Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
6. feb 2011

@gerena dakujem za radu 🙂

svetluska23
7. feb 2011

dobré ránko. tak z chalupy sme sa vrátili ešte v sobotu. švagor tam došiel s 4-ročnou dcérou takou chorou. vedeli, že sme tam s chlapcami, a aj napriek tomu prišli.teraz v tom chrípkovom období. nahnevaná som bola celý víkend.

tremonti
7. feb 2011

@svetluska23 svetluska tak to mi je luto ze ste museli predcasne odist.svagor mohol trosku brat ohlad aj na dcerku a neist s nou niekam ked je chora...

svetluska23
7. feb 2011

@tremonti to vieš ked ich mala má 37,3 bežia na pohotovosť aked 36,4 tak je podchladená. a ja som vraj strašná citlivka a či to mám ešte oneskorenú popôrodnú depku

svetluska23
7. feb 2011

prepáč, niekde som sa musela vyzúriť. ako sa ti darí? dlhšie som tu nebola. len sporadicky, tak neviem ako si na tom.
stimuluješ? alebo čakáš na výsledok?

tremonti
7. feb 2011

@svetluska23 jojooj uz by som bola rada keby sme aspon stimulovali ale nie este len zajtra ideme po sumarne vysledky a dufam ze odtial odideme so ziadostou a ze nemame nejaku prekazku lebo ma porazi...

sofia2008
7. feb 2011

@svetluska23 no tak to by aj mna nastvalo, teda 😠

sofia2008
7. feb 2011

pekny den a cely tyzden prajem 🙂
vcera ma pobavila jedna kamoska, ked sa ma normalne vazne opytala, ci sa doma nenudim 😕 tak jej vravim, ze vies co, ani velmi nie 😀
moje kamosky nemaju ani jedna babo, tak si myslia, ze to sa len nakrmi, da spat a koniec 😀

svetluska23
7. feb 2011

@tremonti tak držím palce. nám vyšlo 5.ivf a hned dvojnásobná radosť.
sofi aj ja mám také kámošky. najlepšie bolo, ked ma volali na dva deci vínka, ved zober aj deti do kočíka.ako keby som s ním niekde vošla. tak som sa nasmiala. ale ked sa niekedy zastavia, tak premýšľajú či zakladať rodinu

svetluska23
7. feb 2011

ale to len žartujú.neviem čím to je, ale strašne veľa párov má dnes problém s babätkom.

tremonti
7. feb 2011

ak sa smiem opytat aky ste mali problem svetluska? az na 5. krat vam to vyslo ?

svetluska23
7. feb 2011

@sofia2008 ako maličká?
ešte ti kašle? mne chlapci pred dvoma týždňami kašlali a soplikovali. dr vravela, že zo zúbkov. nakoniec aj vyšli. dávala som fenistl a stoptusin. ale moji sú trochu starší

sofia2008
7. feb 2011

@svetluska23 mala celkom dobre, vcera zakaslala za cely den trikrat a dnes len raz, tak v stredu povieme dr., popocuva ju a nech povie ci ockovat alebo nie 🙂

sofia2008
7. feb 2011

@svetluska23 aj moje kamosky maju problem, jedna aj potratila v 5.mesiaci dvojicky ☹ ale to je tym dnesnym znecistnenym ovzdusim 😠 prirodou, ja ked vidim v obchodoch tu zeleninu a ovocie, krasne, ale podla mna take postriekane a nezdrave, no ale kupit musis, tak co..a potom, ze z coho su alergie atd 😠

svetluska23
7. feb 2011

@sofia2008 no to hej. včera som normálne rozmýšľala, že nasadím na balkón mrkvu pre deti. inak občas kupujem bio zeleninu, ale naposledy brokolica bola vo vnútri celá deravá a hnedá, taká nahnitá a bio cesnak vo vútri medzi dielikmi s plesňou. tak si vyber.
ale veľa asi robí aj životný štýl, stres, práca. ked tak počúvam svokrovcov alebo rodičov, oni to mali v robotách také pokojnejšie. pol štvrtej a odchod domov. my niekedy taháme do večera, cez víkendy a tak....

kylie7
7. feb 2011

Zdravim, ostal mi Estrimax / do 05.2012/ 2 x 28 tabliet .........kylie

matelko1
7. feb 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
u nas je otrasne pocasie.

matelko1
7. feb 2011

@svetluska23 no moji chlapci,vlastne maxim akosi nechce chlebik papat,alex v pohode,no horsie to je s maximom.musim mu to dat do ust a treti kusok mi odbyje ruku.

matelko1
7. feb 2011

@tremonti drzim palce aby vysledky boli ok.daj nam potopm vediet.

matelko1
7. feb 2011

@svetluska23 veru svagor mohol brat ohlad,ze tam idete s chlapcami,to je nezodpovedne a v takom chripkovom obdobi.to nechapem.
@sofia2008 tak ako mala...

svetluska23
7. feb 2011

zatiaľ sa lúčim. idem spraviť obed a dať deťom čajík.
neskôr nakuknem

sofia2008
7. feb 2011

@svetluska23 presne tak, nasa babka este pestuje, tak mame sem tam zeleninu od nej, ja osobne zeleninu z obchodu vobec nejem, mne zelenina nikdy nechutila, jem iba postruhanu mrkvu s jablkom, inac nic, ani ako dieta som ju nejedla..o dva tyzdne zaciname prikrmovat, tak chcem malej aspon do jedneho roka kupovat vsetko bio..dnes je to ine, my byvame na SVK na dedine a ked som bola este mala, tak sme ako deti boli stale v lese a pili sme vodu z potoka a nic nam nebolo..no dnes by som sa uz urcite nenapila..no utekame vonku, konecne vyslo slnko a je 10 stupnov..majte sa 🙂

svetluska23
7. feb 2011

ahoj matelko. aspoň ťa pozdravím. vieš kebyže ja to urobím švagrovi, tak ma roznesie po celej rodine. a pritom, ja nikdy nič nepoviem, radšej sa stiahnem. nemám rada konflikty. ale oni so ženou sú " zvláštny". niekedy sa čudujem, že sú s mojim mužom bratia.

svetluska23
7. feb 2011

@matelko1 písala som juliigregor, ale zatiaľ sa mi neozvala. tak možno sa ešte ozve.
zatiaľ všetkým pekný deň

matelko1
7. feb 2011

@svetluska23 vzdy musi byt niekto taky,ze sa stiahne,zbytocne hadky,ale aj tak...
ja mam obed zo vcerajska..

matelko1
7. feb 2011

@svetluska23 bola na wellnes pobyte,prisli vecer...ja jej skusim napisat a povedat jej o tebe,ok..

svetluska23
7. feb 2011

ja idem deťom urobiť telacinku s mrkvičkou a zemiačkovú kašu. sebe len špagety s olivami a syrom. ešte deťom nerobím, že polievka a druhé. neviem asi by som mala. neskôr si vás prečítam. už bežím

matelko1
7. feb 2011

@svetluska23 tak ja uz robim najprv polievocku spapaju a potom maju druhe,vela toho nezjedia,ale polievka je zaklad.

matelko1
7. feb 2011

@svetluska23 tak napisalasom jej do ip.tak som zvedava kedy sa ozve.

lusinkaj
7. feb 2011

ahojte 😉
@sofia2008 to je tvoja foto??