Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
3. máj 2011

@matelko1 zlati chlapci nechali mamku oddychnut 😵

pipina84
3. máj 2011

@matakrok dakujem, dufam, ze sa nam to raz podari 🙂 Dnes som bola pri Hermimu, pozrel ma a kazal brat od stvrtku duphaston 3 denne a v utorok idem na vklad. Sama som zvedava, ale uz sme aj s manzelom z toho dost na nervy 😒 Strasne by som chcela pocut tu dobru spravu na ktoru cakame uz tak dlho, ak sa to zase nepodari, bude to pre nas velke sklamanie ☹

matelko1
3. máj 2011

@pipina84 budem ti moc,moc drzat palce aby tentokrat to vyslo a aby si si konecne vypocula tu krasnu spravu ste tehotna.... 🙂

matelko1
3. máj 2011

@sofia2008 veru zlati chlapci,ale oddychovat som moc neoddychovala,obed som navarila a....aj poobede spinkali hodinku.....von sme neboli,bolo otrasne pocasie....
mm siel pozerat s kamaratom hokej do grill baru

matakrok
4. máj 2011

@pipina84 to urcite bude.ale nezufajte. kazdy ma z toho nervy, to sa inac ani neda. drzte sa

matakrok
4. máj 2011

@matelko1 nepichala si si sama? mne zase vadilo,z e mi pichal niekto iny, kedze vtedy to bolelo, j a som vedela,kedy zatlacit, aby nebolelo. pichala si si aj do stehna? uz mam cele brucho dopichane. ja to neberiem kvoli tehul,al e vraj to budem mat cely zivot, mi vravela lekarka. kedy na to? netusim...ja planujem v lete,ale ako sa to vyvinie...nervy mame doma z toho vsetkeho, takze sa musi upokojit situacia najskor

matelko1
4. máj 2011

ahojte.

@matakrok nie,ja som si nedokazala sama pichat.najprv mi pichala do brucha az do 3mes tehu,potom uz do ramena.
co budes mat cely zivot......ja som po porode bola na kontrole na hematolog. a vysledky som mala uz dobre a pichat som uz nemusela.vsetko sa po porode vratilo do normalu.
a hlavne sa upokoj a nemaj nervy,to vsetko zhorsuje,ukludni sa a nemysli na to....

lucinanm
4. máj 2011

@pipina84 ahoj,
mala by som zopar otazok, mozes mi poradit?
ty chodis do Gyncare v KE? aky je postup? ako to prebieha? kolko si platila?
pytam sa lebo som zacala uvazovat nad SPLN-om v KE (lebo sa s manzelom snazim uz viac ako tri roky), tak ci to nahodu nezmenim,
aky je pristup?
prip. mi mozes poskytnut co najviac info?
dakujem velmi pekne

matelko1
4. máj 2011

@lucinanm prides tam,vypises dotaznik....budu ta cakat 3 vysetrenia,4 je konzultacia a tam vam povie ci este treba nejake vysetr.doplanit.....objednava sa k nemu telefoncky a to v den ked dostanes kramy,lebo vystr.sa robi pocas kramov.manzel,alebo partner da vzorku spermii...Gyncare ma lepsiu uspesnost.odporucam ti gyncare...

lucinanm
4. máj 2011

@matelko1 dakujem,
a to ako robi to vysetrenie? 🙂
a ake vysetrenia sa robia? hned po prvy krat ma ist so mnou aj mnazel?

matelko1
4. máj 2011

berie krv a robi sono,na druhom vysetrenie prezera aj na koze a vtedy pojde aj tvoj mm a da vzorku,3 vysetr.krv a sono a 4 konzultacia

lucinanm
4. máj 2011

@matelko1 dakujem 🙂

matelko1
4. máj 2011

@lucinanm nemas zac a kludne sa pytaj ak budes chciet nieco.
odporucanie od svojho gynekologa nepotrebujes.na konzultacii sa plati myslim 50€.

lucinanm
4. máj 2011

@matelko1 takze na zaciatku nic? az po tych vysetreniach a odberoch?
on potom navrhne riesenie podla vysledkov?

ma77
4. máj 2011

ahojte tak zas mam zle spravičky včera bol mm na kontrolny spg po dobrati atb. v CAr a dnes som volala vysledky tak len tolko mi povedal Herman do telefonu že je tam 8mil.bielych krviniek takže atb asi nezabrali lebo leukocyty nezmizli a mame prist v piatok s mm za nim ☹ takže nadej na pr.tehotenstvo zas klesla na 0bodov 😠 joj som zvedava čo bude dalej ☹ ☹ ☹

matelko1
4. máj 2011

@lucinanm ano az na konzultacii budes platit.ano a podla vysledkov potom navrhne co dalej,mozno bude treba nejake vystre.mozno nebude,uvidite,ale myslim si,ze skor ano,lebo kazdemu nieco najde.ja som mala ureaplazmu a potom som podstupila hysteroskopiu,precistenie maternice....

matelko1
4. máj 2011

@ma77 takze ATB nezabrali,...no ja som zvedava,ze co vam povie ako dalej atd.daj potom vediet a drzim palce....

matakrok
4. máj 2011

@ma77 ahoj, my podobne. kolko antibiotik vybral mm? teda ako dlho. u nas minimalne 3 mesiace treba uzivat. uz len kvoli lepsej kvalite na UO,aby mal z coho vybrat. pre nic ine. my sme boli vsak u urol,nie on daval lieky.poslal nas prec, na urol. u vas mozno iny prip.vsetko je indivdiualne

matakrok
4. máj 2011

@matelko1 al eved ja z toho nervy nemam 🙂 uz. mne chyba protein s, cely zivot mi bdue chybat.teda sa stav neupravi, genetiku mi ani nerobili.to az potom. hlavne z eviem,ze to musim uzivat.aj som menej unavena a nie je mi uz zima na koncatiny, lebo konecnce dokrvujem🙂

ma77
4. máj 2011

@matelko1 jasne dam v piatok vedieť 😉

ma77
4. máj 2011

@matakrok ahojky mm vybral zatial len jedny atb.a mal ich na 2tyždne a tiež mu ich predpisal urolog nie v CAr a urolog mu kazal prisť mesiac po dobrati atb na kontrolu a v Car nam kazali prisť tyžden po dobrati atb tak včera bol mm a leukocyty tam su stale 😠 😠 😠 tak neviem mam pocit že vôbec atb nezabrali ☹

matakrok
5. máj 2011

@ma77 pocula som kdesi, neviem,ci je to pravda,ale vraj sa tyzden dva po atb stav spg moze nakratko zhorsit.preto sa beru niekolko tyzdnov.ale to uz posudi najlepsie urolog. takze nezufaj ja by som pytala este liecbu...je to beh na dlhe trate ☹

ma77
5. máj 2011

@matakrok A vieš že aj ja som o tom počula tiež neviem či je to pravda ale počitam s tym že nas z CAr pošlu k urologovi ved musi mu niečo predpisať ine aby sme sa zbavili tych leukocytov raz a navždy 😠 😠 😠

matelko1
5. máj 2011

ahojte.
@matakrok aj mne chybal protein s,ale to mi zistili v tehu a po porode sa to vsetko dalo do normalu a vysledky mam dobre.
@ma77 tak cakam na zajtrajsok,som zvedava....
dnes sme nesli von,je este horsie pocasie ako bolo vcera,slnko svieti a ten hnusny vetrisko,brrr

arturinka
5. máj 2011

Ahojte vsetky,....prisla som sa tu pozriet po dlhej dobe a samozrejme ze uz tu nie su baby, ktore tu chodili mojho casu.....chcem Vam len vsetkym povedat, ze urcite to kazdej z vas vyjde, musite tomu verit. Ja uz mam od Hermiho doma 2,5 rocneho chlapceka, ktory ked mal 11 mesiacov tak som spontanne otehotnela a dnes uz mame doma aj 7 mes. dievcatko,........takze dicinka aj motyka moze vystrelit a velakrat je to o psychike.....drzim vsetkym palce, papa

matelko1
5. máj 2011

@arturinka blahozelam,vidim,ze niekedy staci to umele oplod.nastartovat organizmus a potom to uz ide 🙂

dicinka1
5. máj 2011

@arturinka super blahoželám..a kde bol u vas problem???

gerena
5. máj 2011

@arturinka nedavno som na teba myslela ako sa mate 🙂 blahozelam, pekne ze si sa ozvala 😵

mima263
5. máj 2011

@gerena prosím Ťa nevieš mi povedať, či sa tehotenstve, resp. po ET môže femibion a magne B6 (1tbl) - hlavne kvôli Bčku sa pýtam. Magne mám predpísané od neurológa

sfin
5. máj 2011

žienky, na prvé vyšetrenie treba ísť nalačno?