Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
15. feb 2011

@sofia2008 vyborne uz ti nic ine nechybalo......na komare som zabudla, po 13,5 hod s ludmi mi uz nefunguje mozog 😠
uvidis po stere, co ja viem, davaju hned ATB a sup na infekcne drzim palce
@matelko1 zijem .... 🙂 vy co mate nove?

matelko1
16. feb 2011

ahojte.prajem pekny den.u nas snezi.
@gerena my rastieme,mame sa fajn,chlapci robia zo dna na den pokroky,zaciname chodit,takze mame veselo 🙂

matelko1
16. feb 2011

@sofia2008 tak ako...bola si u dr.vysledky zo steru mas ake.

ma77
16. feb 2011

ahojte tak dnes som bola po vysledky u hermana a som strašne ale strašne nešťastna mam endometriozu ☹ ktora mi bujnie po tele poslal ma na laparoskopiu čimam priechodne vaječniky aj ked presne pred rokom som bola a boli priechodne a ešte mi povedal že s tymi vysledkami ma žena nabeh na potrat a mimomaternicove tehotenstvo a drahy ma leuspermiu čiže ma vela bielych krviniek nejaky zapal a hnis a poslal ho na vyšetrenie na uroandrologiu a ked budemem mat vysledky mame prisť do car tak sa tešim na dalšiu laparku 😢

lienka2
16. feb 2011

@ma77 ja viem, ze ti to teraz pride ako dalsie zbytocne cakanie, ale ver dokimu, radsej sa preliecit ako ist do ivf za kazdu cenu, a nevyjde to.. drzim palce 🙂

ma77
16. feb 2011

@lienka2 diky za povzbudenie a to čakanie no už som si zvykla ved my stale na niečo čakame ved čo nam ine ostava len nemam chuť ist na 2laparoskopiu ale tak musim čo už 😉

lienka2
16. feb 2011

@ma77 ja som tiez bola na laparke, herman ma poslal.. on vie co robi 🙂

ma77
16. feb 2011

a kde si bola v ke? tak ja viem že vie čo robi ale ked som bola pred rokom a mala som priechodne vaječniky tak neviem prečo mam isť znova ☹

lienka2
16. feb 2011

@ma77 bola som v saci.. a preto asi znova mas ist, ze mas endometriozu.. aby ju odstranili a aj odstranili pripadne zrasty.. to ze si pred rokom nemala zrasty neznamena ze ich nemas aj teraz.. 😖 ja som mala, odstranili ale aj tak sme museli ist na ivf... a teraz sa podarilo prirodzene 🙂

matelko1
16. feb 2011

@ma77 musis verit hermanovi a dat sa s mm dokopy.radsej tak ako ked ti nema ivf vyjst.aj ja som bola nestastna,ked mi povedal,ze mam ureaplazmu....absolvovat som musela hysteroskopiu,LSK som mala takze som uz nemusela ist....

ma77
16. feb 2011

@matelko1 tak idem zajtra do po sa objednať na laparku a mm ku doktorovi a môžem začať behať po predoperačnych vyšetreniach ☹ herman kazal čim skôr kedže už mam 35 😠

mima263
16. feb 2011

baby čo to čítate teda okrem ma77, len tak pre zaujímavosť, aj Vaši partneri mali leukospermiu? Zdá sa mi to nejak dosť rozšírené

lienka2
16. feb 2011

@mima263 my sme nemali.. aspon si nepamatam.. mali sme ureaplazmu 😖

gerena
16. feb 2011

@ma77 mas toho teda statocne, ale co hlavu hore 🙂 pri niektorych doagnozach (myslim ze aj pri endometrioze) poistovne vyzaduju laparoskopiu pred ivf

matelko1
16. feb 2011

@mima263 ani my sme nemali,my sme mali len tu ureaplazmu,ale ATB sa dalo vyliecit,liecba trvala 10dni.
@ma77 veru musis zacat cim skor,lebo cas leti....a endometrioza-su rozne stadia endomet.,ze...

matelko1
16. feb 2011

@lienka2 ake pokroky robi uz maly,uz chodi po svojich bez pomoci....my sme sa dnes pustili,ja som len pozerala ako karsne cupkaju.taki stastni boli,boze tolko radosti.ja som behala za nimi a mam co robit 😀 po celom dome.. 😀
jeej vy ste mali 1 rocik,tak dodatocne blahozelam a prajem vsetko naj...

lienka2
16. feb 2011

@matelko1 my chodime sami uz takmer tri tyzdne 🙂 a od dnesneho dna sa aj postavi sam v strede miestnosti, takze stvornozkovaniu je definitivny koniec 😅

matelko1
16. feb 2011

@lienka2 aj chlapci sa sami postavia a kracaju,super...taki su stastni...a ja tiez..
skoro ste zacali chodit a ze vraj chlapci su lenivy...

ma77
16. feb 2011

@matelko1 ano su rôzne štádia ja mam 1st. ale vidiš aku neplechu mi to robi že nemôžem prirodzene otehotnieť a dnes mi herman povedal že injekcie ktore som brala pol roka mi ju len stlmili ale vyliečiť sa neda a môže mi napadnuť cele brucho aj močove cesty 😠 a ešte jak mi povedal že s tou hnusobou su časte potraty a mimomaternicove tehotenstva ach jaj ☹
@mima263 aj tvoj partner mal leukospermiu? ak ano kolko trva liečba a čo mu robili na vyšetreni?
@gerena tak ano mam toho dosť aj riadne nervy ale čo už ved nie som sama a idem dalej 🙂

matelko1
17. feb 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@ma77 ale ty nemusis byt ten pripad,ze potratis,alebo mimomater.tehu budes mat.poznam babu,ktora mala endo vyssi stupen a ivf jej vyslo na prvy krat.takze hlavu hore a nemysli na to najhorsie.daj sa v prvom rade dokopy cim skor a sup do toho.

sofia2008
17. feb 2011

ahojte.. 🙂
@matelko1 no dnes sme boli u dr. s malou, tak za dva tyzdne pribrala len 150g 😒 ukazala som jej aj pocet ml za den, kolko vypije, tak vravela, ze je to malo na jej vek, no ale co narobime, je zdrava, nic jej nie, vyskusali sme aj ine mlieko, ale ani to nepomohlo, musime sa dostat aspon na 600ml na den, podla dr. by mala vypit 700ml na den,ale to urcite nehrozi..zatial sme len na 500-550ml..vazime len 6000kg..ten ekzem zatial nemizne ani po masticke, mam pockat 10 dni, ak neprejde, tak mam zasa prist..takze tak sme dopadli 😒

ma77
17. feb 2011

@matelko1 ale ved ja viem že nemusim byť ten pripad ale predsa je to tam ten strach a obavy ☹

matelko1
17. feb 2011

@sofia2008 tak to pekne vazi.my sme mali 6kg v 6mes.mlieko ak nechce tak na silu do nej aj tak nedostanes.my tiez sme tolko nevypili a co som mala robit.chlapci rastli,priberali a to je zaklad 🙂
@ma77 jasne strach bude vzdy,ale drzim palce aby ti to vyslo a najlepsie hned na prvy krat 🙂

boli sme von.bolo prijemne aj ked slniecko nesvietilo.

sofia2008
17. feb 2011

@matelko1 🙂 uz sa to snazim brat s nadhladom, aj ked ma to trapi..zajtra zacinam s prikrmami, tak mozno aj to pomoze.. 🙂
takze vy uz zacinate chodit 😵 😵 😵 super 😵 tesim sa s vami..

matelko1
17. feb 2011

@sofia2008 tak veru mozno tie prikrmy urobia svoje,aj ked zo zaciatku ti vela nezje 2 lyzicky ...
veru uz chodime.nahaname sa po dome 😀

sofia2008
17. feb 2011

@matelko1 ved s tym ratam..no parada, tak sa mozu dvaja nahanat 😀

matelko1
17. feb 2011

@sofia2008 veru teraz je veselo.kym boli mali bolo vsetko ok,beztarostny zivot,ale teraz....ved uvidis.teraz musim davat na nich pozor,tu spadne,tam spadne.
no nic koncim pre dnesok,trieskaju mi do krbu,do skla.
pa a pekny vecer.

sofia2008
17. feb 2011

@matelko1 aj vam pekny vecer 🙂 jasne, clovek sa boji, ale je to aj krasne, ked ich tak vidis, ako rastu a uz ti chodia.. 🙂

gerena
17. feb 2011

@sofia2008 mala ma ekzem? a aku mava stolicu?

gerena
17. feb 2011

Ahojte kocky, som ja ale vychova 😅