• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

27. marca 2017 
ahojte baby, takze som vcera bola pri Hermimu. Pytala som sa, ze kde je problem, ked som po 2 pokusoch a vobec sa to neujalo. Vysvetlil mi to, ze sa nemame s manzelom stresovat ani trapit, ze to nieje 100%, ze sa to urcite podari, lebo niesme taky pripad, ze by sa to nemalo podarit. Mame este 4 mrazacikov a ked sa to nepodari ano po dalsom odbere vajicok, tak potom sa mozme zamyslat, ze niekde je problem, ktory sa prehliadol a posle ma na nejake vysetrenia. V utorok mam ist k nemu a rozhodne ci mi spravi vkad teraz alebo pockame az na dalsi cyklus, tak uvidime, som zvedava :slight_smile:
30. apr 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipina84 ahoj, by som ti odporucila najskor urobit vysetrenia a az tak sa podujat na vklad.usetris nervy aj peniaze. ja som pred rokom stratila 2 embryjka,ale nie od Hermana. od vtedy som presla aj s manzelom mnohymi vysetreniami vdaka mojmu gynekologovi,ktory je moc uvedomely :slight_smile: dostala som lieky a na antifosfolipidovy syndrom injekcie. teraz uzivam lieky, kym otehotniem. v lete ideme po roku opat na to. ale uz sem.
1. máj 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matakrok tak to je super správa, že skúsite v lete
1. máj 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matakrok blahozelam k tvojmu gyn..mne sa teraz napodarilo ani 2.ivf a musela som si vynutit dalsie vysetrenia hemat. a genetiku.aj to mi vravela ze mi da vymenny listok na vlastnu ziadost aby som mala kludne svedomie.a kto ti predpisal tie injekcie a z akeho dovodu?
1. máj 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
@pipina84 tak budem drzat palce a nestresuj tak ako povedal herman.urcite sa to podari,ved ste obaja zdravi....hlavne na to nemysli....
1. máj 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matakrok aj tebe budem drzat palce....takze tvoj gynekol.prisiel na to,ze kde je problem...
1. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
pocasie otrasne,ale co sa da robit :wink:
vcera sme boli plavat s chlapcami,bolo fajn,nik este nebol v bazene...
2. máj 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@matelko1 caves, tak ste si pekne poplavali, ja uz odpocitavam dni, v stredu vecer by sme mali vyrazit, pojdeme cez Polsko, takze nas caka min 11 hod cesta :unamused: u nas v meste je tiez plavanie, tak ked budem doma, hned chcem zacat s malou chodit :slight_smile:
2. máj 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 ked sme robili v deutschland,ale my sme boli este dalej 130km od hamburgu priamo pri mori tak aj my sme chodili cez polsko,je to skoro o polovicu kratsia cesta...takze sa uz tesite domov.ako dlho sa zdrzite...vasi budu malu na rukach nosit :slight_smile: a vytesovat sa
2. máj 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 hej,budu :grinning: ja asi ostanem do augusta, uvidime este podla mm prace..doma nikto nic netusi, to bude sranda rano :grinning:
2. máj 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 tak to bude prekvapko,ved odpadnu doma...
2. máj 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 :grinning: :grinning: :grinning: potom napisem, co bolo :slight_smile: akurat sme boli nakupit darceky pre vsetkych a mala sa napapala, tak idem aj ja
2. máj 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matakrok ahojky, ale ja mam spravene vsetky vysetrenia od oktobra 2010. Herman povedal, ze sa nemame stresovat, ze sa to urcite poddari, tak ja uz neviem, uvidim co mi povie v utorok, som strasne zvedava, ako to so mnou dopadne :unamused:
2. máj 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 dakujem, musim to tak brat, ako mi povedal Hermi a ked nic, tak sa potom bude hladat problem. Ved on musi mat skusenosti s takymi pripadmi, ci? :confounded:
2. máj 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..hcg pod 1..takže sa ani neuchytilo.. :frowning2: čiže ked pojdem na dalšie KET zabezpečim si pre malu niekoho kto sa o nu postara..a nebudem musiet sa vláčit s kočikom do KE ..po vlakoch...a možno sa prestali vyvijat..no nevadi..volala som dnes Hermimu..ale vravel,že mam zavolat neskor,pretože ma dnes vela ludi..tak mu budem volat zajtra..

baby,čakatelkam prajem // čo najskor...ja som rada,že mam aspon malu..ale určite nechcem,aby bola sama..nikdy neviem čo sa može niekedy stat..a ak by som prišla o Emmku,tak by som sa zblaznila..tak aj preto nechcem mat len 1 babo..
2. máj 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 Ahoj moja, je mi ľúto, že KETKO tentokrát nevyšlo :frowning2: . Prajem veľa síl do ďalšieho boja a pevne verím, že sa ďalšie KETKO podarí a budete sa tešiť zo súrodenca pre Emmku :slight_smile: . Aj naša túžba po ďalšom bábätku bola veľmi veľká, hlavne kôli malej, aby nebola sama, lebo ona ma veľmi rada detičky :slight_smile: a samozrejme aj my sme veľmi chceli druhé bábo :wink: . Tak verím, že to s Božou pomocou dobojujeme do víťazného konca, po tých počiatočných komplikáciách v prvom trimestri.
Všetkým snažilkám siiilno držím palčeky, aby sa čo najskôr stali maminkami :slight_smile: .
2. máj 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valery08 dakujem moja..nevzávam sa!!!teraz pár mesiacov sa budeme snažit prirodzene..aj ked neverím..a nedúfam,že motyka vystreli.. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
ináč mám dost silné krámy..take som v živote nemala :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. máj 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 velmi ma to mrzi..ale urcite to vyjde nabuduce :slight_smile: mas o 6 rokov menej ako ja, takze sa nemusis stresovat, my sme zacali, ked som mala 28 rokov :slight_smile:
2. máj 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipina84 tak potom ok, drzim palce
3. máj 2011 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bara4444 neblahozelaj:slight_smile: trvalo mi asi 2 roky,kym som nasla niekoho normalneho.
clexan inj.mi predpisal hematolog, z dovodu hore vyssie. antifofol.sy+deficit proteinu S = trombofilny stav a teda aj mala sanca uchytenia. ale toto uz nie je teraz problem.
3. máj 2011 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 ahoj.dakujem. citam,ze sa chlapcom dari :slight_smile: gynekolog ano, potom muzsky doktor, asi az 4.v poradi na to prisiel. ...inac otras, aki su mnohi nedosledni. ...a cas bezi...ale im nie,oni ho maju .ajjajajaaaaj
3. máj 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
@matakrok ja som tiez mala deficit proteinu S a este mutacia leider.....uz ani neviem,musela by som sa pozriet a inj som brala cele tehu.....
3. máj 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 je mi to luto,ze to nevyslo,ale nemysli na to najhorsie.....mas este mrazacikov,tak ich vsetky vyber a skusaj,ono sa podari....
3. máj 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@matelko1 ahoj, joj jaka zima je tu, slnko svieti ale rano boli len 3 stupne :confounded: matelko, mozu ist malej zuby? uz treti den nam strajkuje s papanim, uz mi napr. zjedla cele sklicko od vyzivy kase a teraz zje ledva polovicu, dnes rano zjedla asi 40ml kase a koniec, plac a pritom tu kasu ma velmi rada, obed zje este tych 150ml, ale jedla uz aj 200ml, mne sa zda, ze vidim take dve biele ciary, ale mm tam nic nevidi :rolling_eyes: rano bola taka uplakana a nervozna, teraz spi, tak som zvedava, aky bude obed, teplotu nema, tak uvidime...a vy ako?
3. máj 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 ano mozu ist jej zubky....skus poklepat lyzickou malou v pusinke na dasienka a budes pocut....nam vysli prve dva zubky v 6,5mes....tiez mi nechceli jest a mali aj zltu stolicu redsiu.....
3. máj 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 no tu stolicu ma tiez redsiu, zlto-zelenu, tak uvidime, dala som prst aj lyzicku a nic..doobedu mi spala dve hodiny, to sa uz davno nestalo :confused: bala som sa, ci nema teplotu, ale zatial nic, obed zjedla cely, aspon to..pobaleni uz sme :grinning:
3. máj 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 tak ak najdes prvy zubok,tak ti musi tvoj mm kupit überaschung :slight_smile:
aj moji chlapci spali doobeda 2hodky....to ani neviem ci bolo niekedy,ze by obidvaja.....
3. máj 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matelko1 ved to, ja uz beriem v predstihu, ak budem niekedy tehu, okamzite zvysia mi zdvojnasobia davky. ale to mi nepride kao problem, berie to vela zien. ako si si zvykla na pichanie? ja celkom, :slight_smile: dobre znasam. akurat, ke d niekam cestujem,nesmiem zabudnut
3. máj 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matakrok injekcie v pohode,ale ja som si nemohla sama pichat,chodila som ku susede...brala som tiez clexane 0,2,potom 0,4 mi predpisala a nakoniec mi hematol.zmenila na fragmin 5000....a to je dobre,ze ti prisli na problem....teraz kedy idte na to....
3. máj 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 dobre vediet :slight_smile: len aby ho on nenasiel :slight_smile:
3. máj 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok