• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
ahojte.prajem krasny slnecny den :slight_smile:
20. apr 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 napodobne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. apr 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 a co mas dnes v plane,my pojdeme poobde von na zahradu,fajne sa vybehaju...zajtra sa idem dat ostrihat...
20. apr 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 akurat varim, tak chceme ist na prechadzku, aj objednat letne gumy konecne :grinning: a aky strih si chces dat, ci len podstrihnut? skoda, ze mala nebeha :grinning: lebo ju nosim po zahrade na rukach, ukazujem kvietky atd, len tazka je a zacne sa hemzit, tak tot vela nenachodime, v kociari dlho nevydrzi, na maly hucnut to je :grinning:
20. apr 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 hej moja..je vela takych pripadov..chcem ešte vyčerpat tie embryjka po KET.. potom to už necham tak..počkam aspon do 28-mičky a potom pojdem na dalšie IVF :wink:
20. apr 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Viete mi niekto poradit?. Cakam na schalenie ziadosti na IVF. Volala som do poistovne, uz je to schvalene a vraveli, ze to posielaju Dr. Hermanovi do centra. Aky je dalsi postup? Kontaktoval on vas alebo mam mu zavolat ci uz im prisla moja ziadost? Ako to bolo vo vasom pripade? Dakujem pekne za odpoved :slight_smile:
20. apr 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonitka no ja som mu volala,či už to prišlo.. :wink:
20. apr 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 ďakujem, tak mu asi budem musieť zavolať :slight_smile:
20. apr 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonitka Ahoj, áno, ty máš zavolať, a on ti povie, kedy začínate, podľa toho, či budeš mať krátky alebo dlhý protokol.
20. apr 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni73 Protokol budem mat dlhy, je mi to uz vsetko jasne. Zajtra mu volam, nech viem kedy ideme na vec :slight_smile:
20. apr 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima263 ahojky, to je jasne, musime ist dalej aj ked je to tazke, ale ja budem bojovat az do konca :slight_smile:
20. apr 2011 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 ahojky, tak to mi je luto, budeme verit dalej :slight_smile:
20. apr 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 ahojky, myslis, ze do tretice vsetko dobre ? Tak je Ti verim, teraz sa to uz urcite podari, musi sa to raz podarit, ja sa len tak nevzdam :slight_smile:
20. apr 2011 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 ahojky, ved aj ja si to hovorim, ze sa nam to musi raz podarit. S Hemanom som sa dohodla 29.4. na kontrolu, tak som zvedava, kedy mi zase vlozi mrazacikov. Myslim, ze by to mohlo byt zaciatkom maja. Chcem sa s nim aj porozpravat, ze preco sa mi to vobec neujme a tak... Ale rozhodla som sa, ze si uz lepidlo nedam, ked to teraz nevyslo, tak to skusim bez neho a uvidime.
21. apr 2011 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem krasny slnecny den :slight_smile:
@pipina84 tak ja som lepidlo mala aj pri et,aj ket,oba my vysli,ale to je na tvojom zvazeni,za to sa plati a nie mala suma...ved uvidis...
@bonitka pekne mu zavolaj,aj ked poistovna ma cas na odoslanie,ale hadam to uz bude mat herman na stole....
@sofia2008 idem sa podstrihnut,uz mam dlhe vlasy,ja mam kucerave vlasy,takze tam moc toho sa nenavymysla....
21. apr 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipina84 ahoj ani mne sa ani raz neujali a nemam ani mraziacikov tak potom prosim ta daj vediet co ti vravel herman preco sa neujali :pensive:
21. apr 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa lucim.cele sviatky tu nebudem
prajem vam krasnu Velku noc,vela sibacov a vela,vela vody :slight_smile:
program mame pestry na sviatky,pojdeme niekam von,my nikdy niesme na tieto sviatky doma....
tak pa :slight_smile:
21. apr 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 tak aj tebe pekne sviatky :slight_smile: pekne si ich uzite :slight_smile:
21. apr 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipina84 pekne si to napisala.. :slight_smile:
21. apr 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne sviatky vsetkym :slight_smile:
21. apr 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 @matelko1 @deni73 Dnes rano som DR.Hermanovi zavolala, schvalenie uz mal. Aj som tam dnes bola a uz som si stihla aj pichnut Diphereline. Mala som stastie vsetko sa stihlo v jeden den , v pravy cas :slight_smile:. Dnes mal pan doktor vynimocne velmi dobru naladu :slight_smile:
21. apr 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonitka super..gratulujem...takže teraz to už pojde rychlo..super!teším sa s tebou.. :dizzy_face:

a prečo mal dobrú náladu?možno dnes mal vela tehuliek... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 bola som taka sklamana, ze som sa tak rozhodla, ze si uz nedam to lepidlo, ale este uvidim, ako to vtedy budem citit :slight_smile:
21. apr 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bara4444 jasne, aj ja som strasne zvedava co mi povie, ale potom napisem :slight_smile:
21. apr 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 dakujem, urobim preto vsetko, aby mi to vyslo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. apr 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem vsetkym veselu Velku noc, vela kupacov a hlavne vela vody :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. apr 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipina84 vdaka som zvedava
a veselu velku noc vsetkym.
22. apr 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonitka Áno, je nevyspytateľný :slight_smile: ... Bude to tvoje 1. ivf?
22. apr 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajeme Vam krasne sviatky velkonocne :slight_smile:
22. apr 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok