• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

27. marca 2017 
ahoj
@matelko1 neupratuj, daj nohy na stôl, daj si kávičku. využi to pre seba
4. feb 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne keby prišla svokra pokočíkovať........ utópia
4. feb 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska23 uz mam upratane,musela som taky prach a omrvinky,ze az......inac nemam kedy take prace robit,len vtedy ak deti spia,ale to je rychlovka,ako sa hovori:len tam kde farari chodia :grinning:
4. feb 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska23 preco utopia keby ti prisla svokra kocikovat.
moja nechodi casto,ale dnes som to vyuzila.byvaju od nas 30km
4. feb 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
cas ma tlaci kvoli zdravotnym problemom, nefunguju mi spravne vajecniky + mam rozsirenu endometriozu... lekar mi preto doporucil ihned umele oplodnenie... tak teraz cele dni rozmyslam... citam vas blog a doost ma usmernuje.. dakujem!!!!!
ved prave, bojim sa tych hormonalnych injekcii , ako to budem zvladat a pod.. ci mi z toho nepuknu nervy.. aj ked som pohodak clovek..
4. feb 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
trosku som vas citala...drzim prsty vsetkym co sa chystaju k hermimu...pevne nervy,raz to vyjde... :slight_smile: vsak matelko??? :slight_smile:
4. feb 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anusik1 neboj sa,jasne,ze to zvaldnes,nemaj obavy.my vsetky sme to zvladli a @lusinkaj mame krasne dvojky.ja chlapcov,ona dievcatka a to vdaka hermanovi.
4. feb 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anusik1 ako tvoj lekar gynekolog ti odporucil hned umele,.....a uz si bola u hermana na vysetr.ci sa este len chystas
4. feb 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam vsetky vysledky, verdikt bol ihned ,,umele opl,, chodim k Hermanovi
4. feb 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj ty mas co nove,ako sa drzite.dievcata ako spinkaju,uz je to lepsie,alebo....aj ti niekto pomaha,alebo sa snazis sama si zariadit vsetko...
4. feb 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anusik1 takze uz ti dal herman aj papiere do poistovne,ano....tak kedy vlastne zacinas
4. feb 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 utópia preto, že som sa jej dvakrát pýtala ked tu bola, či nechce zobrať chlapcov von, povedala, že necestovala 50 km, aby som ju posielala von. a ked bola u nás, tak starost o dvoch navyše,aspon svokor ich kus ponosil púohral sa.
4. feb 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska23 ej,ale mas svokru,ale tak by sa aspon presla,ved deti potrebuju byt aj na vzduchu a tak by sa aspon poparadila von ako hrda babka.
4. feb 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chlapci sa dnes prekonali, spali od pol druhej do teraz. idem im dat papať.ešte neskôr nakuknem
4. feb 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 som sama..jeidne manzel ak ma volno alebo ak potrebujem viac veci v domacnosti porobit pride svokra alebo moja babka,,,inac som sama da sa to zvladnut..len treba vediet... :slight_smile:
male su zlate,nechcem zakriknut spime od pol.8 niekedy 8 do rana akokedy 5-6 dnes o pol.7 rano sme vstali,cize v noci uz nepapame..asi od 3,5m. :slight_smile:
4. feb 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj jej super a my zase pre zmenu nespime,zuby nam idu,tak sme za hodinu aj 100 x hore.tak ako krasne do 8 mes spali,vlastne alex krasne vyspi celu noc,len maxim sa budi,tak teraz som nevyspata...
4. feb 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska23 co im davas papat.
ja idem mojim olovrant pripravit,ze ked pridu z vonku tak aby mali.urobim im asi krupicu-tu zboznuju,ale musia mat pri tom popuceny banan,cistu mi nezjedia.
4. feb 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 uz robis klasicku krupicu z mlieka?
4. feb 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 no akoze aj mi sa v noci budime na cumel..cize spime nejeme,ale na cumel..ale to sa da..ale ked jedli v noci to bolo strasne.. :unamused: no na tie zuby sa tesim aj ja...

@svetluska23 no ty mas super svokru,moja by moje nosila,kocikovala 24h. :slight_smile: kolko maju tvoji drobci a ako sa volaju???
4. feb 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 ano teraz som zacala robit z obycajnym mliekom,uz maju rocik,tak mozu aj take mlieko,ved to sa vari,takze...
4. feb 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj mozno tvoje baby budu inac znasat zuby...
@matelko1 no veru..uvidime...uz si poslala foto?
@lusinkaj nie,neposlala.uz sa hanbim.teraz mu poslem uz ako rocny tam budu a podakovanie.ved na nastenke mal aj starsie deti.
4. feb 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj moja neter segra ani nevedela kedy jej zubky vysli,ziadne teploty,proste nic,len kukla a sup nove zuby...
4. feb 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 no uz by sa patrilo poslat :grinning:
hej?tak to som zvedava..ale su uz take mrzute tak neviem ci to bude lavou zadnou tie nase zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj veru uz by sa patrilo poslat,ale uz fakt,cestne slovo poslem :grinning:
@lusinkaj segrinej dcere vysli v 4 mes prve 2 zubky
4. feb 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 no tak aj ja mozem ocakavat..lebo strasne ich asi svrbia dasna vsetko kusu,beru do ust
4. feb 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj kazdemu dietatu inac sa prerezavaju,niekomu skor,niekomu neskor.nam vysli prve v 6,5 mes a dalsie v 8mes a potom to zacalo.v noci sa budili,plakali,potom to na chvilku preslo a v decembri znova,alex teplotoval 39,7 to sme boli aj na pohotovosti.
4. feb 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 jaaaj cize este ma caka...pekne vecere.noci..uz som si tak aj zvykla ze nejeme v noci...ze predsa len na cumel sa zobudia to je pohodicka
4. feb 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinkaj my aj v noci papame teraz.
4. feb 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok