Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
19. apr 2011

@pipina84 joj mrzi ma to velmi, aj ked sa mi to lahko hovori, hlavu hore a raz sa to urcite podari 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sofia2008
19. apr 2011

@dicinka1 tiez ma to mrzi.. 😒 ale ved uz jedno babo mas, tak druhe pride tiez 😵 😵

sofia2008
19. apr 2011

pekny den 🙂 a prajem si, aby sme uz len dobre spravy citali na fore..verim, ze uz coskoro 😵 aby vsetky baby tu boli stastne..!!!

dicinka1
19. apr 2011

@sofia2008 jedno babo mam..ale po 2 ivf+icsi 😉 takže pochybujem,že bude druhe prirodzene...kedže sme mali dost zly spg...a teraz ked je manžel dialyzovany..tak pochybujem ešte viac..ja mam tiež rozhadzany cyklus..bez vyvolavačky nedostanem kramy.. 😠 😔

sofia2008
19. apr 2011

@dicinka1 aha, mrzi ma, ze ma mm take zdravotne problemy ☹ ale este nie je nic stratene..ja mam cyklus taky isty a nad mm spermiogramom dr. len ruky zalamoval..velmi drzim palce.. 😵 😵 😵 😵 😵

sofia2008
19. apr 2011

@dicinka1 joj som zabudla, ved ty mas tiez Emmuskuuuu 🙂

dicinka1
19. apr 2011

@sofia2008 ano ano..:D sme ešte mladučky,je pravda..ale ked tužba je taka silna...ked vidim ako sa emmka teši z babetiek..a deti... 😵 😵

sofia2008
19. apr 2011

@dicinka1 ale neboj, ved mas len 24 rokov, ja som mala teraz 30tku, napr. ani jedna moja kamoska nema babo a vacsina ani zadana nie je a vsetky su po 30tke, takze neboj, len aby este dalsie dve neboli 😀 ved to nemusi byt hned teraz..aj ked ja viem, ze je to tazke, ked potom velmi tuzis.. 🙂 🙂 🙂 🙂

matelko1
19. apr 2011

ahojte.
@pipina84 tak to ma mrzi,ale nestracaj nadej,musis verit,ze raz to vyjde.ja viem na psychiku je to tazke a tazko povedat,ze preco sa nepodarilo kedze je vsetko ok.
@dicinka1 takze si si robila test a je negativny ano....tak to ma mrzi.... ☹

matelko1
19. apr 2011

@dicinka1 a co ked sa zadari prirodzene,noaco ked ma mm zly spg,co ked motyka vystreli.aj svetluska sem-tam prispieva a doki jej povedal,ze prirodzene neotehotnie,dvojky ma po umelom a teraz caka dalsie babo a otehot.prirodzene aj ked neplanovane.

lienka2
19. apr 2011

@matelko1 to fakt aj svetluska caka dalsie? 🙂
@dicinka1 mrzi ma ze to teraz nevyslo ale zazraky sa deju len niekedy treba dlhsie pockat 😔 a psychika robi zazraky

vivienna
19. apr 2011

ahojte spoluputnicky .....som po odbere vajicok, neviem sa rozhodnut, ci predlzovat kultivaciu embrii... hmmm?? viete mi poradit ?

fanika
19. apr 2011

@vivienna
Určite áno. Hoci som po 3 neúspešných ET neľutujem to. Máš o 1 istotu viac, že to dopadne úspešne. Držím prsty

matelko1
19. apr 2011

@vivienna ano daj si predlzenu kultivaciu,neolutujes...
@lienka2 ano svetluska caka dalsie a prirodzene otehotnela.....

vivienna
19. apr 2011

@fanika dak...uvidime ako dopadlo spojenie, kolko sa ich ujalo a rozhodneme sa 😉

vivienna
19. apr 2011

@matelko1 dak....len neviem ako sa to stihne, ked mi odber robili vcera, teda pondelok, normalne by som mala ist na prenos v stredu a po predlzeni v piatok a vtedy je sviatok, som zvedava co povie doki 😒

matelko1
19. apr 2011

@vivienna tak pojdes vo stvrtok na vklad.ja som tak bola....

fanika
19. apr 2011

My sme boli na ET v sobotu, ešte aj s 2 ďalšími pármi.

vivienna
19. apr 2011

fanika ... ja chodim do KE, neviem ci to robia aj v nepracovne dni ..hmm 🙄
matelko .... vies, ale ked si to priplatim, tak nech je to tak ako ma byt, takto by sa mi to skratilo o jeden den a to je dost..nie ?

ma77
19. apr 2011

ahojte tak ja už fakt neviem čo mam robiť dnes som bola u svojho dr. zobral mi stery či nemam infekciu od mm a mal uplne iny nazor ako Herman každy dr.hovori inač tak Herman nam dal pol roka na pr.počatie že je velka šanca a môj dr. hovoril že mam tlačiť na Hermana že nevie načo čaka že je minimalna šanca že otehotniem ☹ no tak si vyber že zbytočne čakam a že mm ma zly spg Herman zas hovoril že ma dobry až na ti leukocyty a že ked sa 4roky nepodarilo že sa už nepodari ☹ ach jaj 😠

mima263
19. apr 2011

@vivienna máš IP

matelko1
19. apr 2011

@ma77 inac aj ja si myslim,ze ked sa za 4 roky nepodarilo,ze co za 6mes sa podari.....no neviem...ja by som tiez tlacila na hermana....
@vivienna ano ja som tiez tak mala v pondelok odber a vo stvrtok vklad po predl,kultivacii...v sobotu neviem ci ti to urobi,su sviatky....aj ked inac robi aj v sobotu ked ma vela toho,ved uvidis co ti povie...

ma77
19. apr 2011

@matelko1 A ako mam tlačiť? mam isť za nim ? a čo mam povedať že neverim že otehotniem neviem ☹

matelko1
19. apr 2011

@ma77 tak pockaj nejaky ten mesiac a potom mu zavolaj...povedz,ze nemas na co cakat,ze chces ist hned do toho...ved to si ty platis...

mima263
19. apr 2011

@ma77 tak ja zase poznám baby, ktorým Herman povedal, že majú šancu na prirodzené otehotnenie a otehotneli. Skús sa na to pozrieť z iného pohľadu, vždy je lepšie dať šancu prirodzenému otehotneniu ako podstupovať stimuláciu (nie každý na ňu reaguje dobre), odber v narkóze, vklad, nervovať sa pri čakaní na výsledok ... No a ten pozitívny výsledok nie je na 100 % istý.. A je tiež otázne, či je vôbec vhodné ísť do IVF, keď je zistený akútny problém ktorý treba riešiť. Ja by som sa v tomto spoľahla na Dr.

vivienna
19. apr 2011

@mima263 si este tu ???????? mas IP

ma77
19. apr 2011

@matelko1 dik za radu no skusim počkať 2.5 ma isť mm na spg do Car po dobrati atb. tak uvidim podla vysledku že čo ked bude ok tak trošku počkam a ked nie budem tlačiť 😉
@mima263 Ved aj ja sa spolieham na dr. ale ked každy ti povie inač a keby to bolo rok tak ok ale 4 čo sa nedari ja sama tomu neverim že s apodari a mam už aj vek tak preto ma tlači čas ☹

mima263
19. apr 2011

@ma77 no veď jasne, len či má tv. gynekológ také skúsenosti ako Herman. Neboj nie si v tom sama, je nás tu viac starších, frustrovaných z toho že sa nedarí - ja Ťa chápem, tiež som sa snažila ísť čím skôr do IVF. Prvé bolo v r. 2009 a doteraz žiadny výsledok

ma77
19. apr 2011

@mima263 No ved na to sa spolieham že Herman ma väčšie skusenosti ale červik v hlave je po dnešnom rozhovore ja viem že nie som sama ale vieš ake nervy preživame a som rada ked sa tu tak navzajom povzbudzuju dievčata dodava to taku silu isť dalej že ked ona je tehu aj ja musim byť 🙂 🙂 🙂

vivienna
19. apr 2011

@mima263 mas IP