrebujem nieco urobit,obed navarit,tak ich dam do postielok,alebo stoliciek co mam v kuchyni.dam im do ruk hracky,hadzu ich,stale im podavam,ale samozrejme,ze dlho nevydrzia sediet,....aj my mame plavajuce podlahy,chodili v protismykovych ponozkach,smykalo sa im,ale od decemra mame papucky na nohach a v tych sa im dobre chodi a hlavne sa nesmyka.ale to mali 11 mes ked som im dala na nozky,

matelko1
3. feb 2011

@svetluska23 a vy inac ako sa mate.chlapci musia byt zlati.ved hod nejake fotky.ja som dala nove do albumu,tak ak budes mat cas tak sa mrkni.

sofia2008
3. feb 2011

pekny den 🙂
@matelko1 velmi pekne fotky...uz nech aj moja Emmka je uz taka velka 😀
my sme sli spat o jednej v noci 🙄 nie a nie zaspat, a ked uz driemala, dala som ju do postielky a zbadala kolotoc a bolo 😀 ozila a zacala rozhadzovat ruckami a nozickami a my s mm sme zufalo lezali v posteli, ze uz nevladzeme 😀 nevime, ako si tak otocila rezim a teraz spi a zobudi sa o dvanastej..rano bola troska hore, najedla sa a spi..

matelko1
3. feb 2011

@sofia2008 nenahanaj cas,lebo bude mat emka rok a povies si,ze zlate casy boli ked bola malinka 🙂
my sme sli spat s mm o 22-ej a o 30min bol uz maxim hore a nie a nie zaspat.ja neviem,ci mu idu zubky,ze tak zle spi.ved uz tak pekne spal,len raz v noci sa zobudil a teraz....no do hodiny 10x hore.

sobka
3. feb 2011

pekný den 🙂 mám na vás prosbu, nezostal niekomu doma decapeptyl 0,1ml ?Dnes som bola na kontrole a namiesto toho, aby som zacala stimulovať, musím pockať na MS, kedže mi dekač sposobil predcasnú ovuláciu 😖...takže budem potrebovať natiahnuť cas a tolko ampuliek doma nemám ☹ všetko sa akosi zamotáva, ale na stastný koniec veríme vsetky, nie? 😉

svetluska23
3. feb 2011

@sobka ahoj,ja už nemám žiadne lieky, všetky som darovala. skús v takej téme, neviem ako sa volá, ale ponúkajú tam kočky lieky.

svetluska23
3. feb 2011

idem s chlapcami von, pekný deň.

sofia2008
3. feb 2011

@matelko1 🙂
tak dufam, ze dnes budete mat lepsiu noc..mozno ma teraz take obdobie 🙂

sofia2008
3. feb 2011

@sobka drzim palce, aby ti 5.ivf vyslo a vsetko dobre dopadlo 🙂

anusik1
3. feb 2011

@matelko1
dakujem za odpoved..
na tomto pokece som nova, neviem co skor mam citat.... tolko informacii..
mna caka umele oplodnenie, ibaze trosku ine ako ste na tom vy, lebo mna tlaci cas.. vraj cim skor, tym lepsie... psychicky este nie som pripravena, no na druhej strane tiez nechcem ostat bezdetna, takze bud teraz alebo nikdy.. preto mam obavy, ako budem znasat tie lieky, plus cely proces... je to ine ak zena dlho caka po vytuzenom dietatku, u mna o tom rozhodli moje zdravotne problemy..

ma77
3. feb 2011

@anusik1 ani ja nie som velmi psychicky pripravena a tiež ma tlači čas hlavne vek ale tak čo nam ine ostáva?ked prirodzene to nejde ☹

lienka2
3. feb 2011

@anusik1 drzim palce, aby si sa zbavila obav z toho co ta caka a dokazala si sa tesit ze budes mat doma maleho nezbednika 🙂

sofia2008
3. feb 2011

@anusik1 neboj..vsetko dobre dopadne..a ci si na to pripravena? neboj..my sme najprv babo nechceli a potom, ked sme ho velmi chceli, tak to neslo..radsej teraz, ako nikdy..vzdy sa najde dovod, preco babo odkladat..hlavne sa nad tym vela nezamyslaj a ber veci, ake su a ake pridu..mne ked Herman povedal, ze musime ist na ivf, tak mi v ten den nebolo vsetko jedno..bola som smutna, aj on to na mne videl, tak sa ma snazil povzbudit..potom prisiel strach pred stimulaciou, strach po nej..atd..potom strach v tehu, strach v nemocnici, ked som zacala krvacat, strach pred sekciou..a teraz uz prezivam uplne iny druh strachu 😀

ixi
3. feb 2011

ahojte kocky dakujem za rady a dufam ze to spolu svami dotiahnem do uspesneho konca vdaka bohu ze mame modreho kona 😀 😀 😀

sofia2008
3. feb 2011

@ixi jasne, ze to dotiahnes do uspesneho konca..kazdej sa to raz podari 😵

sobka
3. feb 2011

Svetluska,uz som zohnala.fakt ste tu super baby, sofia, dakujem🙂 ja stale nestraäm vieru

ixi
4. feb 2011

@sofia2008 sofi tak tomu ver a dakujem 😎

sofia2008
4. feb 2011

pekny den vsetkym 🙂
u nas je taka vichrica, ze koniec 😖 a to sme chceli ist do mesta sa prejst a nieco malej kupit, nejake nove dupacky atd, rychlo rastie, ale takto budeme doma 😠

anusik1
4. feb 2011

@ma77
hmmmm. kto to nezazije tak nevie... ze? tak potom daj vediet ako si dopadla...

anusik1
4. feb 2011

@lienka2
xixi, dakujem krasne!!!!

matelko1
4. feb 2011

ahojte.prajem pekny den.
dnes tu mam svokru,sla s chlapcami von a ja vysavam,poumyvat este chcem ak stihnem.
@anusik1 kludne sa pytaj ak nieco nevies.mne tiez tu baby na mk dost pomohli.a preco ta tlaci cas.ja som sa tiez bala,ze co ma caka ako budem znasat hormonal.liecbu,injekcie,ale slo to dobre.nemala som ziadne problemy,...